Odblokuj i oglądaj teraz DirecTV z dowolnego miejsca

Udostępnij teraz w social media:

Ogromny katalog DirecTV ma fanów na całym świecie, ale większość niestety nie może oglądać usługi poza Stanami Zjednoczonymi. Jeśli jednak korzystasz z VPN, możesz sfałszować amerykański adres IP i oszukać witrynę, umożliwiając strumieniowe przesyłanie ulubionej zawartości DirecTV w dowolnym miejscu na świecie.

DirecTV Now to usługa strumieniowego przesyłania telewizji na żywo dostarczana przez satelitarną i kablową usługę DirecTV. Dzięki niemu możesz uzyskać dostęp do ogromnej liczby programów na żywo i na żądanie bezpośrednio ze swoich ulubionych urządzeń, w tym przeglądarek komputerowych, Fire TV, Roku, Apple TV i Android TV. Potrzebujesz tylko subskrypcji, odpowiednich aplikacji i szybkiego dostępu do Internetu, a następnie wydarzeń sportowych na żywo i oglądania telewizji przez cały dzień.

Utrzymanie prywatności podczas korzystania z DirecTV Now jest niezwykle ważne. Nowoczesny internet jest pełen ataków na twoją tożsamość i bezpieczeństwo danych. Dostawcy usług internetowych rejestrują i monitorują odwiedzane witryny, agencje rządowe prowadzą programy masowej inwigilacji, a cyberprzestępcy zawsze szukają słabych punktów do wykorzystania. Możesz zabezpieczyć się przed wszystkimi tymi zagrożeniami, jednocześnie zwiększając komfort korzystania z DirecTV Now, korzystając z wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Dzięki odpowiedniej usłudze na swoim urządzeniu będziesz bezpieczny, jednocześnie ciesząc się szybkim dostępem do Internetu.

Poniżej przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o znajdowaniu najlepszej sieci VPN do oglądania DirecTV Now, w tym przewodniki na temat konfigurowania jej na swoim ulubionym urządzeniu.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wybór najlepszej VPN dla DirecTV teraz

Czego potrzebujesz od dobrego VPN? Szybkość i prywatność są zawsze na górze listy. Ale czy są jakieś specjalne wymagania dotyczące wyboru najlepszej sieci VPN do korzystania z DirecTV Now? Zależy to od wielu czynników, w tym od tego, z którego urządzenia chcesz przesyłać strumieniowo i gdzie się znajdujesz.

Przy odrobinie badań możesz znaleźć najlepszą VPN dla DirecTV Now, która działa bez względu na to, gdzie ją uruchomisz. Aby Ci pomóc, zebraliśmy najlepsze kryteria oceny, aby ustalić, która sieć VPN jest najbardziej przydatna dla transmisji telewizyjnych na żywo w dowolnym miejscu na świecie. Zastosowaliśmy te kryteria, aby uszeregować najlepsze VPN i przedstawić nasze rekomendacje w następnej sekcji.

 • Szybkie prędkości pobierania – Nie pozwól, aby Twoje strumienie wideo i prędkości pobierania ucierpiały z powodu opóźnionego połączenia obciążonego nieefektywnymi metodami szyfrowania.
 • Duża sieć serwerów – Im więcej serwerów obsługuje VPN, tym większe są szanse na znalezienie dobrego połączenia.
 • Brak ograniczeń w ruchu drogowym – Niektóre sieci VPN blokują sieci P2P i ruch torrentów, prędkości przepustnicy lub ograniczają liczbę pobrań miesięcznie.
 • Szeroka kompatybilność urządzeń – Od smartfonów po tablety i Fire TV, Twoje potrzeby VPN muszą działać na każdym posiadanym urządzeniu.
 • Polityka zerowego logowania – Jeśli sieć VPN nie ma zasady zerowego logowania, może to potencjalnie zaszkodzić Twojej prywatności.

Najlepsze VPN dla DirecTV teraz

Oceniliśmy i przetestowaliśmy niektóre z najpopularniejszych usług VPN na rynku, aby dowiedzieć się, które z nich najlepiej używać w DirecTV Now. Wyniki są poniżej, z których każdy jest idealny do strumieniowego przesyłania filmów na ulubionym urządzeniu.

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

Gdy prędkość jest priorytetem numer jeden, ExpressVPN jest najlepszą opcją. Usługa jest jedną z najszybszych sieci VPN na rynku, zdobywając wysokie noty na każdym teście prędkości w książce. ExpressVPN osiąga to dzięki ogromnej sieci ponad 3000 serwerów w 94 krajach, z których wszystkie są dostępne na smartfonach, tabletach, komputerach PC i wielu innych urządzeniach. Aby zabezpieczyć połączenie za pomocą szybkiego serwera, wystarczy zalogować się i kliknąć, aby rozpocząć. ExpressVPN jest niezwykle łatwy w użyciu, co czyni go idealnym wyborem do oglądania DirecTV Now.

  Jak zainstalować Entangle w systemie Linux

Wszystkie dane przesyłane przez sieć ExpressVPN są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem AES klasy wojskowej. Jest również wspierany przez zasadę zerowego logowania ruchu, żądań DNS i adresów IP. Ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa tworzą niezawodną siatkę bezpieczeństwa również w przypadku przypadkowego rozłączenia. ExpressVPN zarządza tym wszystkim zza kulis, pozwalając ci cieszyć się otwartym i bezpiecznym Internetem.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Współpracuje z US Netflix, iPlayer, Hulu i innymi usługami
 • Najszybsze serwery, które przetestowaliśmy
 • Dozwolone torrentowanie / P2P
 • Surowe zasady braku dzienników
 • Obsługa klienta (czat 24/7).
Cons

 • Maksymalnie 3 jednoczesne połączenia
 • Nieco droższy niż niektóre inne opcje.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN ma wiele wspaniałych funkcji. Najbardziej imponująca jest wielkość sieci serwerów, która okazuje się być jedną z największych sieci na rynku. Firma regularnie dodaje do listy, ale teraz użytkownicy mają dostęp do ponad 5500 serwerów w 59 krajach, wszystkie z nieograniczoną ilością danych, nieograniczoną przepustowością i nieograniczonym przełączaniem serwerów. Sieć ta pozwala również na unikalne usługi, których nie można znaleźć w innych sieciach VPN, w tym ochronę przed atakami DDoS, podwójne szyfrowanie i routing cebulowy przez VPN, z których wszystkie są dostępne po prostu podłączając się do odpowiedniego serwera.

NordVPN zapewnia doskonałą politykę zerowego logowania, która obejmuje wszystko, od przepustowości do znaczników czasu, ruchu do adresów IP, ponad większość konkurencji. Wspomaganie tych funkcji to 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych, automatyczny przełącznik „zabicia”, ochrona przed wyciekiem DNS i szereg konfigurowalnych funkcji szyfrowania. NordVPN sprawia, że ​​bardzo łatwo się zalogować i zachować bezpieczeństwo, bez względu na to, jakie posiadasz urządzenia lub filmy, które planujesz oglądać.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix
 • Większość serwerów VPN z różnymi adresami IP
 • Zero wycieków: IP / DNS / WebRTC
 • Nie zachowuje żadnych metadanych podczas przeglądania
 • Obsługa klienta 24/7.
Cons

 • Niewiele
 • Łączenie się aplikacji może czasem być powolne.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost to jedna z najłatwiejszych w użyciu sieci VPN, bez względu na to, na którym urządzeniu go uruchomisz. Posiada pełną gamę opcji prywatności, które zapewniają bezpieczeństwo w Internecie, w tym silne szyfrowanie i doskonałe zasady przechowywania danych. Użytkownicy CyberGhost uzyskują dostęp do ogromnej sieci ponad 5900 serwerów w 90 krajach, a także szybkiego, intuicyjnego oprogramowania dostosowanego do komputerów Mac, PC, Windows, iOS, Android i innych. Jeśli nie chcesz spędzać godzin na konfigurowaniu prywatności, CyberGhost może zapewnić odpowiednią ochronę w mgnieniu oka.

CyberGhost zapewnia bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES dla wszystkich danych, zerowemu logowaniu ruchu, znaczników czasu i adresu IP, a także ochronie przed wyciekiem DNS i automatycznemu wyłącznikowi zabijania. Wszystkie te funkcje są łatwe w użyciu i zapewniają idealną ochronę dla prywatności online na najwyższym poziomie. Dzięki CyberGhost na swoim urządzeniu możesz bezpiecznie korzystać z Internetu z dowolnego kraju, a także idealnie nadaje się do strumieni DirecTV Now.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, YouTube, Hulu
 • Specjalny profil przeznaczony do prywatnego torrentowania
 • Znajduje się w Rumunii (na 14 oczu)
 • Brak zasad logów
 • 45-dniowy bezproblemowy zwrot pieniędzy gwarantuje.
Cons

 • Nie działa dobrze w Chinach.

4. PrivateVPN

privatevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/11/1573486415_445_Jak-to-dziala-i-jak-go-ominac.jpg

PrivateVPN tworzy bezpieczne środowisko przeglądania bez poświęcania szybkości i łatwości użytkowania, co czyni go jednym z najlepszych VPN do uruchamiania podczas wykonywania codziennych zadań, w tym przesyłania strumieniowego przez DirecTV Now. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić aplikację i pozostawić ją w tle, chroniąc Cię przed szeregiem problemów związanych z prywatnością, takich jak masowa inwigilacja i szpiegowanie ISP. PrivateVPN działa nawet na smartfonach, komputerach stacjonarnych i Fire TV, dzięki czemu idealnie nadaje się do oglądania filmów w DirecTV Now.

PrivateVPN ma silną sieć ponad 150 serwerów w ponad 60 krajach, zapewniając odpowiednią prędkość, bezpieczeństwo i różnorodność lokalizacji. Usługa blokuje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, zapewnia bezpieczeństwo połączenia dzięki automatycznemu wyłącznikowi zabójstwu i ochronie przed wyciekiem DNS, a także zapewnia zerowe zasady rejestrowania całego ruchu. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich twoich potrzeb w zakresie prywatności w Internecie i sprawia, że ​​transmisje DirecTV Now są tak bezpieczne, jak to tylko możliwe.

5. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

PureVPN oferuje jedne z najbardziej unikalnych i dokładnych funkcji prywatności online w całej branży. Firma ma solidne podstawy bezpieczeństwa VPN, ale oferuje także pakiet dodatków wbudowanych w jedną aplikację. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć ochronę antywirusową, osłony przed złośliwym oprogramowaniem, funkcje blokowania aplikacji i filtrowanie stron DNS w jednym pakiecie, PureVPN dostarczy. Pomaga to zachować bezpieczeństwo przed ogromną różnorodnością zagrożeń online bez dodatkowego wysiłku.

PureVPN zapewnia bezpieczeństwo dzięki zerowej zasadzie rejestrowania ruchu, automatycznemu przełącznikowi zabijania, solidnemu 256-bitowemu szyfrowaniu AES dla wszystkich danych oraz ochronie przed wyciekiem DNS. Wszystkie mocne i standardowe funkcje w dobrym VPN. Współpracują one z własną siecią ponad 5900 serwerów w 90 krajach, zapewniając mnóstwo opcji dla szybkich, bezpiecznych i chronionych połączeń. Po dołączeniu do PureVPN możesz cieszyć się prywatnością w Internecie na każdym urządzeniu za pomocą jednego kliknięcia.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Jak korzystać z VPN w DirecTV Now

Trudność polega na znalezieniu najlepszego VPN do użycia z DirecTV Now. Gdy wszystko będzie już gotowe, możesz wszystko skonfigurować i zacząć cieszyć się szybkimi, bezpiecznymi strumieniami filmów.

Jak skonfigurować VPN

Rozpoczęcie pracy z większością sieci VPN jest niezwykle proste, ponieważ firmy zrobiły wszystko, aby instalacja była jak najbardziej usprawniona. Poniższe kroki będą działać dla niemal każdej usługi na rynku. Jak zawsze, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, zajrzyj na strony pomocy VPN, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 1. Zaloguj się na swojej stronie VPN i pobierz aplikację dla twojego urządzenia. Możesz zostać przekierowany do sklepu z aplikacjami, aby zainstalować oprogramowanie na urządzeniu mobilnym.
 2. Zainstaluj aplikację VPN, uruchom go, a następnie wprowadź dane logowania, aby się zalogować.
 3. Aplikacja automatycznie połączy się z najszybszym dostępnym serwerem. Możesz użyć tego dla optymalnej prędkości lub otwórz listę serwerów i wybierz jeden w innym kraju, takim jak USA
 4. Połączyć do serwera i daj VPN kilka chwil na usunięcie łącza.
 5. Zminimalizować VPN, aby działał w tle.

Sprawdź swój adres IP

Dobrze jest zweryfikować swój adres IP przy pierwszym połączeniu z nową siecią VPN, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Jeśli nie – i jeśli dojdzie do wycieku IP – nie uzyskasz ochrony online ani anonimowości, której potrzebujesz.

 1. Upewnij się, że twój VPN jest aktywne, podłączony i działa w tle.
 2. Otwórz przeglądarkę internetową na tym samym urządzeniu i odwiedź ipleak.net.
 3. Poczekaj na załadowanie strony i automatycznie uruchom Wyszukiwanie adresu IP.
 4. Spójrz na pole u góry, pod którym widnieje Twój adres IP.
 5. Jeśli etykieta pokazuje a kraj inny niż twój dom, VPN działa poprawnie.
 6. Jeśli wystąpi błąd, sprawdź na stronach pomocy VPN, aby rozwiązać problem wycieku adresu IP.

Uruchom teraz DirecTV

Po zainstalowaniu i zabezpieczeniu sieci VPN możesz przejść do DirecTV Now i rozpocząć transmisję strumieniową. Jeśli nie masz konta, odwiedź https://www.directvnow.com i kliknij niebieski przycisk „Uzyskaj bezpłatny tydzień” na środku strony. Przejdź proces tworzenia konta, aby rozpocząć subskrypcję próbną.

Następnie wybierz strumień w przeglądarce internetowej lub pobierz aplikację DirecTV Now na urządzenie mobilne. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów iOS, Android, Roku, Fire TV i wielu dekoderów telewizyjnych. Zaloguj się do aplikacji, a będziesz mieć natychmiastowy dostęp do programów telewizyjnych na żądanie i na żywo.

Oglądanie DirecTV teraz poza USA

Czy wiesz, że VPN często pomaga oglądać serwisy takie jak Netflix, Hulu i DirecTV Now z dowolnego kraju na świecie? Wszystko to dzięki szyfrowaniu danych i anonimowości adresów IP.

W jaki sposób VPN pokonują ograniczenia geograficzne?

Blokady regionów podobne do blokad używanych przez DirecTV Now i Netflix sprawiają, że dostarczanie ich treści jest możliwe tylko w niektórych krajach. Otrzymują te informacje, sprawdzając Twój adres IP, serię numerów przypisanych do każdego urządzenia od momentu połączenia z Internetem. Adres IP przypomina adres pocztowy danych online. Informuje serwery dokładnie, gdzie jesteś, abyś mógł efektywnie korzystać z Internetu.

Za każdym razem, gdy uruchamiasz aplikację DirecTV Now lub uzyskujesz dostęp do strony, po prostu sprawdza twój adres IP, a następnie zezwala lub odmawia dostępu w zależności od lokalizacji. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, jest to w porządku, ponieważ usługa jest w pełni dostępna dla każdego w kraju. Przekrocz granicę lub jedź za granicę, a przekonasz się, że Twoje strumienie są nagle niedostępne.

Sieci VPN szyfrują dane opuszczające urządzenie, uniemożliwiając zewnętrznym podmiotom sprawdzenie, do czego próbujesz uzyskać dostęp. Zamiana lokalnego adresu IP na anonimowy z ich serwerów. Jeśli więc połączysz się z serwerem VPN znajdującym się w Stanach Zjednoczonych, będziesz wyglądać tak, jakbyś pochodził z USA, jeśli chodzi o DirecTV Now.

Nie musisz nic robić, aby zdobyć tę umiejętność. Sieci VPN automatycznie przełączają wszystko i zapewniają ochronę, niezależnie od używanego urządzenia lub serwera, z którym się łączysz.

Inne zastosowania dobrego VPN

VPN to niesamowite narzędzia, które robią znacznie więcej niż tylko szyfrowanie danych i pozwalają oglądać DirecTV z innych krajów. Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych ulubionych korzyści, z których będziesz mógł skorzystać, gdy tylko zainstalujesz VPN.

 • Uzyskaj dostęp do cenzurowanych stron internetowych – Cenzura stanowi coraz większy problem w wielu krajach na całym świecie. Jeśli odwiedzisz obszar objęty surową cenzurą, nie będziesz mieć dostępu do swoich ulubionych stron. VPN błyskawicznie przechodzi przez te zapory ogniowe, dzięki czemu możesz cieszyć się otwartą siecią bez ograniczeń.
 • Szyfrowanie danych dla stałej prywatności – Szyfrowanie sprawia, że ​​dane są nieczytelne dla osób trzecich. Oznacza to, że nikt nie może śledzić Twojej aktywności ani odkrywać, które witryny odwiedzasz lub pliki, które pobierasz. Twoje strumienie DirecTV Now również pozostaną prywatne.
 • Zatrzymaj nadzór i śledzenie – Adresy IP mogą służyć do śledzenia i identyfikacji Twojej lokalizacji. Ponieważ sieci VPN wymieniają ten adres IP na anonimowy, od momentu połączenia będziesz niewidoczny.
 • Oglądaj filmy z innych krajów – Netflix, Hulu, BBC iPlayer, YouTube i inne usługi przesyłania strumieniowego ograniczają dostępność treści w zależności od Twojej fizycznej lokalizacji. Dzięki VPN możesz przełamać te bariery dla nieograniczonego oglądania filmów.

Wniosek

Zabezpieczanie urządzenia i uzyskiwanie dostępu do strumieni DirecTV Now jest zaskakująco łatwe dzięki dobrej sieci VPN. Po wybraniu niezawodnej usługi wystarczy po prostu wszystko skonfigurować i cieszyć się programem. Co najlepsze, możesz odtworzyć tę konfigurację VPN-DirecTV Now na wszystkich swoich urządzeniach, od komputera do komputera Mac, Fire TV, iOS, Androida, Roku i innych.

Którą sieć VPN preferujesz do przesyłania strumieniowego DirecTV teraz? Masz ulubiony program, na który nie możesz się doczekać? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

x