Pływający menedżer schowka, który zapisuje wiele fragmentów [Android]

Dla użytkowników komputerów PC funkcja schowka jest tak samo naturalna, jak wszystko inne. Umożliwia użytkownikom łatwe kopiowanie i wklejanie tekstu, plików, folderów i nie tylko. Na szczęście dla użytkowników Androida, funkcja kopiowania i wklejania zawsze tam była, ale podobnie jak w przypadku domyślnej funkcji schowka na pulpicie, schowek Androida może przechowywać tylko jeden element naraz. Copy Bubble to nowa sprytna mała aplikacja, która ulepsza domyślny schowek jednofunkcyjny w systemie Android, umożliwiając zapisywanie w nim wielu fragmentów tekstu i używanie ich w dowolnym momencie. Ale ponieważ istnieje wiele podobnych aplikacji, które widzieliśmy wcześniej, Copy Bubble wyróżnia się z tłumu, prezentując wszystko w ruchomym oknie, umożliwiając dostęp do elementów schowka w locie, dotykając zawsze dostępnej bańki.

Kluczowa koncepcja Copy Bubble jest prosta; za każdym razem, gdy kopiujesz fragment tekstu, aplikacja doda go do listy, umożliwiając Ci powrót i wklejenie wszystkiego, co wybierzesz z listy wcześniej skopiowanych elementów, które mogą zawierać akapity, łącza, fragmenty tekstu itp. Po zainstalowaniu Copy Bubble i otwórz go po raz pierwszy, zostanie wyświetlony wprowadzający kreator, który zapozna Cię z głównymi funkcjami aplikacji. Możesz je przeczytać, ponieważ zawsze warto poświęcić trochę czasu na maksymalne wykorzystanie nowej aplikacji.

Kopiuj Bubble

Za ekranem powitalnym funkcja Copy Bubble jest aktywowana automatycznie i możesz sprawdzić, czy działa, czy nie, patrząc na małą unoszącą się ikonę na ekranie. Ten unoszący się dymek przechowuje wszystko, co przechowujesz w schowku i umożliwia późniejsze wykorzystanie tych informacji. Copy Bubble może jednak przechowywać tylko informacje tekstowe, co oznacza brak treści multimedialnych, takich jak filmy, zdjęcia, muzyka itp. Dymek pływający po ekranie wyświetla całkowitą liczbę zapisanych elementów. Całkowita liczba rośnie, gdy dodajesz więcej informacji do schowka. Możesz przesuwać pływający bąbelek po ekranie, który przykleja się do krawędzi ekranu.

Skopiuj Bubble_Homescreen Kopiuj kopie bąbelkowe

Aplikacja sprawdza się, jeśli chodzi o wykorzystanie wcześniej skopiowanych informacji. Możesz po prostu dotknąć jego pływającej ikony, a wyświetli się lista przechowywanych elementów, umożliwiając usunięcie, udostępnienie lub ponowne użycie elementu z listy, po prostu dotykając go.

Skopiuj główny dymek Kopiuj dymek skopiowany

Ogólnie rzecz biorąc, Copy Bubble to genialna aplikacja, która zapewnia cudownie ulepszoną funkcję kopiowania i wklejania na Androida. Możesz go bezpłatnie pobrać z Google Play, korzystając z poniższego łącza.

Zainstaluj Copy Bubble ze Sklepu Play

x