Pobierz pliki bezpośrednio na iPhone’a i wyświetl je w bibliotece [Paid]


Na długo przed pojawieniem się smartfonów istniały telefony z internetem, a Nokia rządziła tym rynkiem. Telefony z internetem były dostarczane z kartami pamięci i w większości przypadków można było podłączyć je do systemu i bezpośrednio kopiować pliki. Potem pojawiły się smartfony i każdy miał inny sposób działania systemu plików po podłączeniu do komputera. Telefony z Androidem nadal pozwalają traktować telefon jako urządzenie pamięci masowej, ale iOS jest bardziej restrykcyjny. Możesz zapisywać filmy i zdjęcia na rolce z aparatu z przeglądarki mobilnej, ale to wszystko. Zapisywanie plików z Gmaila lub pobieranie spakowanego pliku na urządzenie bez aplikacji takich jak Dropbox nie jest możliwe. Poznaj Quik downloader, aplikację na iOS o wartości 1,99 USD w App Store, która umożliwia bezpośrednie pobieranie plików z Safari i Chrome. Aplikacja jest wyjątkowo inteligentna; działa jako rozszerzenie i skanuje całą stronę w poszukiwaniu linków do pobrania. Możesz wybrać pliki do pobrania, a następnie wyświetlić je we własnej bibliotece aplikacji. Aby aplikacja działała, musisz mieć system iOS 8 lub nowszy.

Zainstaluj narzędzie do pobierania Quik i otwórz stronę internetową z linkiem do pobrania. Stuknij przycisk więcej i włącz rozszerzenie. Po włączeniu dotknij przycisku Pobierz za pomocą szybkiej akcji, aby wysłać łącze do strony do aplikacji.

Quik downloader_enable Quik downloader

Aplikacja skanuje stronę w poszukiwaniu wszystkich dostępnych linków do pobrania. Otrzymasz pełną listę wszystkich elementów, które aplikacja może pobrać. Możesz rozpocząć pobieranie wielu plików jednocześnie, po prostu dotykając przycisku małej strzałki obok każdego elementu. Kiedy skończysz, dotknij przycisku Pobierz w prawym górnym rogu, aby rozpocząć pobieranie. W przypadku większych plików będzie można zobaczyć postęp pobierania plików, ale mniejsze pliki będą pobierane w ciągu kilku sekund. Wróć do aplikacji i możesz przeglądać pliki w jej bibliotece. Biblioteka jest podzielona na trzy zakładki; Wszystkie pliki, dokumenty i multimedia.

Quik downloader_link Quik downloader_library

Pływający przycisk w prawym dolnym rogu umożliwia dostęp do ustawień aplikacji, które są jedynym sposobem przełączania się między przeglądarką, trwającymi pobieraniami i plikami, które zostały pomyślnie pobrane.

Quik downloader_settings_ Quik downloader_settings

Quik ma wbudowaną przeglądarkę i możesz wymusić na niej, aby zawsze wyświetlała wersję strony na komputer. Aplikacja, choć bardzo prosta, jest czymś, czego osobiście chciałem mieć na moim iPhonie od wieków. Doprowadziło iOS 8 do czegoś podobnego, ale w końcu jest tutaj.

Zainstaluj Quick Downloader z App Store