Popraw niezaszyfrowany załącznik e-mail w poczcie dla błędu iOS 7

Udostępnij teraz w social media:


Apple to łamie, a jailbreakers to naprawiają. Jest to co najmniej przesadzone stwierdzenie, ale Apple pozwolił sobie na kilka błędów bezpieczeństwa, z których najbardziej znanym był błąd ekranu blokady. Najnowszą luką w zabezpieczeniach odkrytą w iOS 7 jest to, że załączniki do plików wysyłane w wiadomościach e-mail przy użyciu domyślnej aplikacji Mail nie są szyfrowane. Wada została potwierdzona przez Apple i jest w drodze naprawa, bla bla bla. Jednak dla użytkowników, którzy złamali jailbreak swoje urządzenie, poprawka jest tutaj. AttachmentEncryptor to ulepszenie, które szyfruje te załączniki. Nie ma interfejsu, żadnych przycisków ani przełączników do przełączania, nic. Działa cicho w tle i naprawia wszystko.

  Jak wstawić animowany GIF do prezentacji PowerPoint

AttachmentEncryptor naprawia błąd wykryty przez Andreasa Kurtza. Ulepszenie jest dostępne w repozytorium rpetrich i jest w wersji beta, ale spełnia swoje zadanie. Zainstaluj go jak każdą inną poprawkę, a twoje załączniki będą bezpieczne i chronione.

IMG_1336IMG_1337

Użytkownicy, którzy nie wykonali jaibrokowania swojego urządzenia lub nie mogą jailbreakować, ponieważ nie jest ona dostępna dla używanej przez nich wersji iOS, będą musieli poczekać na aktualizację od samego Apple. Prawdopodobnie pojawi się wkrótce, dość szybko, ponieważ błąd jest rzeczywiście poważny, a Apple zareagował wystarczająco szybko, wprowadzając łatkę na błąd ekranu blokady, który również był krytyczny.

x