Przesyłaj muzykę i filmy do swojego iPhone’a bez iTunes [Giveaway]

Odkąd kochałem iPhone’a, z zemsty nienawidziłem iTunes. Szukałem wielu rozwiązań, jakiegokolwiek sposobu na obejście iTunes i bezbolesne przesyłanie muzyki z komputera na iPhone’a, ale większość rozwiązań, które napotkałem, była tak skomplikowana, że ​​lepiej było trzymać się iTunes. Poznaj WALTR; aplikacja dla systemu Windows i Mac, która umożliwia wysyłanie plików muzycznych i wideo na iPhone’a (lub iPada) bez konieczności korzystania z iTunes i bez konieczności jailbreakowania iPhone’a. Pliki trafiają do natywnych aplikacji muzycznych i wideo na twoim urządzeniu i są odtwarzane normalnie, tak jakbyś je wysłał za pomocą iTunes. Co więcej, nie musisz się martwić o format pliku, ponieważ WALTR obsługuje wiele z nich i dba o każdą konwersję, która może być potrzebna. Wystarczy podłączyć urządzenie do systemu za pomocą kabla ładującego, przeciągnąć i upuścić pliki, a w ciągu kilku sekund zostaną one przesłane na Twoje urządzenie. WALTR to aplikacja za 30 USD z czternastodniowym okresem próbnym, a programiści hojnie udostępnili 3 licencje, aby rozdać naszym czytelnikom.

Aktualizacja: konkurs jest już zamknięty. Zwycięzcy zostaną wkrótce ogłoszeni.

Zainstaluj WALTR i uruchom aplikację. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla do ładowania.

WALTR

Gdy to zrobisz, iTunes otworzy się, jak można się spodziewać, i WALTR ostrzega, aby zamknąć go lub kontynuować na własne ryzyko. Zdecydowałem się to zamknąć. Przeciągnij i upuść plik (i), które chcesz przenieść na swój iPhone. Gdy zrobisz to po raz pierwszy, WALTR poprosi Cię o zarejestrowanie okresu szlaku. Obejmuje to podanie adresu e-mail, a następnie wprowadzenie przesłanego do Ciebie kodu aktywacyjnego. Kod aktywacyjny dociera w ciągu minuty. Aby wprowadzić kod, kliknij ikonę hamburgera w lewym górnym rogu WALTR i wybierz „Zarejestruj się”. Gdy skończysz, ponownie przeciągnij i upuść plik.

Pliki WALTR_drop

Twój plik zostanie wysłany w ciągu kilku sekund (chociaż czas transferu może się wydłużyć w zależności od liczby i rozmiaru plików), a WALTR poinformuje Cię o zakończeniu przesyłania. Możesz tweetować swoje osiągnięcie lub wysłać więcej plików.

Wysłano plik WALTR_file

Teraz, gdy ustaliliśmy, jak doskonale działa WALTR, przyjrzyjmy się zaletom i wadom aplikacji. Jedną główną różnicą jest to, że WALTR ma metkę, podczas gdy iTunes jest bezpłatny. WALTR jest niesamowicie szybki; uruchomienie nie zajmuje absurdalnie dużo czasu, proces synchronizacji nie trwa wiecznie, a synchronizacja muzyki z urządzeniem nie zajmuje wieczności. Ponadto za każdym razem, gdy chcesz przesłać muzykę na iPhone’a, możesz użyć aplikacji do przesłania tylko nowych utworów, zamiast wykonywać nową synchronizację. Wreszcie, możesz przesłać prawie każdy format muzyczny, który posiadasz, bez martwienia się o odtwarzanie, ponieważ WALTR się tym zajmie.

Pobierz WALTR

Giveaway:

Mamy trzy licencje do rozdania naszym użytkownikom (Mac i Windows). Konkurs jest otwarty od momentu opublikowania tego posta i pozostanie otwarty do poniedziałku do 19:00 GMT
Aby wziąć udział, zostaw nam komentarz poniżej i powiedz nam, dlaczego chcesz korzystać z WALTR lub czego nie lubisz w iTunes, i daj nam znać, jeśli chcesz uzyskać licencję na komputer Mac lub PC
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu 24 godzin i powiadomieni na tej stronie (odpowiemy na Twój komentarz i poprosimy o skontaktowanie się z nami). Zwycięzcy zostaną wybrani losowo.
Będziesz mieć trzy dni na odebranie licencji. Jeśli tego nie zrobisz, wybierzemy nowego zwycięzcę