Przewodnik po rezygnacji z FastPeopleSearch i usuwania

FastPeopleSearch to narzędzie do agregacji danych, które zbiera i wyświetla dane osobowe osób online. Informacje te zwykle obejmują imię i nazwisko, adres, numer telefonu i inne dane osobowe. Jest to w zasadzie publiczna baza danych online. Jest to jedno z największych narzędzi do zbierania danych osobowych online, które kompiluje wszystkie dane osobowe, a nawet sprzedaje je stronom trzecim, dlatego ważne jest, aby usunąć informacje z FastPeopleSearch. W dzisiejszym dokumencie dowiemy się wszystkiego o usuwaniu FastPeopleSearch i różnych sposobach, w jakie możesz to zrobić. Zacznijmy więc od naszego przewodnika, który ma na celu dostarczenie różnych sposobów ochrony danych osobowych przed tą stroną gromadzącą dane.

Przewodnik po rezygnacji z FastPeopleSearch i usuwania

Jak już wiesz, FastPeopleSearch zbiera dane osobowe osób i wyświetla je każdemu, kto jest zainteresowany. Może to wyraźnie spowodować, że wiele osób martwi się, że ich dane osobowe zostaną naruszone. Dlatego ludzie zwykle rezygnują z FastPeopleSearch, usuwając swoje dane. Jest to niezwykle pomocne dla osób, które nie chcą publicznie prezentować swoich danych osobowych.

Czy FastPeopleSearch jest legalne?

  • Witryny takie jak FastPeopleSearch zbierają informacje z rejestrów publicznych, takich jak rejestry nieruchomości i informacje o prawie jazdy.
  • Nawet jeśli strona może wydawać się nielegalna, takie strony działają zgodnie z prawem. Ponieważ te witryny gromadzą informacje z rejestrów publicznych, a nie poprzez jakąkolwiek nielegalną działalność, są one legalne.
  • Jeśli chodzi o prawo, FastPeopleSearch może uzyskać dostęp do danych osobowych i publikować je na swojej stronie. W związku z tym, aby usunąć swoje dane osobowe, musisz przejść przez kroki rezygnacji z witryny.

Aby usunąć swoje dane z FastPeopleSearch, możesz ręcznie uzyskać dostęp do sekcji rezygnacji na stronie internetowej. Oprócz tego możesz również użyć zautomatyzowanych narzędzi innych firm, aby całkowicie usunąć swoje dane ze strony internetowej. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na ten temat, możesz sprawdzić metody podane poniżej:

Metoda 1: Ręczna rezygnacja z FastPeopleSearch

Pierwszą metodą, która może pomóc w usunięciu FastPeopleSearch, jest skorzystanie z opcji rezygnacji na stronie. Wiąże się to z wysłaniem żądania rezygnacji do strony internetowej, które trwa około 72 godzin, zanim Twoje dane zostaną usunięte. Wykonaj poniższe czynności, aby usunąć swoje informacje z FastPeopleSearch:

1. Otwórz stronę rezygnacji FastPeopleSearch w przeglądarce na komputerze.

2. Następnie wprowadź swój adres e-mail, zaznacz pole Warunki tematu, wypełnij reCAPTCHA i na koniec kliknij ROZPOCZNIJ PROCES USUWANIA.

3. Teraz wpisz swoje imię i nazwisko oraz nazwę miasta i kliknij BEZPŁATNE WYSZUKIWANIE.

4. Następnie znajdź pasujący wynik i kliknij go.

5. Następnie kliknij USUŃ MÓJ REKORD pod nazwą.

6. Po zakończeniu otrzymasz wiadomość e-mail z prośbą o usunięcie rekordu zawierającą link.

7. Kliknij link, aby przesłać prośbę o usunięcie.

Metoda 2: Użyj automatycznego procesu rezygnacji

Kolejna metoda usuwania informacji z FastPeopleSearch polega na użyciu automatycznego procesu rezygnacji. Te narzędzia w Internecie pomagają całkowicie pozbyć się wszystkich danych osobowych. Przesłanie prośby o usunięcie informacji za pomocą ręcznego procesu rezygnacji jest dobrym wyborem, ale nie pomaga w całkowitym zablokowaniu informacji również z innych witryn. Dlatego najlepszym wyborem jest użycie zautomatyzowanego narzędzia do wykonania tej pracy.

  • Automatyczne narzędzia innych firm pomagają w usuwaniu Twoich danych osobowych z wyszukiwarki Google.
  • Narzędzia te usuwają również Twoje informacje od 100 innych brokerów danych, w tym Whitepages, Spokeo i innych.
  • Jest to bezpieczny i bezpieczny sposób na publiczne usunięcie wszystkich danych osobowych.

Metoda 3: Usuń przez połączenie

Następnym możliwym sposobem usunięcia informacji z FastPeopleSearch jest połączenie z numerem obsługi klienta witryny. Możesz poinformować kierownika działu obsługi klienta o swoje informacje, takie jak imię i nazwisko, adres i inne wymagane dane, które pomogą mu zlokalizować Cię i dalej zainicjować proces usuwania informacji.

Metoda 4: Usuń przez pocztę

Jedną z ostatnich możliwych metod przetworzenia usuwania FastPeopleSearch jest wysłanie prośby o usunięcie rezygnacji przez Poczta.

  • Możesz poprosić przedstawiciela serwisu o usunięcie Twojego rekordu i wszystkich innych szczegółów ze strony internetowej.
  • Aby to zrobić, musisz podać informacje, takie jak imię i nazwisko, adres, data urodzenia i adres URL rekordu, który chcesz usunąć.
  • Wszystkie informacje dotyczące adresu e-mail można znaleźć na oficjalnej stronie FastPeopleSearch.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Ile czasu zajmie usunięcie moich danych osobowych z FastPeopleSearch?

Odp. Według samej witryny FastPeopleSearch, po przesłaniu prośby o usunięcie profilu z bazy danych, pomyślne zakończenie procesu rezygnacji zajmie co najmniej 72 godziny.

Q2. Dlaczego moje dane są wymagane do usunięcia mojego profilu podczas prośby o rezygnację?

Odp. Informacje wymagane przez witrynę FastPeopleSearch podczas procesu rezygnacji są wymagane do zweryfikowania Twojej tożsamości z Twoim profilem. Informacje nie są wykorzystywane, sprzedawane ani udostępniane do żadnych innych celów.

Q3. Skąd pochodzą informacje zebrane w FastPeopleSearch?

Odp. W FastPeopleSearch dane osobowe są gromadzone z praw jazdy, rejestrów nieruchomości, rejestrów podatkowych, wpisów w książkach telefonicznych, mediów internetowych i danych ze scrapów.

Q4. Jak mogę usunąć moje cyfrowe ślady?

Odp. Możesz usunąć swoją obecność cyfrową, usuwając wszystkie swoje konta społecznościowe, zarządzając ustawieniami prywatności, usuwając niepotrzebne aplikacje z telefonu komórkowego, korzystając z funkcji „nie śledź”, usuwając nieaktualne wyniki wyszukiwania, a także zamykając blogi lub witryny osobiste.

P5. Czy mogę dowiedzieć się, czy ktoś Google wyszukuje moje imię i nazwisko?

Odp. Niestety nie ma sposobu, w jaki Google może powiadomić Cię, gdy ktoś wyszuka Twoje imię i nazwisko na platformie.

***

Z pewnością znalezienie swoich danych osobowych w Internecie, gdzie każdy może je wykorzystać, jest bardzo ryzykowne, co prowadzi do kradzieży tożsamości lub innych poważnych problemów. Mimo że witryny takie jak FastPeopleSearch nie są całkowicie wiarygodne, nadal ważne jest, aby upewnić się, że nie zawierają danych z żadnych rekordów. W związku z tym mamy nadzieję, że nasz dokument może być pomocny w usuwaniu wszystkich danych osobowych przez FastPeopleSearch. Aby uzyskać więcej informacji, możesz zostawić swoje pytania lub sugestie w sekcji komentarzy poniżej.