Reedy oferuje inteligentne szybkie czytanie w trybie online i offline [Chrome]

W Internecie dostępnych jest wiele pouczających i rozrywkowych treści, które chciałbym przeczytać w całości, ale brakuje mi czasu. W końcu najczęściej czytam różne interesujące rzeczy, których niekoniecznie muszę czytać, ale chcę, a potem próbuję nadrobić zaległości, które powinienem przeczytać. Reedy to rozszerzenie Chrome, które może pomóc w nadrobieniu zaległości w czytaniu. To proste narzędzie przeglądarki, które pomaga szybciej czytać. Wybierasz prędkość słów na minutę i zaznaczasz tekst, który chcesz przeczytać, a on zajmie się resztą. Posiada jasny i ciemny tryb czytania oraz bardzo przejrzysty interfejs.

Możesz użyć Reedy do czytania treści online lub możesz wkleić własny tekst i poprosić Reedy o pomoc w jego przeczytaniu. Rozszerzenie dodaje przycisk w okularach panda obok paska adresu URL. Kliknij, aby otworzyć menu rozszerzenia. Jeśli chcesz przyspieszyć odczytanie tekstu z pliku, kliknij opcję „Wklej własny tekst” i wklej tekst na następnym ekranie. Kliknij Uruchom Reedy, aby rozpocząć czytanie. Aby przeczytać tekst ze strony internetowej, zaznacz go, kliknij przycisk rozszerzenia i wybierz opcję Uruchom Reedy.

Piskliwy

Kliknij przycisk odtwarzania, aby rozpocząć czytanie, lub użyj elementów sterujących, aby dostosować szybkość czytania i motyw, zanim zaczniesz. Możesz zwiększyć rozmiar czcionki, aby czytanie było wygodniejsze, a tekst może być wyświetlany jako nakładka na stronie internetowej, z której czytasz.

Reedy play

Więc co sprawia, że ​​Reedy jest taki wspaniały? Spójrz na ustawienia rozszerzenia, a otrzymasz odpowiedź. Reedy odtwarza tekst, więc możesz go czytać słowo po słowie, ale dostosowuje prędkość tak, że zaczyna się powoli, a następnie przyspiesza. Jest zaprogramowany, aby zwalniać, gdy osiągnie znak interpunkcyjny, i możesz zmienić jego punkt skupienia na początek słowa, gdy odtwarza tekst. Oprócz opcji dostępnych do czytania, Reedy może podzielić długie słowa na mniejsze z łącznikami i może wstawić pauzę / przerwę między zdaniami. Na karcie Wygląd w ustawieniach rozszerzenia możesz włączyć licznik czasu, który pokazuje między innymi, ile czasu pozostało do wyczerpania tekstu.

Ustawienia Reedy

Reedy można aktywować za pomocą skrótu; Alt + s, ale jeśli zarezerwowałeś ten skrót dla innego rozszerzenia, możesz przejść do ustawień rozszerzenia i zmienić je.

Zainstaluj Reedy z Chrome Web Store