Skopiuj obraz lub zawartość pliku tekstowego bez otwierania go [Windows]


Schowek to bardzo podstawowa i niezwykle ważna funkcja w każdym systemie operacyjnym. Zarówno stacjonarne, jak i mobilne systemy operacyjne obsługują tę funkcję, a nadal znajdziesz aplikacje, które próbują dać ci coś znacznie potężniejszego. Te aplikacje schowka innych firm mogą umożliwiać kopiowanie wielu fragmentów tekstu, przechowywanie historii schowka po ponownym uruchomieniu systemu lub kopiowanie tekstu z zachowaniem formatowania. Kopiuj zawartość to bezpłatna aplikacja systemu Windows, która znacznie przyspiesza kopiowanie tekstu z prostego pliku tekstowego lub kopiowanie obrazu. Zamiast najpierw otwierać plik tekstowy lub obraz, wybierając jego zawartość i naciskając Ctrl + C, aplikacja umożliwia kliknięcie pliku prawym przyciskiem myszy i skopiowanie jego zawartości z opcji menu kontekstowego Kopiuj zawartość, którą dodaje.

Aplikacja jest naprawdę niewielka do pobrania i instaluje się w pół minuty. Po zainstalowaniu kliknij prawym przyciskiem myszy plik obrazu JPG, PCX, PNG, BMP, TGA, GIF i TIF lub prosty plik tekstowy z rozszerzeniem TXT lub SRT (lub podobnym). Wybierz opcję Kopiuj zawartość z menu kontekstowego prawego przycisku myszy, a tekst w pliku tekstowym lub sam obraz (nie jego ścieżka) zostanie skopiowany do schowka.

Powiadomienie w prawej górnej ćwiartce ekranu powiadomi Cię, że zawartość została skopiowana. Następnie możesz przystąpić do wklejania zawartości tekstowej w polu tekstowym w przeglądarce lub w innym edytorze tekstu. Obrazy można również wkleić w aplikacji do edycji obrazów, takiej jak MS Paint.

copycontent

Ta aplikacja jest naprawdę świetna dla projektantów, którzy muszą wielokrotnie otwierać pliki, aby wkleić je w innym miejscu. Działa dobrze i możemy mieć tylko nadzieję na obsługę dodatkowych formatów plików. Aplikacja została stworzona dla systemu Windows 7 i nowszych. Został przetestowany na Windows 10 Technical Preview, gdzie działał bezbłędnie. Może, ale nie musi, działać w systemie Windows XP.

Zainstaluj zawartość kopii dla systemu Windows