Skorzystaj z ocen Rotten Tomatoes, aby znaleźć filmy w serwisie Netflix

Jest piątek, nadszedł weekend, a to oznacza, że ​​nadszedł czas, aby się zrelaksować i zrelaksować. A jaki jest lepszy sposób na relaks niż oglądanie filmu? Tyle że najpierw musisz znaleźć film do obejrzenia i samo to może zająć trochę czasu. Jeśli korzystasz z Netflix, sama usługa będzie oferować sugestie, ale zawsze są inne sposoby na zawężenie lub wybranie filmów. Netflix Roulette to aplikacja internetowa, którą sprawdziliśmy jakiś czas temu, która wybiera losowo filmy lub seriale telewizyjne. Movienr to kolejna usługa wyszukiwania filmów, choć nie sprawdza dostępności filmów w serwisie Netflix, ale oferuje lepszy sposób zawężenia sugestii. A teraz jest A Better Queue, aplikacja internetowa, która umożliwia wyszukiwanie filmów według gatunku i filtrowanie ich według miernika pomidorów dzięki uprzejmości Rotten Tomatoes.

Lepsza kolejka ma prosty interfejs; trzy suwaki, każdy do zawężenia zakresu Tomoatometru, liczby recenzji filmu i roku jego wydania. Każdy, kto jest zaznajomiony z Rotten Tomatoes, wie, czym jest Tomatometr, a pozostałe suwaki są dość oczywiste.

Oprócz tych kryteriów wyboru możesz skorzystać z bogatej listy gatunków tuż pod suwakami, aby zawęzić wybór. Po ustawieniu suwaków i wybraniu gatunków, które Cię interesują, kliknij przycisk „Filtruj”, a lista filmów po prawej stronie zostanie odpowiednio zaktualizowana.

Filmy są wymienione wraz z oceną Rotten Tomato wraz z liczbą recenzji i rokiem wydania. Kliknij listę filmów, a zostaniesz przeniesiony do jego strony w serwisie Netflix. Aplikacja może wyszukiwać zarówno filmy, jak i programy telewizyjne. Aby wykluczyć program telewizyjny, musisz odznaczyć go z listy gatunków. Nie trzeba dodawać, że każdy film wymieniony w aplikacji będzie dostępny w serwisie Netflix. Jeśli klikniesz ocenę Rotten Tomato obok miniatury filmu, aplikacja przeniesie Cię na stronę filmu w Rotten Tomatoes.

A Better Queue ma ładny, przejrzysty interfejs i tak naprawdę chodzi o filmy. Jeśli porównamy to z Netflix Roulette, jedynym obszarem, w którym nie spełnia wymagań, choć to wyrażenie jest nieco surowe, jest to, że pozwala wykluczyć programy telewizyjne z wyszukiwania, aby uzyskać tylko filmy, ale nie odwrotnie.

Odwiedź lepszą kolejkę

x