Śledź spalone potrawy w ramach dziennego poziomu aktywności


Utrata wagi jest zniechęcająca. Jeśli masz wiele liczb do zmniejszenia na skali, możesz już postrzegać to jako cel, który jest zbyt trudny do osiągnięcia. Kluczem jest podjęcie dziecięcych kroków. Możesz zacząć od codziennego chodzenia i niekoniecznie musisz codziennie chodzić na siłownię, dopóki nie będziesz gotowy na bardziej agresywne podejście do utraty wagi. Jeśli Twój smartfon ma wbudowany monitor aktywności, możesz go użyć do liczenia kroków, które wykonujesz codziennie, a Movesum poinformuje Cię, ile kalorii spaliłeś tego dnia. Jest to bezpłatna aplikacja na Androida i iOS, która łączy się z monitorem aktywności telefonu, pobiera informacje o codziennej aktywności i przekłada je na spalone jedzenie.

Otwórz Movesum i zezwól mu na dostęp do danych o Twojej aktywności. Aplikacja będzie działać tylko wtedy, gdy telefon może śledzić Twoją aktywność. Jesteśmy prawie pewni, że będzie działać z iPhonem 6 i nowszymi wersjami, ale nie jest możliwe wyszczególnienie, z którymi telefonami z Androidem będzie działać aplikacja. Będziesz musiał otworzyć stronę aplikacji w sklepie Google Play i sprawdzić, czy jest kompatybilna z Twoim telefonem, czy nie.

Aplikacja podpowie Ci, ile spożytych pokarmów spaliłaś w ciągu dnia. Nie podaje liczby spalonych kalorii, ale zamiast tego spalone jedzenie, jak na przykład burger, hot dog, frytki lub kawałek pizzy. Możesz wyznaczać sobie cele w Movesum, gdzie celem jest liczba kroków, które musisz wykonać każdego dnia.

Movesum-burgerruch-cel

Uwielbiam tę aplikację zarówno ze względu na jej prostotę, jak i to, co robi, ale potrzebuje jednego małego dodatku, aby uczynić ją w całości; rzeczywista liczba kalorii. Podoba mi się, że aplikacja informuje mnie, jakie jedzenie spaliłem, ale pod koniec dnia świadomość kalorii pomoże mi ustalić przyszłe cele i zarządzać utratą wagi za pomocą innych aplikacji zdrowotnych, których używam.

Zainstaluj Movesum z App Store

Zainstaluj Movesum ze sklepu Google Play