Sprawdź, czy Twoje zdjęcie profilowe na LinkedIn jest dobre lub wymaga poprawy

Udostępnij teraz w social media:

LinkedIn pozostaje najpopularniejszą siecią społecznościową dla profesjonalistów. Pomimo problemów ze spamem, nadal jest to preferowany sposób łączenia się profesjonalistów. W istocie sieć ma być Twoim zawodowym wprowadzeniem. Potencjalni pracodawcy mogą sprawdzić Twoją historię pracy, zestaw umiejętności i znaleźć najszybszy sposób skontaktowania się z Tobą. Twój profil daje Ci dużo miejsca na pokazanie, że jesteś przystojny poprzez podsumowanie zawodowe, zdjęcie na okładkę i zdjęcie profilowe. Ludzie różnią się poglądami na temat tego, jakie zdjęcie jest profesjonalne i odpowiednie do wykorzystania na LinkedIn. Jeśli chcesz uzyskać obiektywną opinię na temat swojego zdjęcia profilowego na LinkedIn, wypróbuj aplikację Snapprat Photo Analyzer.

  Jak znaleźć dane w Arkuszach Google za pomocą funkcji WYSZUKAJ.PIONOWO

Analizator zdjęć Snapprat można połączyć z kontem LinkedIn i zaimportować zdjęcie profilowe lub przesłać je z komputera. Będziesz musiał połączyć się ze swoim kontem LinkedIn i przeanalizować swoje zdjęcie profilowe, zanim aplikacja umożliwi Ci sprawdzenie innych zdjęć.

Snapprat Photo Analyzer analizuje twoją twarz, kompozycję zdjęcia i potrzebną / wykonaną edycję. Dla każdego atrybutu otrzymasz ocenę, a aplikacja zawiera szczegółowe informacje, co należy zrobić, aby go poprawić.

W sekcji Twarz analizuje Twój uśmiech, a następnie przerywa analizę, aby wyjaśnić, w jaki sposób można poprawić zdjęcie. Sekcja Kompozycja przygląda się poziomowi powiększenia, prawu tercji i temu, co masz w tle. Sekcja edycji zajmuje się jasnością, kontrastem, ostrością, nasyceniem i temperaturą kolorów.

  Jak przenieść katalog domowy Linuksa na inny dysk

Analizator zdjęć Snapprh

Otrzymasz ogólną ocenę na 100 możliwych za zdjęcie. Mam silną 55.

Snapprat Photo Analyzer został opracowany przez firmę Snappral i oferuje profesjonalne sesje zdjęciowe. Aplikacja ma pokazać, że firma rozumie obiektywnie, jak powinno wyglądać dobre profesjonalne zdjęcie. Nie jesteś oczywiście zobowiązany do zrobienia sesji zdjęciowej, ale pomysł jest genialny.

Odwiedź Snapprat Photo Analyzer

x