Telefon dzwoni do Ciebie co godzinę, abyś go nie zgubił


W pewnym momencie wszyscy zgubili nasze telefony. Są super cienkie, a ponieważ każdy milimetr ich grubości znika z nowym modelem, łatwiej je zgubić. Robi się, więc nie musisz wpuszczać telefonu między szczelinę w kanapie a poduszkami, aby go zgubić. Zamiast tego możesz go zgubić, przypadkowo zamykając go w książce. Kiedyś sprawdziliśmy aplikację Marco Polo na iPhone’a, która umożliwiała dzwonienie do telefonu, jeśli go zgubiłeś, ale aplikacja miała jedną wadę; to opodatkowało twoją baterię. Butterfingerz to aplikacja na iOS i Androida, która dzwoni do Ciebie co godzinę, więc jeśli nie możesz znaleźć telefonu, możesz podążać za dźwiękiem.

Butterfingerz jest promowany przez aktora na pół etatu i pełnoetatowego zabójcę zombie Normana Reedusa, który jest przedstawiony w aplikacji jako postać chibi. Aplikacja nie tylko woła Cię w odstępach godzinnych, ale także mówi „Ojej! jeśli to upuścisz.

Przejdź do ustawień aplikacji i na karcie Dźwięk wybierz czułość urządzenia na upuszczenie i wybierz czas bezczynności, po którym aplikacja powinna Cię wezwać. Maksymalny czas, jaki można ustawić, to jedna godzina. Aplikacja obsługuje kilka godzin, w których nie będzie ostrzegać o konieczności odebrania telefonu.

Butterfingerz-generałDźwięk Butterfingerz

Aplikacja ma różne odpowiedzi na wezwanie, aby zwrócić Twoją uwagę, oraz na ogłoszenie, że została porzucona.

Butterfingerz-alert1Butterfingerz-alert2

Aplikacja oferuje zakupy w aplikacji, które umożliwiają kupowanie połączeń głosowych Normana Reedusa. Możesz poprosić o głosy innych celebrytów. Nie mogę powiedzieć na pewno, jak skuteczna będzie to przynęta do generowania przychodów, ale aplikacja jest nadal lepsza niż to, co polecił Aaron Paul.

Pobierz Butterfingerz z App Store

Pobierz Butterfingerz ze sklepu Google Play