iOS

Ustaw niestandardową głośność i czas drzemki dla poszczególnych alarmów w iOS [Jailbreak]

Alarmy, gdzie byśmy byli bez nich? Prawdopodobnie śpią późno do południa i nie mogą stawić się na czas do pracy, co czyni z nich zło konieczne w naszym życiu. Aplikacja zegara giełdowego na iOS to zegar, alarm, minutnik, wszystko w jednym. Tam, gdzie spełnia tak wiele wymagań, nie ma miejsca na wiele dostosowań. To samo można powiedzieć o Androidzie, ale dostosowanie go nigdy nie stanowi większego problemu. To powiedziawszy, użytkownicy iOS zawsze mogą Jailbreak, a jeśli tak, wypróbuj Safe Alarm PRO. To ulepszenie Cydii dostępne w repozytorium BigBoss za 0,99 USD, które pozwala dostosować sposób wyłączania alarmów (zachowanie przycisku przesuwania i zasilania), a także dostosować głośność i czas drzemki dla każdego pojedynczego alarmu.

Zainstaluj Safe Alarm PRO i przejdź do aplikacji Ustawienia. Ustawienia Safe Alarm PRO są podzielone między aplikację Ustawienia i aplikację Zegar. W aplikacji Ustawienia preferencja Safe Alarm PRO umożliwia zmianę zachowania przycisku zasilania i operacji przeciągnięcia. Jednak opcja dostępu do alarmów z Centrum sterowania nie działała.

Jeśli nie chcesz włączać żadnej z tych opcji, możesz całkowicie pominąć odwiedzanie preferencji i po prostu przejść do aplikacji Zegar. Dodaj alarm, który chcesz dostosować, lub dotknij jednego z istniejących. Przewiń w dół i włącz Safe Alarm PRO dla tego alarmu.

Włącz Safe Alarm PRO

Po włączeniu funkcji Safe Alarm PRO dla alarmu przewiń ekran edycji alarmu w dół i możesz zmienić czas drzemki. Możesz także wybrać jednostkę czasu, tj. Sekundy, minuty lub godziny, w której powinien być mierzony czas drzemki i bardzo mi się to podoba, ponieważ pozwala mi ustawić alarm drzemki na piętnaście lub 30 minut, eliminując potrzebę dodawania wielu alarmów Mogę codziennie wstawać na czas.

Poniżej ustawień drzemki znajdują się opcje głośności; Możesz wybrać poziom głośności dla alarmu, a także wyłączyć wibracje dla alarmu, gdy telefon jest ustawiony na dzwonek lub gdy jest ustawiony na wibracje. To kolejna świetna opcja, jeśli próbujesz oszczędzać baterię telefonu.

Funkcja drzemki Safe Alarm PROGłośność Safe Alarm PRO

Na koniec dostępna jest opcja automatycznego odrzucania, która pozwala ustawić, jak szybko alarm wyłączy się automatycznie, jeśli nie zareagujesz. To ustawienie obsługuje czas w sekundach i minutach. Safe Alarm PRO jest dość wszechstronny i za 0,99 USD jest tego wart.

x