Zaplanuj posty na Instagramie w regularnych odstępach czasu w ciągu dnia

Nie ma wielu aplikacji, które mogą zgodnie z prawem twierdzić, że poprawiają Twoje wrażenia z Instagrama. Wiele aplikacji internetowych pojawiło się, próbując to zrobić, i trudno wymienić jedną, która była blisko. Jak dotąd zwycięzcami w tej kategorii są tylko aplikacje, które pozwalają nam pobrać wszystkie zdjęcia z Instagrama. TakeOff to bezpłatna aplikacja dostępna zarówno na Androida, jak i iOS, która pozwala zaplanować do dziesięciu postów dziennie na Instagramie. Aplikacja pyta, ile zdjęć dziennie chcesz opublikować (od 1 do 10). Wybierasz zdjęcie, dodajesz podpis, a aplikacja decyduje, kiedy najlepiej je opublikować. Nie możesz nadać aplikacji niestandardowej daty planowania publikacji. Aplikacja jest bardzo prosta i może słusznie twierdzić, że jest świetną aplikacją towarzyszącą dla zapalonego użytkownika Instagrama.

Uruchom aplikację i zaloguj się na swoje konto na Instagramie. Będziesz musiał zalogować się na Instagram z TakeOff, ponieważ nie komunikuje się on ani z aplikacją Instagram, ani z aplikacją Facebook na Twoim telefonie. Nie musisz mieć zainstalowanej aplikacji Instagram na swoim urządzeniu, aby publikować zdjęcia na swoim koncie za pomocą TakeOff, ale będziesz jej potrzebować do utworzenia zdjęcia, które chcesz udostępnić.

Po zalogowaniu się dotknij małego koła zębatego w prawym dolnym rogu, aby wybrać liczbę postów, które planujesz opublikować w ciągu dnia, maksymalnie dziesięć. Aby utworzyć wpis, dotknij dużego niebieskiego przycisku plusa. Możesz zrobić zdjęcie za pomocą aplikacji aparatu lub użyć zdjęcia z rolki aparatu.

opcjeOdlecieć

Wybierz zdjęcie i przytnij je. Następnie możesz podpisać post i dodać dowolne hashtagi, które uznasz za odpowiednie. Stuknij zielony przycisk gotowe w prawym górnym rogu, a Twoje zdjęcie zostanie zaplanowane. Na ekranie głównym aplikacji możesz zobaczyć, ile godzin później zdjęcie zostanie opublikowane.

Zdjęcie TakeOff TakeOff Compose

Możesz edytować lub usunąć post w dowolnym momencie, zanim TakeOff opublikuje go, dotykając zdjęcia. Możesz również opublikować go natychmiast, dotykając przycisku „Opublikuj”. Wadą tej aplikacji jest to, że nie ma ona żadnych filtrów ani niczego. Kiedy tworzysz post, musisz najpierw zrobić zdjęcie, zastosować filtry itp. W aplikacji Instagram, a następnie zapisać to zdjęcie w rolce z aparatu, aby móc zaplanować to za pomocą TakeOff.

TakeOff obsługuje wiele kont; aby dodać drugie konto, dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu i dodaj konto w bocznej szufladzie. Planując publikację, możesz wybrać dowolne ze skonfigurowanych kont, dla których chcesz ją zaplanować.

TakeOff edit Konto TakeOff

TakeOff działał wystarczająco dobrze na iPhonie, ale aplikacja nie zaplanowała postu na Androida pomimo wielu prób. Być może nie jest w stanie grać dobrze z Lollipopem, więc spróbuj, jeśli używasz starszej wersji Androida.

Zainstaluj TakeOff z App Store

Zainstaluj TakeOff ze sklepu Google Play