Użyj SelfieTime do robienia selfie z tylnym aparatem na iPhonie

Udostępnij teraz w social media:

Wszyscy robimy selfie, nie można temu zaprzeczyć. Nie można również zaprzeczyć, że bez względu na to, jak świetny jest przedni aparat w naszym iPhonie, nadal nie jest tak dobry, jak kamera tylna. Ponadto nie mamy lampy błyskowej do aparatu skierowanego do przodu, więc jeśli jesz obiad z przyjaciółmi w słabo oświetlonej restauracji lub w innym miejscu o słabym oświetleniu, prawdopodobnie chciałbyś lub chciałbyś użyć tylnego aparatu, aby zrobić zdjęcie . SelfiTime to aplikacja na iPhone’a o wartości 0,99 USD w App Store, która umożliwia robienie selfie za pomocą tylnego aparatu. Potrzebujesz dwóch iPhone’ów i aplikacji zainstalowanej na obu. Przyznane może to podnieść rachunek do 1,98 USD, ale jeśli jesteś z rodziną i masz wspólny identyfikator Apple ID, wystarczy kupić aplikację tylko raz i pobrać ją na wszystkie swoje urządzenia. Aplikacja łączy oba telefony tak, że jeden jest „przeglądarką”, a drugi pozostaje aparatem. Obrazy z aparatu w jednym telefonie są wyświetlane na żywo na ekranie drugiego telefonu, co ułatwia robienie autoportretów, ponieważ można zobaczyć, co zrobi aparat. Aplikacja może łączyć się przez Wi-Fi oraz Bluetooth. Po zrobieniu zdjęcia obraz jest zapisywany w obu telefonach.

  Co to jest RDP (protokół zdalnego pulpitu) i jak go używać

Pobierz i zainstaluj aplikację na dwóch iPhone’ach i uruchom ją. Znalezienie drugiego telefonu, na którym jest uruchomiony, zajmie aplikacjom trochę czasu. Jeśli łączysz się przez Bluetooth zamiast Wi-Fi, potrwa to nieco dłużej. Po podłączeniu będziesz mógł zobaczyć, do którego iPhone’a został podłączony.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że przycisk migawki jest niebieski na jednym telefonie, a czerwony na drugim. IPhone z niebieskim przyciskiem migawki to „Przeglądarka”, która odbiera dane z aparatu drugiego iPhone’a. IPhone, który przesyła obraz przez tylną kamerę, to ten z czerwonym przyciskiem migawki. Sprawdź, jak będą wyglądać na poniższych zrzutach ekranu.

czerwony

Możesz również zauważyć, że jakość obrazu w „przeglądarce” jest bardzo niska, ale możesz mieć pewność, że dotyczy to tylko podglądu. Obraz jest ładny i ostry. Aby zrobić zdjęcie, możesz dotknąć przycisku migawki na jednym z telefonów. Po zrobieniu zdjęcia natychmiast zaczyna się przenosić na drugi telefon.

  Jak uczynić swój Smarthome łatwiejszym w użyciu dla innych ludzi

Możesz odwrócić rolę przeglądarki i kamery między dwoma telefonami, dotykając przycisku strzałki wstecz w prawym górnym rogu interfejsu aplikacji. Z poziomu telefonu przeglądarki można również włączyć lampę błyskową w drugim telefonie, dotykając przycisku lampy błyskowej w lewym górnym rogu. Jeśli chcesz wyłączyć przesyłanie zdjęć do telefonu „przeglądarki”, przejdź do ustawień aplikacji i wyłącz opcję „Przesyłaj zdjęcia”.

zmienić telefonyustawienia

Z technicznego punktu widzenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby robić zdjęcia tylnym aparatem bez korzystania z takiej aplikacji; możesz teraz obrócić telefon i spróbować zrobić jeden z nich, o ile palec nie przeszkadza soczewce, a nikt nie odcina głowy, i możesz nacisnąć przycisk zwiększania głośności bez Twoja ręka się trzęsie i nie upuszczasz telefonu, wszystko powinno być dobrze. Jeśli chcesz to zrobić bezboleśnie, SelfieTime jest drogą do zrobienia.

  Jak przyspieszyć stary komputer Mac i nadać mu nowe życie

Zainstaluj SelfieTime z App Store

x