Użyj strony Nowa karta jako pulpitu nawigacyjnego dla usług zarządzania zadaniami

Udostępnij teraz w social media:

Jeden pierścień, aby wszystkimi rządzić, jeden pierścień, aby je znaleźć, jeden pierścień, aby wszystkie zebrać, a na stronie Nowa karta uporządkuj je w uporządkowany sposób. Taco App to mała usługa, która działa przez rozszerzenie Chrome i rzeczywiście jest czymś w rodzaju One Ring tylko do zarządzania zadaniami aplikacji i usług. Umożliwia połączenie ponad 30 list zadań i usług zarządzania zadaniami oraz przedstawia wszystkie nadchodzące zadania z nich na stronie Nowa karta. Zadania można uporządkować na stronie w takie, które mają być wykonane później, oraz te, które mają być zrobione jako następne. Nie trzeba dodawać, że domyślna strona Nowa karta jest zastępowana nową, ale nadal zawiera linki do często odwiedzanych witryn (szybkiego wybierania) u dołu strony, możesz wydrukować listę zadań i wysłać je e-mailem. Obsługiwane usługi obejmują Asana, Jira, Basecamp, Github, Evernote, Gmail i nie tylko.

  Jak zmienić identyfikator spotkania osobistego (PMI) w Zoom

Strona nowej karty Taco jest dość prosta; po podłączeniu usług zadania, które już do nich dodałeś, pojawią się w kolumnie po lewej stronie pod „Na później” i możesz je przeciągnąć i upuścić w sekcji „Dalej”. Istnieje pasek wyszukiwania, który umożliwia wyszukiwanie określonego zadania i przyciski w prawym górnym rogu do odświeżania zadań, przełączania ukrytych zadań, drukowania ich jako pliku PDF, wysyłania ich pocztą e-mail i uzyskiwania dostępu do ustawień rozszerzenia. Możesz oznaczyć zadanie jako wykonane i stanie się ono zadaniem „ukrytym”.

Aby podłączyć usługę, kliknij ikonę klucza u góry, a pojawi się wyskakujące okienko z listą wszystkich obsługiwanych usług. Wybierz usługę, z którą chcesz się połączyć, a po dodaniu otrzymasz instrukcje dotyczące pobierania najnowszych zadań z każdego z nich.

  Nie możesz odbierać wiadomości po przełączeniu się z iPhone'a na Androida? Teraz jest oficjalna poprawka od Apple

Taco connect app

Ustawienia umożliwiają również zarządzanie motywem strony nowej karty, włączanie wysyłania powiadomień e-mail do Ciebie codziennie, jeśli nie odwiedziłeś Taco (jest to domyślnie włączone) i zarządzanie kontem Taco. Będziesz musiał założyć konto Taco, aby z niego korzystać, ale jest to bezpłatne. Po podłączeniu innych usług, zmianie motywu i zarządzaniu powiadomieniem e-mail następuje przekierowanie do witryny internetowej usługi.

Ogólnie rzecz biorąc, Taco to całkiem dobry sposób na wykorzystanie strony Nowa karta i muszę przyznać autorom uznanie za to, że nie zabijali szybkiego wybierania w tym procesie, ponieważ większość rozszerzeń modyfikujących stronę nowej karty jest skłonna to robić. Jedyną krytyką, jaką mam wobec tego rozszerzenia, jest to, że ładowanie się po otwarciu nowej karty zajmuje dużo czasu. Twórcy twierdzą, że ładuje się dość szybko, ale okazało się, że jest znacznie opóźniony w stosunku do niektórych moich innych nowych rozszerzeń kart. Mimo wszystko pomysł jest dobry. Podobnie jak IFTTTT łączy API tak wielu usług, ta usługa i rozszerzenie łączą zadania z popularnych usług, takich jak Jira, Asana, Basecamp i inne, w jeden pulpit nawigacyjny.

  Jak słuchać Soundcloud z pulpitu Linux

Zainstaluj Taco z Chrome Web Store

x