Uzyskaj alert dotyczący zrzutu ekranu dla zdjęć wysyłanych przez iMessage

Snapchat poinformuje Cię, kiedy ktoś zrobił zrzut ekranu Twoich snapów. Jest to długoletnia funkcja aplikacji społecznościowej, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkownikom. Ponieważ snapy znikają zaraz po obejrzeniu, ludzie próbują robić zrzuty ekranu. Dzięki iMessage, jeśli wyślesz zdjęcia, nie można ich cofnąć i nie wygasają. Blur to bezpłatna aplikacja iMessage, która w zasadzie zapewnia najlepsze funkcje udostępniania zdjęć od Snapchata do iMessages. Możesz wysyłać niewyraźne zdjęcia, które wygasają po kilku sekundach, i możesz otrzymać alert o zrzutach ekranu dla zdjęć wysyłanych przez iMessages.

Alert dotyczący zrzutu ekranu dla zdjęć wysłanych przez iMessage

Plama to w zasadzie bezpieczny sposób przesyłania zdjęć przez iMessage. To prawda, możesz użyć do tego Snapchata, ale jeśli nie masz ochoty rejestrować się w innej aplikacji społecznościowej, jest to rozsądna opcja. Zainstaluj rozmycie i zezwól mu na dostęp do aparatu i zdjęć.

Aby wysyłać zdjęcia autodestrukcyjne, zamazać je i otrzymać ostrzeżenie o zrzutach ekranu dla zdjęć przesyłanych przez iMessage, musisz użyć Blur do wysłania zdjęć. Nie możesz ich wysłać, dotykając ikony aparatu obok pola wprowadzania tekstu w aplikacji Wiadomości. Otwórz wątek wiadomości i dotknij ikony App Store, a następnie ikony aplikacji Blur w szufladzie aplikacji u dołu.

Wybierz zdjęcie z rolki aparatu. Jeśli chcesz, aby zdjęcie wygasło po kilku sekundach, dotknij ikony bomby. Możesz ustawić okres wygaśnięcia na 3, 5 i 10 sekund. Zdjęcia będą rozmazane bez względu na to, czy ustawisz okres ważności. Stuknij przycisk znacznika wyboru, a następnie wyślij zdjęcie.

Twój odbiorca otrzyma niewyraźne zdjęcie. Będą musieli go dotknąć, aby wyświetlić niezamazaną wersję. Zdjęcie pozostaje w swoim pojemniku, a jeśli odbiorca zrobi zrzut ekranu, otrzyma ostrzeżenie „nie jest fajnie robić zrzuty ekranu”. Na koniec masz kanał informujący o zrobieniu zrzutu ekranu. Stuknij mały pasek rozmycia, aby zobaczyć, kto zrobił zrzut ekranu.

Bardzo duże zastrzeżenie

Twój odbiorca nie może wyświetlić wysłanego zdjęcia, chyba że też zainstaluje aplikację Blur. Ponownie, aplikacja jest bezpłatna, więc nie prosisz nikogo o popisywanie się nią, ale dobrze jest powiadomić odbiorcę z wyprzedzeniem, że musi zainstalować aplikację. Prawdopodobnie mogą pomyśleć, że zdjęcie jest złośliwe lub aplikacja, którą mają zainstalować, jest podejrzana.