Wszechstronne narzędzie do zarządzania plikami typu „przeciągnij i upuść” dla systemu OS X [Paid]

Udostępnij teraz w social media:

Modyfikacje i Mac zwykle nie idą w parze, ludzie kupują Maca (lub tworzą swój Hackintosh), logują się i zaczynają. Niektórzy z nas uciekają się do GeekTool, aby dostosować niektóre elementy, ale zwykle nie martwimy się zbytnio o ten proces, ponieważ służy on naszemu celowi. Czasami, podobnie jak skróty terminala, napotykamy pewne techniki łatwego dostępu, które znacznie ułatwiają nam korzystanie. Ułatwiając podobną łatwość użytkowania, sprawdzamy FilePane, aplikację 4,99 USD, która rozszerza możliwości przeciągania i upuszczania na komputerze Mac. Dostępna jest bezpłatna wersja testowa aplikacji, którą możesz wypróbować przed zakupem.

FilePane to spora niespodzianka, pływające menu kontekstowe, które zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich możliwych działań, które możesz wykonać z tym konkretnym typem pliku. To oszczędza dużo czasu. Odnieśliśmy wrażenie, że koncepcja przeciągania i upuszczania była całkiem solidna i naprawdę nie było potrzeby jej rozszerzania, dopóki FilePane nie poszedł naprzód i nie uczynił tego jeszcze łatwiejszym. To jest jakaś rewolucyjna zmiana.

  Google zabija Cloud Print pod koniec 2020 roku

FilePane - pasek menu

Aplikacja jest czujna na pasku menu, umożliwiając natychmiastowe skróty za jednym przeciągnięciem. Za każdym razem, gdy przeciągniesz obsługiwany element, w pobliżu pojawi się pływający przycisk upuszczania, upuszczający plik, który wyświetli listę typowych działań, które możesz wykonać na tym konkretnym elemencie. Możesz nawet przeciągnąć obraz ze strony internetowej i dowolnie nim manipulować.

FilePane - Upuść tutajFilePane - FolderFilePane - schowek

Typowe pliki, które może zoptymalizować, to obrazy, foldery, wiele plików i pliki tekstowe / dokumenty. Menu pojawia się również podczas kopiowania linków ze stron internetowych. To niezwykłe narzędzie, które pomaga osiągnąć proste cele. W menu aplikacji jest nawet wbudowany licznik czasu, który informuje, ile czasu Cię zaoszczędziło. Poruszyłem się i zmieniłem rozmiar kilku obrazów, co oznacza, że ​​zaoszczędziłem 3 minuty w tym procesie.

  Jak skonfigurować systemd-networkd w systemie Linux

FilePane - Udostępnij obraz FilePane - Zmień rozmiar

Chociaż zmiana rozmiaru obrazu ma pewną wadę na moim wyświetlaczu Retina, z powodu skalowania, mówi, że moja ikona ma szerokość 330 pikseli, co, gdy sprawdzam, jego rzeczywisty rozmiar wynosi naprawdę 660 pikseli. Nie udało się jeszcze obniżyć skali. Wystąpił również problem podczas przeciągania obrazu z tego artykułu, który nieustannie unosił okno ładowania. Chociaż to może być problem po mojej stronie. Deweloper twierdzi, że następna aktualizacja będzie zawierała przegląd interfejsu użytkownika. Nie wiadomo, jakie funkcje zostaną zmienione (jeśli w ogóle).

FilePane - ConfigJest to z pewnością interesująca aplikacja i planuję ją zainstalować nawet po zakończeniu recenzji. Nie sądzę, że oszczędza mi to tyle czasu, ile twierdzi, ale wierzę, że na pewno oszczędza mi to wielu kłopotów.

  Jak automatycznie zmienić rozmiar odtwarzacza VLC dla pionowych filmów

Zainstaluj FilePane z Mac App Store

Wypróbuj wersję próbną FilePane

x