Wybierz najlepszą sieć VPN, korzystając z usług opinii i oceny BestVPN.co

Wybór VPN nie jest łatwym zadaniem. Jest tyle funkcji, na które trzeba spojrzeć oprócz ceny. W dzisiejszych czasach prywatność jest jedną z najważniejszych funkcji, na które patrzą ludzie, więc rzeczy pozostają anonimowe. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza gdy wybierasz plan długoterminowy, tj. Plan 3-5 lat, ponieważ są tanie. Właśnie tak lubią usługi porównywania VPN BestVPN.co wejdź na zdjęcie. Porozmawiamy o jak wybrać Best VPN korzystając z recenzji BestVPN.co i usług oceny.

Recenzje VPN BestVPN.co są niezawodne

Zamiast porównywać sieci VPN na podstawie funkcji wymienionych w ich witrynach, zespół stoi za nimi BestVPN.co zarejestrował się u ponad 180 dostawców. Następnie końcowy przegląd został oparty na wielu czynnikach, w tym jurysdykcji VPN, zasadach rejestrowania, testie szczelności, zaciemnianiu. Wydajność, przejrzystość, testowanie serwera i uprawnienia aplikacji.

Wybierz najlepszą VPN

Gdy jesteś na stronie głównej, możesz kliknąć zakładkę Ogólnie najlepszy VPN, zero loguje VPN, omijanie ograniczeń geograficznych itd., Aby dowiedzieć się VPN w zależności od potrzeb. Idąc krok dalej, recenzje każdej sieci VPN również oferują

1) Wynik zadowolenia użytkownika

Najlepsze przetwarzanie opinii klientów VPN

Gromadzą opinie, dyskusje i opinie na temat każdej sieci VPN w różnych branżach, w tym w mediach społecznościowych i na forach. Są one starannie filtrowane, aby zachować tylko te, które są ważne, a nie tylko spamować system. Po filtracji dane są analizowane na podstawie słów kluczowych, odpowiedzi społecznościowych, rozwiązywania problemów i innych danych.

2) Nasz wynik

Wynik wewnętrzny BestVPN

Na podstawie takich czynników, jak jurysdykcja VPN, zasady rejestrowania, test szczelności, zaciemnianie. Wydajność, przejrzystość, testowanie serwera i uprawnienia aplikacji – każda VPN otrzymuje ocenę. Jeśli VPN znajduje się w kraju, w którym rząd szanuje prywatność, otrzymuje wysoki wynik. Istnieje wiele krajów, które utworzyły grupę, i nazywają się 5 oczu, 9 oczu i 14 oczu. W tych krajach nie obowiązują surowe przepisy prawne dotyczące ochrony prywatności, więc upewnij się, że wybierasz odpowiednio, zwłaszcza jeśli twój kraj jest jego częścią.

Ponadto, każdy czynnik ma swój podfaktor. Na przykład, jeśli VPN oferuje wersję próbną, uzyskuje lepszy wynik. Podobnie, jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni bez zadawania pytań, uzyskasz lepszy wynik. Podobnie serwery fizyczne pozyskują serwery wirtualne. Istnieje wiele sieci VPN, które twierdzą, że mają wiele serwerów, ale są to serwery wirtualne, które zwalniają wraz ze wzrostem liczby użytkowników.

Ogólna użyteczność strony internetowej

Gdy tylko otworzysz witrynę, oferuje ona najlepszą sieć VPN w bieżącym roku, a następnie wiele kart. Te karty to niektóre ważne i znaczące czynniki, na podstawie których większość osób kupuje VPN. Torrent, VPN, Bypass geolokalizacja i tak dalej.

Możesz dalej przeczytać pełną recenzję VPN, aby uzyskać szczegółowy wgląd, lub kliknąć Kup. W szczegółowym przeglądzie możesz przełączać się między różnymi sekcjami, aby przeczytać to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Czynniki VPN w przeglądzie

Pod każdym filtrem znajduje się lista trzech najlepszych VPN z wewnętrznym wynikiem, wynikiem zadowolenia użytkownika i listą podstawowych funkcji. Na koniec możesz kliknąć link, aby otworzyć, aby przeczytać pełną recenzję. Jeśli chcesz więcej, kliknij górne menu – Najlepsza sieć VPN – i są dodatkowe filtry, w tym Chiny, Mac, Windows, Android, Cheap VPN i inne.

Oprócz tego BestVPN opublikował także instrukcję obsługi, która pomoże ci zrozumieć niektóre z kryteriów, które zwykle są pomijane. Obejmuje test szczelności, zaciemnianie, fałszywy serwer, przezroczystość i tak dalej.

Witryna oferuje również test prędkości, którego można użyć do przetestowania rzeczywistej szybkości usługodawcy internetowego lub, jeśli korzystasz z VPN, możesz również tego użyć.

Test prędkości BestVPN

To powiedziawszy, strona internetowa oferuje również rabaty (sprawdź ich oferty), jeśli kupisz za ich pośrednictwem. Każda z recenzji ma link do VPN, co może zapewnić specjalne zniżki dla użytkowników. Oczywiste jest, że jeśli kupisz za pośrednictwem ich partnera, otrzymają prowizję. To dobra rzecz do zrobienia. Jeśli planujesz kupić VPN i jesteś zadowolony z ich rekomendacji, koniecznie kupuj za ich pośrednictwem.

Przeprojektowana strona internetowa

BestVPN.co został przeprojektowany, aby zapewnić, że są bardziej przyjazne dla użytkownika i ułatwić każdemu, kto chce kupić VPN. Ostatecznie liczy się to, że szybko rozumieją informacje w oparciu o swoje wymagania. Oto wygląd ich starej strony internetowej

Stara strona BestVPN

A oto jak wygląda nowa strona. Możesz zauważyć, jak bardzo się zmienili, od bycia blogiem, który prawie stał się produktem zapewniającym usługę, której szukają ludzie.

Użyteczność strony BestVPN

Na koniec mają też specjalną kategorię Jak oglądać. Możesz nauczyć się oglądać ulubione programy, krykieta i tak dalej, jeśli jest to zablokowane dla twojego kraju.

BestVPN.co to nie tylko strona internetowa; przekształcił się w produkt. Jeśli planujesz kupić VPN, przeczytaj recenzję, która zawiera rozwiązania dla użytkownika, aby znaleźć najlepszą VPN dla ich zastosowań.