Wyślij SMS-a do kontaktu w nagłych wypadkach, jeśli masz wypadek

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli kiedykolwiek zdarzy Ci się wypadek, konsekwencje są bardzo trudne. Możesz zostać zraniony lub możesz mieć do czynienia z organami ścigania. W obu przypadkach powinieneś mieć szybki sposób, aby powiadomić osobę kontaktową w nagłych wypadkach o wypadku. Właśnie to robi skrót Siri o nazwie „Dostałem się na wrak”. Zostanie wysłany SMS o nagłych wypadkach, kontakt z Twoją bieżącą lokalizacją, a także procentem naładowania baterii i prześle wszystkie informacje medyczne skonfigurowane w skrócie.

Wpadłem do wraku

Możesz importować Dostałem się do wraku z tego linku. Skrót jest zapisywany w iCloud, więc po zaimportowaniu go do Skrótów i uruchomieniu go nie zostanie wyświetlony monit o potwierdzenie uruchomienia.

  Jak znaleźć wartość megapikselową aparatu

Kiedy importujesz, że znalazłem się w wraku, musisz ustawić dwie rzeczy; Twoje numery kontaktowe w nagłych wypadkach i wszelkie informacje medyczne, które chcesz dołączyć. Nie wybiera automatycznie kontaktów alarmowych ani nie pobiera niczego z Twojej karty medycznej.

Po skonfigurowaniu tych dwóch rzeczy importowanie zostanie zakończone. Możesz uruchomić skrót z aplikacji Skróty, z jej widżetu lub mówiąc Siri, że znalazłem się w wraku.

Będziesz musiał ręcznie wysłać wiadomość. Skrót utworzy wszystko dla Ciebie, w tym wpisanie nazwy kontaktu, do którego chcesz wysłać wiadomość, jednak nadal musisz dotknąć przycisku wysyłania. Po wysłaniu wiadomości możesz również zadzwonić pod numer 911 lub zadzwonić do kontaktu alarmowego.

  Jak przełączać się między brytyjską i amerykańską funkcją sprawdzania pisowni w programie Microsoft Word

Jeśli nie mieszkasz w USA, a zamierzasz używać tego skrótu w sytuacjach awaryjnych, edytuj działania i zamień 911 na numer służb ratunkowych w Twoim kraju. Jeśli służby ratunkowe w Twoim kraju mogą otrzymywać SMS-y o wypadkach drogowych lub innych rodzajach sytuacji awaryjnych, rozważ dodanie ich jako kontaktu alarmowego podczas ustawiania skrótu.

Dostałem się do wraku, który wymaga dostępu do Twojej lokalizacji, co oznacza, że ​​musisz zezwolić skrótom na dostęp do Twojej lokalizacji, jeśli chcesz mieć możliwość jej udostępnienia. Lokalizacja jest wysyłana w postaci współrzędnych długości i szerokości geograficznej. Twój kontakt będzie musiał dowiedzieć się, jak je otworzyć. To dość proste; wprowadź dwie współrzędne oddzielone pojedynczym przecinkiem w aplikacji mapowej, takiej jak Mapy Google, a wskaże dokładną lokalizację.

  Jak sformatować dysk bez systemu operacyjnego

Skrót jest zbudowany z myślą o wypadkach drogowych, jednak jeśli jesteś podatny na nagłe wypadki medyczne, możesz zmodyfikować wysyłany tekst, aby powiadomić kontakt alarmowy, że miałeś epizod. Nie używaj tego jako żartu.

x