iOS

Wyświetl źródło dowolnej strony internetowej w przeglądarce Safari z tym rozszerzeniem i aplikacją na iOS 8 [Paid]

Udostępnij teraz w social media:

W przypadku twórców stron internetowych posiadanie dostępu do źródła witryny jest niezbędne. Istnieje skomplikowana metoda natywnego przeglądania źródła, która wymaga pewnego stopnia manipulacji javascript i ulubionymi, LUB możemy po prostu pobrać View Source na iOS i nazwać to jednym dniem. Jest to nowa aplikacja na iOS o wartości 0,99 USD w App Store i jedna z najnowszych aplikacji korzystających z rozszerzeń na iOS 8. Nie trzeba dodawać, że nie będzie działać, jeśli nie masz iOS 8. Aplikacja umożliwia przeglądanie źródła strony internetowej na urządzeniu mobilnym iOS. Aplikacja umożliwia przeglądanie źródła we własnej przeglądarce, a także działa jako rozszerzenie przeglądarki Safari, dzięki czemu można wyświetlić źródło dowolnej otwartej w niej strony.

  3 funkcje Androida, które (prawdopodobnie) nigdy nie pojawią się na iOS

Zanim zagłębimy się w tę funkcjonalność, ważne jest, aby zrozumieć, że narzędzie View Source mogłoby nie być tak skuteczne, gdyby nie obsługa rozszerzeń w iOS 8. Widzisz, aplikacje w iOS 7 nie były w stanie uzyskać dostępu do innych zainstalowanych aplikacji, co oznaczało, że w przypadku narzędzi takich jak View Source, Pocket lub Flipboard musiałbyś skopiować link, otworzyć aplikację, a następnie ręcznie wprowadzić wpis. Doświadczeni użytkownicy Androida będą patrzeć na ten układ z bardzo uzasadnioną kpiną, ponieważ mają tę funkcję od kilku lat. W systemie iOS 8 możesz udostępniać rozszerzenia między aplikacjami w ramach ich otwartej architektury. Tak więc, jeśli chcesz teraz wyświetlić źródło witryny, wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć przycisku udostępniania i otworzyć w widoku źródła.

  Jak sortować utwory według tytułów w aplikacji muzycznej w systemie iOS 10

Wyświetl źródło - dodawanieWyświetl źródło - portret 2

Jest do tego trochę konfiguracji, otwórz Safari, dotknij przycisku udostępniania, w wyskakującym menu, w którym jest napisane „ Dodaj zakładki ”, „ Dodaj do listy czytelniczej ” itp. przewiń w prawo, a znajdziesz przycisk z napisem „więcej” z trzema kropkami oznaczającymi ikonę. Stuknij w to i dodaj tutaj żądane funkcje. Teraz te funkcje będą dostępne za każdym razem, gdy otworzysz menu „Udostępnij” w iOS 8.

Wyświetl źródło - PrzełączWyświetl źródło - motywy

Teraz przejdź do właściwej aplikacji. Widok źródła jest przeznaczony tylko dla wybranych grup demograficznych, a mianowicie dla programistów. Będąc kiedyś programistą internetowym, całe życie temu, mogę sobie wyobrazić ekscytację, jaką daje ta perspektywa. Chociaż nie pojawia się często, ale jeśli trzeba szybko uzyskać dostęp do źródła witryny, jest to dokładnie narzędzie do tego zadania.

  Jak transmitować na żywo na Facebooku z iOS i Androida

Należy pamiętać, że czytanie na iPhonie jest dość uciążliwe, na iPadzie będzie łatwiej, a nawet stosunkowo łatwiej na iPhonie 6 plus. Jednak dzięki odpowiednim oznaczeniom kolorowym – które można dostosować w motywach – można je bardzo łatwo odczytać.

Zalecam wszystkim twórcom stron internetowych, aby mieli to pod ręką, czasami przydaje się wydajność.

Zainstaluj opcję Wyświetl źródło z App Store

x