10 najlepszych aplikacji do szkolenia psów, aby były ci posłuszne

Masz nowego psa? Chcesz szkolić swojego psa? Jak dostosować swój plan treningowy? Więc tutaj jesteśmy, aby odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania.

Generalnie po zakupie psa ludzie idą na jego tresurę. Szkolenie psa to uczenie psa posłuszeństwa i spokoju oraz tego, jak zachowywać się na co dzień. Wyszkolone psy są znacznie lepsze w porównaniu do zwykłych.

Trening tworzy cierpliwe, spokojne i pewne środowisko dla twojego psa. Pozytywnie wyszkolone torfowiska są bardziej kompetentne, odpowiedzialne i samodzielne. Jednak psa, który nie został wyszkolony, trudniej jest kontrolować. W poniższym artykule dowiemy się pewnych rzeczy o wyszkolonym psie.

Porozmawiamy głównie o aplikacjach przeznaczonych do dokładnego szkolenia psów. Nie przedłużając, zabierzmy się do tego.

Powitanie zwierzaka w domu jest jak powitanie nowego członka rodziny. Więź między ludźmi a zwierzętami domowymi została uznana za jedną z najsilniejszych więzi. Psy są preferowanymi zwierzętami domowymi dla jednostki.

Zwykle psy nazywane są również najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Na pewno istnieje konkretny powód tego stwierdzenia.

Co więcej, około jedna trzecia wszystkich gospodarstw domowych na świecie ma psa jako zwierzę domowe. Psy sprawiają, że ludzie czują się mniej samotni. Jednak psy oferują ludziom lojalność, miłość, przywiązanie, wsparcie emocjonalne i wiele więcej. Najlepszą częścią posiadania psa jest to, że wciąż ocenia ludzi.

Psy zawsze okazują więcej miłości niż im służysz. Dlatego psy sprawiają, że ich właściciel jest szczęśliwy i błogosławiony ich towarzystwem.

W skrócie można powiedzieć, że psy to najbardziej kochające stworzenia na całym świecie. Właśnie dlatego okazują się najpopularniejszym wyborem wśród ludzi, jeśli chodzi o wybór zwierząt domowych.

Dlaczego szkolenie psów jest tak dużym biznesem?

Szkolenie psów ma kluczowe znaczenie zarówno dla psa, jak i dla właścicieli psów. Ten trening wymaga dużo czasu i cierpliwości. Jednak musimy uwzględnić szkolenie psów w życiu psa, aby było możliwe do opanowania – nic dziwnego, dlaczego wydziały policji rekrutują wyszkolone psy.

Szkolenie psów jest tak dużym biznesem, ponieważ wielu członków naszego społeczeństwa adoptowało psy jako swoje zwierzaki. Powoduje to generowanie znaczących możliwości w branży szkolenia psów. Każdy może założyć firmę zajmującą się szkoleniem psów z niskim kapitałem.

Wszyscy zgadzamy się, że wszystkie psy domowe są dobre, ale nie wszystkie psy są dobrze wyszkolone. Głównym celem szkolenia psa jest wzmocnienie więzi między właścicielem a psem. Będąc wybrednym, może być ci trudno wybrać profesjonalnego trenera dla swojego psa. Dlatego możemy zmniejszyć ten problem dzięki aplikacjom do szkolenia psów.

Jednak aplikacje do szkolenia psów pozwalają właścicielom na samodzielne zaplanowanie szkolenia. Dodatkowo oferuje dokładne śledzenie wszystkich postępów Twojego psa. Ostatecznie zainwestowanie czasu w szkolenie psa może przyspieszyć poprawę.

Korzyści z aplikacji do szkolenia psów

Aplikacje do szkolenia psów zapewniają właścicielom narzędzia do szkolenia psów. Takie aplikacje sprawiają, że psy są szczęśliwe, sprawne, posłuszne i dobrze zsocjalizowane. Co więcej, aplikacje do szkolenia psów śledzą wydajność i postępy Twojego zwierzaka. Czy pojawia się pytanie, jak ułożyć idealny plan treningowy?

Pozwól więc, aby aplikacja do szkolenia psów ustaliła harmonogram szkolenia Twojego psa. Szkolenie psów pomaga psu żyć niesamowicie. Pozwala psom rozpocząć szkolenie w każdym wieku, niezależnie od tego, czy jest to początkujący szczeniak, czy starszy.

Oprócz zapewnienia psu niesamowitego życia, aplikacje te pomagają rozwiązać problemy behawioralne i sprawiają, że psy są posłuszne.

Spośród wielu korzyści, jakie oferuje aplikacja do szkolenia psów, na szczycie znajduje się szkolenie z posłuszeństwa zwierząt domowych. Każda aplikacja do szkolenia psów zazwyczaj oferuje szkolenie z posłuszeństwa.

Trening posłuszeństwa sprawia, że ​​zwierzak łatwo rozumie twoje zachowanie i odpowiednio do niego reaguje. Aplikacja oferuje profesjonalne programy treningowe i wskazówki doświadczonych trenerów. Korzystanie z takich aplikacji do szkolenia psów może również podnieść umiejętności Twojego szczeniaka.

Funkcje, na które należy zwrócić uwagę podczas wybierania aplikacji do szkolenia psów

Czasami poszukiwanie profesjonalnego trenera dla twojego psa może być gorączkowym zadaniem. Aplikacja do szkolenia psów usprawnia koordynację między Tobą a Twoim psem. Po pierwsze, będąc rodzicem zwierzaka, osoba musi rozumieć zachowanie każdego zwierzaka.

Dodatkowo aplikacja do szkolenia psów zawiera przyjazny dla użytkownika interfejs. Oto wyróżnione funkcje, na które powinien zwrócić uwagę rodzic zwierzęcia:

  • Lekcje prowadzone przez doświadczonych trenerów
  • Szkolenie instruktażowe wideo
  • Wbudowany kliker
  • Śledzenie postępów zwierzaka
  • Produkty szkoleniowe do zakupu
  • Codzienne przypomnienie o zadaniu

Wreszcie, co najważniejsze, dostępność systemów pomocy i wsparcia. Eksperci powinni być dostępni w godzinach pracy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Psy są pocieszającymi przyjaciółmi i nigdy nie zostawiają swoich właścicieli samych. Zamiast tego mają tendencję do posłuszeństwa każdemu poleceniu swojego właściciela. Nadal możesz mieć dylemat, które oprogramowanie wybrać ze względu na ogromną liczbę aplikacji dostępnych na platformach internetowych.

Jeśli szukasz wyjątkowej aplikacji do szkolenia psów, która może podnieść umiejętności Twojego szczeniaka, możesz zakończyć wyszukiwanie tutaj. Wymieniliśmy niektóre z najlepszych aplikacji do szkolenia psów, na których możesz polegać.

Szczeniak do daty

Organizacja cyklu treningowego psa jest teraz łatwiejsza dzięki aplikacji Pup to Date. Ta aplikacja szkoleniowa sprawia, że ​​rodzice zwierząt domowych ściśle przestrzegają zaplanowanych kroków.

Możesz śledzić każde zdarzenie w ciągu dnia. Aplikacja stale powiadamia właścicieli zwierząt o ich kolejnym zadaniu, aby zmusić ich do przestrzegania harmonogramu.

Szybko uzyskaj dostęp do tej aplikacji, pobierając ją z App Store. Z aplikacji Pup to Date można korzystać również na zegarkach Apple. Ponadto system wsparcia jest dostępny w godzinach pracy, aby pomóc Ci w razie potrzeby. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja do szkolenia psów Pup to Date to doskonały wybór.

GoodPop

Jeśli uważasz, że potrzebujesz indywidualnej uwagi dla swojego psa, GoodPop jest rozwiązaniem. Ta aplikacja mianuje Cię osobistym trenerem psów. Możesz skontaktować się z trenerem psów za pośrednictwem połączeń wideo lub czatów.

GoodPop zapewnia Twojemu psu wymagane szkolenie. Podczas logowania do aplikacji, użytkownicy spotkają się z krótką ankietą na temat swojego zwierzaka. Ankieta ma na celu dowiedzieć się więcej o szczenięciu, aby zapewnić najlepsze usługi.

Udzielenie odpowiedzi na te pytania pomoże aplikacji stworzyć odpowiedni kurs dla Twojego pupila. W związku z tym osobiste doradztwo jest teraz bardziej elastyczne i bezproblemowe. Co więcej, możesz pobrać GoodPop na urządzenia z Androidem i iOS. Co więcej, możesz wypróbować aplikację za darmo przez tydzień, aby dowiedzieć się więcej na jej temat.

Pupforda

Wzmocnij zrozumienie swojego psa dzięki aplikacji Pupford Dog Training, która jest dostępna zarówno do szkolenia psów, jak i szczeniąt. Możesz uzyskać dostęp do 30-dniowego programu szkoleniowego prowadzonego przez Zaka George’a, słynnego trenera psów. Sesje szkoleniowe mają formę filmów z wcześniej napisanymi krokami.

30-dniowy okres próbny pozwala sprawdzić, czy aplikacja jest korzystna dla Twojego szczeniaka, czy nie. Jeśli jesteś zadowolony z usług świadczonych przez Pupford, możesz je wykupić.

Ponadto, w przeciwieństwie do innych aplikacji do szkolenia psów, Pupford jest dostępny zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida.

Ponadto Pupford prowadzi Cię poprzez wysyłanie e-maili, abyś ściśle przestrzegał zasad szkolenia. Chociaż możesz uzyskać wykłady wideo premium, na początek dostępnych jest wiele bezpłatnych filmów.

IDŹ

Aplikacja treningowa DOGO to wszechstronny program szkolenia psów z wbudowanym klikerem. Podczas otwierania aplikacji zostanie przeprowadzony krótki test dotyczący zachowania Twojego psa. Po przeprowadzeniu tej ankiety polecą Ci jedne z najlepszych programów szkoleniowych.

Aplikacja treningowa DOGO oferuje 5 programów treningowych. Programy te obejmują nowego psa, podstawowe posłuszeństwo, pozostawanie aktywnym, silne przyjaźnie i małe programy pomocnicze.

Dodatkowo możesz pobrać aplikacje DOGO poprzez Apple Store lub Google Play Store.

Aplikacja DOGO to doskonała aplikacja szkoleniowa do wbudowanych podstawowych cech szkoleniowych Twojego szczeniaka. Dostępnych jest kilka gier i zabaw, dzięki którym możesz bawić się ze swoim psem. Te zabawne zajęcia poprawią interakcję między tobą a twoim psem.

iTrener Pies

Szukasz łatwej w użyciu aplikacji z wieloma funkcjami dla swojego szczeniaka? Rozwiązaniem jest nasza aplikacja iTrainer Dog Whistle and Clicker. Spersonalizowane i usprawnione filmy sprawiają, że aplikacja jest łatwa w użyciu. Funkcje, takie jak gwizdki dla psów, piskliwe dźwięki i ponad 50 efektów dźwiękowych zwierząt są wbudowane, aby Ci pomóc.

Pozwala nagrać Twój głos, aby Twój szczeniak był bardziej zaznajomiony z Twoimi poleceniami. Niezależnie od tego, czy jest to trening gwizdkiem, czy trening klikerem, ta aplikacja szkoleniowa obsługuje oba te elementy.

Właściciele zwierząt domowych z urządzeniami z systemem iOS mogą mieć dostęp do tej aplikacji. Najlepszą częścią tej aplikacji jest dostępność dźwięku do szkolenia pilotów, zwłaszcza gdy tracisz piloty.

PUPPR

W aplikacji PUPPR dostępnych jest około 70 programów szkoleniowych. Od podstaw wyszkoli Twojego psa we wszystkich niezbędnych rzeczach, które musi znać. Jednak każdy wykład wideo jest spersonalizowany i łatwy do zrozumienia.

Po ukończeniu szkolenia podstawowego można przejść na poziom zaawansowany. Puppr to doskonała aplikacja dla właścicieli czworonogów, którym zależy na profesjonalnym szkoleniu ich psów.

Każda lekcja tej aplikacji zawiera krótki film. We wszystkich tych krótkich filmach występuje profesjonalna trenerka Sara Carson. Możesz pobrać Puppr na urządzenia z Androidem i iOS.

Chociaż dostęp do podstawowych lekcji uzyskasz za darmo, do poziomów zaawansowanych potrzebujesz premii. Ponadto właściciele zwierząt domowych zawsze mają dostęp do czatu z trenerami. Z łatwością śledź postępy swojego szczeniaka, aby podnieść poziom szkolenia.

Każdy piesek

Przełącz się na aplikację szkoleniową EveryDoggy, aby wychować posłusznego i dobrze wychowanego psa. Niezależnie od tego, czy chodzi o opiekę nad szczeniakiem, czy problem behawioralny, EveryDoggy poradzi sobie ze wszystkim.

Kompletny pakiet wskazówek i zwięzłych filmów instruktażowych jest dostępny na platformie. Aby Twój szczeniak był inteligentny, posłuszny i szybki, EveryDoggy jest właściwą opcją. Możesz łatwo skorzystać z tej aplikacji ze sklepu Google Play lub App Store.

15 minut z EveryDoggy może podnieść podstawowe umiejętności Twojego szczeniaka. Co więcej, EveryDoggy zapewnia w 100% przyjazne psom podejście do Twojego szczeniaka.

Kieszonkowy Szczeniak

Pocket Puppy to podręczny kurs dostępny dla każdego rodzica pupila. Interfejs użytkownika jest elegancko zaprojektowany, dzięki czemu każdy może z łatwością korzystać z aplikacji. Istnieje wiele sztuczek z prostymi filmami instruktażowymi, które możesz śledzić.

Powody i informacje, takie jak dlaczego Twój pies szczeka, zostały również wyróżnione w aplikacji. Dostępne są również artykuły niezbędne dla szczeniąt, dzięki czemu można je łatwo kupić.

Poradnik krok po kroku pozwoli Ci skutecznie wykonywać swoje obowiązki. Codziennie będziesz przechodzić na wyższy poziom szkoleń dla swojego psa. Możesz uzyskać do niego dostęp na urządzeniach z Androidem i iOS.

Dodano system nagród, aby utrzymać szczeniaka na właściwej drodze i docenić jego wyniki. Twój szczeniak pokocha, gdy zostanie wyszkolony przez Pocket Puppy.

Pawsitive

Pawsitive szkoli szczeniaka, aby radził sobie z twoimi poleceniami i poleceniami. To serwis online z filmami o pielęgnacji psów. Głównym celem Pawsitive jest zrozumienie potrzeb Twojego psa.

Subskrypcja aplikacji internetowej Pawsitive daje dostęp do setek filmów o pielęgnacji psów. Co więcej, twórcy aplikacji bezproblemowo aktualizują i dodają nowe filmy.

Ta aplikacja szkoleniowa informuje o wszystkim, co robi pies i dlaczego. Na przykład, dlaczego psy tak często cię liżą? Dlaczego twój pies jest agresywny? Jakich pokarmów nie może jeść Twój pies?

Właściciele zwierząt domowych muszą wiedzieć o opiece nad szczeniakami, aby wychować szczęśliwego, zdrowego i inteligentnego psa. Wszystko to jest częścią szkolenia psów. Możesz pobrać aplikację na swoje urządzenia z systemem iOS.

GoDog

GoDog został specjalnie zaprojektowany do szkolenia i opieki nad psami i szczeniętami. W aplikacji dostępne są spersonalizowane plany szkolenia psów i spacerów.

Wraz z lekcjami funkcje GoDog obejmują urządzenie do śledzenia chodu, urządzenie do śledzenia zdrowia, szkolenie z klikania i gwizdka itp. Miej oko na postępy swojego psa dzięki funkcji śledzenia chodzenia GoDog.

Możesz łatwo korzystać z aplikacji GoDog ze sklepu Google Play lub App Store.

Pomoże Ci to dostosować potrzeby spacerowe Twojego psa. Śledź stan zdrowia swojego szczeniaka na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo wzmocnij wyniki swojego psa dzięki funkcjom szkolenia z użyciem klikera i gwizdka.

Co najważniejsze, GoDog umożliwia bezpłatne wypróbowanie aplikacji przez trzy dni.

Wybór pisarza

Aplikacje wymienione powyżej to jedne z najlepszych wyborów, jakie można mieć. Ale gorąco polecam aplikację szkoleniową Pupford, od której możesz rozpocząć przygodę ze szkoleniem psa, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie miałeś psa. Sposób, w jaki Pupford pomaga ci od zera, wyróżnia go spośród innych.

Wniosek

Teraz to zależy od Ciebie, ponieważ wiesz więcej o tym, która aplikacja będzie działać dla Twojego zwierzaka. Twoje wymagania sprawią, że wybierzesz właściwy. Każde zwierzę ma inne wymagania, więc zastanów się, które aplikacje szkoleniowe będą najskuteczniej pomagać Tobie i Twojemu zwierzakowi w osiąganiu celów.

Następnie możesz sprawdzić niektóre z najlepszych monitorów zdrowia psów.

x