10 najlepszych darmowych rozszerzeń VPN dla przeglądarki Google Chrome

Szybkie linki

Czy zastanawiasz się nad skorzystaniem z darmowej sieci VPN dla Chrome? Do wyboru jest wiele rozszerzeń VPN dla przeglądarki Chrome, więc musisz mieć pewność, że wybrałeś najlepszą sieć VPN odpowiadającą Twoim potrzebom — a my odkryliśmy niektóre z najlepszych opcji.

Najlepsze bezpłatne rozszerzenia VPN dla przeglądarki Chrome

Istnieje mnóstwo rozszerzeń Chrome VPN, każde oferujące cały świat i używające tego samego języka marketingowego. Nie ułatwia to ustalenia, która sieć VPN faktycznie chroni Twoją prywatność w porównaniu z tymi, które są dymem bezpieczeństwa i lustrami.

Oto nasz wybór dziesięciu najlepszych darmowych rozszerzeń VPN dla Chrome.

1. Przeglądarka VPN

 • Liczba darmowych serwerów: 4
 • Lokalizacje serwerów: Wielka Brytania, USA, Singapur, Holandia
 • Limit danych: bez limitu

Największą zaletą Browsec VPN jest szybkość połączenia. Oferuje prędkość do 100 Mb/s, czyli znacznie więcej niż wiele innych sieci VPN w sklepie Chrome.

Z drugiej strony, Browsec ma siedzibę w Rosji. Jest to kraj, który nie jest znany z tolerancyjnego podejścia do VPN, a firma odda Twoje dane, jeśli rząd o to poprosi. Usługa oferuje również tylko cztery lokalizacje: Holandię, Singapur, USA i Wielką Brytanię.

Oprócz rozszerzenia Browsec dla Chrome możesz także korzystać z VPN na Androidzie i iOS.

Pobierać: Przeglądaj dla Chrome (Bezpłatny)

2. CyberGhost

 • Liczba darmowych serwerów: 4
 • Lokalizacje serwerów: Rumunia, Niemcy, Holandia, USA
 • Limit danych: bez limitu

Bezpłatna usługa Chrome VPN firmy CyberGhost jest niezwykle łatwa w użyciu. Po pobraniu rozszerzenia wystarczy kliknąć je na pasku rozszerzeń przeglądarki Chrome, wybrać jedną z czterech oferowanych lokalizacji, nacisnąć przycisk połączenia i gotowe!

To rozszerzenie zapewnia nieograniczone przeglądanie bez irytujących miesięcznych lub tygodniowych limitów danych. Bezpłatne rozszerzenie CyberGhost ma jednak bardzo ograniczony wybór serwerów i nie oferuje żadnych dodatkowych funkcji, ale jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą szybkiej, podstawowej ochrony podczas korzystania z przeglądarki Chrome.

CyberGhost nie wymaga tworzenia konta, aby korzystać z rozszerzenia do Chrome, dzięki czemu korzystanie z niego jest jeszcze szybsze i wygodniejsze.

3. ZenMate dla Chrome

 • Liczba darmowych serwerów: 4
 • Lokalizacje serwerów: Niemcy, Singapur, Rumunia, USA
 • Limit danych: bez limitu

ZenMate Free zaszyfruje cały ruch Twojej przeglądarki przy użyciu AES-128 i umożliwi Ci sfałszowanie wirtualnej lokalizacji. Bezpłatni użytkownicy uzyskują również dostęp do funkcji VPN „Inteligentna cena”. Zapewnia rekomendacje dotyczące zakupów w oparciu o najniższe ceny wybranych produktów.

ZenMate posiada również w pełni funkcjonalne aplikacje dla systemów Windows, macOS, Android i iOS.

Pobierać: ZenMate dla Chrome (Bezpłatny)

4. Betternet Chrome

 • Liczba darmowych serwerów: 1
 • Lokalizacje serwerów: USA
 • Limit danych: bez limitu

Betternet Chrome nie prowadzi dzienników i w przeciwieństwie do wielu bezpłatnych sieci VPN dla Chrome nie obsługuje reklam. Ale nie martw się; nie jesteś produktem. Betternet zarabia na wyświetlaniu filmów.

Uważamy, że Betternet Chrome to świetna opcja dla osób z niewielkim doświadczeniem w korzystaniu z VPN. Interfejs rozszerzenia Chrome umożliwia proste włączanie/wyłączanie, chociaż lokalizacja pojedynczego serwera może być bardzo ograniczona.

Pobierać: Betternet Chrome (Bezpłatny)

5. VeePN

 • Liczba serwerów: 6
 • Lokalizacje serwerów: Wielka Brytania, USA, Holandia, Singapur, Francja, Rosja
 • Limit danych: bez limitu

Bezpłatne rozszerzenie VeePN do przeglądarki Chrome to wszechstronna opcja oferująca sześć różnych lokalizacji serwerów i brak ograniczeń transmisji danych, co oznacza, że ​​możesz przeglądać tyle, ile chcesz, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo. VeePN wykorzystuje szyfrowanie AES-256, aby chronić ruch w przeglądarce i może pochwalić się imponującymi prędkościami.

Pobierać: VeePN (Bezpłatny)

6. Chromowana osłona hotspotu

 • Liczba darmowych serwerów: 1
 • Lokalizacje serwerów: USA
 • Limit danych: 250 MB dziennie

Hotspot Shield Chrome to kolejna z najlepszych bezpłatnych sieci VPN dla przeglądarki Chrome, która oferuje szyfrowanie AES-256 dla ruchu przeglądarki. Podobnie jak DotVPN, dodatek VPN oferuje nieograniczoną przepustowość.

Hotspot Shield Chrome regularnie udostępnia także nowe funkcje, w tym blokowanie reklam, blokowanie modułów śledzących, blokowanie plików cookie i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Pobierać: Chromowana osłona Hotspot (Bezpłatny)

7. VPN TunnelBear

 • Liczba darmowych serwerów: 44
 • Lokalizacje serwerów: USA, Wielka Brytania, Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Niemcy, Francja, Włochy, Holandia, Grecja, Austria, Szwajcaria, Węgry, Norwegia, Czechy, Irlandia, Finlandia, Hiszpania, Dania, Mołdawia, Polska, Łotwa, Litwa , Cypr, Bułgaria, Belgia, Szwecja, Serbia, Rumunia, Portugalia, Argentyna, Meksyk, Peru, Kolumbia, Brazylia, Republika Południowej Afryki, Nigeria, Kenia, Filipiny, Korea, Japonia, Malezja, Tajwan, Indonezja.
 • Limit danych: 2 GB miesięcznie

TunnelBear oferuje już świetną bezpłatną aplikację VPN, a jej bezpłatne rozszerzenie Google Chrome VPN jest równie dobre. Rozszerzenie TunnelBear do Chrome zapewnia użytkownikom szyfrowany serwer proxy AES-256 i oferuje 44 różne lokalizacje serwerów, chociaż są to tylko kraje, a nie miasta.

Pamiętaj jednak, że bezpłatna sieć VPN TunnelBear dla przeglądarki Chrome będzie szyfrować tylko ruch przeglądania. Nie szyfruje innego ruchu na Twoim komputerze. W tym celu musisz uaktualnić VPN do płatnej wersji. Pamiętaj, że aby korzystać z rozszerzenia TunnelBear do Chrome, musisz także utworzyć konto.

Pobierać: TunnelBear VPN (Bezpłatny)

8. Hoxx VPN

 • Liczba darmowych serwerów: 5
 • Lokalizacje serwerów: USA, Wielka Brytania, Holandia, Japonia, Francja
 • Limit danych: brak limitu danych, ale 30-minutowy limit na połączenie z lokalizacją serwera dla bezpłatnych użytkowników.

Hoxx VPN to kolejne dobre darmowe rozszerzenie VPN dla Chrome, oferujące swoim użytkownikom pięć różnych lokalizacji serwerów z całego świata. Zastrzeżenie polega na tym, że każda lokalizacja serwera ma 30-minutowy limit połączeń dla każdego użytkownika zamiast limitu danych.

Pobierać: Hoxx VPN (Bezpłatny)

9. Skonfiguruj VPN

 • Liczba darmowych serwerów: 5
 • Lokalizacje serwerów: Wielka Brytania, USA, Szwecja, Kanada, Szwajcaria
 • Limit danych: brak limitu, ale 30-minutowy limit czasu połączenia z każdym serwerem dla bezpłatnych użytkowników.

Następną siecią VPN w przeglądarce Google Chrome wartą rozważenia jest SetupVPN. Bezpłatna wersja rozszerzenia SetupVPN do Chrome oferuje pięć lokalizacji serwerów, ale bezpłatnym użytkownikom pozwala tylko na 30 minut na lokalizację serwera.

SetupVPN dla Chrome będzie szyfrować cały ruch Twojej przeglądarki za pomocą 4096-bitowego zabezpieczenia RSA klasy wojskowej.

Pobierać: Skonfiguruj VPN (Bezpłatny)

10. Windskryba

 • Liczba darmowych serwerów: 30
 • Lokalizacje serwerów: Wschodnie stany USA (Nowy Jork, Chicago, Miami, Waszyngton), środkowe stany USA (Atlanta, Dallas), Zachodnie stany USA (LA, Seattle), Kanada (Montreal, Toronto, Vancouver), Wielka Brytania (Londyn), Niemcy (Frankfurt Zamek, Frankfurt Wurstchen), Francja (Sekwana Paryż, Jardin Paryż), Norwegia (Oslo), Rumunia (Bukareszt), Holandia (Amsterdam Tulip, Kanał Amsterdamski, Czerwone latarnie w Amsterdamie), Szwajcaria (Zurich Alphorn, Zurich Lindenhof), Turcja (Stambuł ), Hongkong.
 • Limit danych: 2 GB bez weryfikacji e-mailowej, 10 GB z weryfikacją e-mailową.

Windscribe zyskał reputację szybkiego, bezpiecznego i niezawodnego płatnego dostawcy VPN, ale firma oferuje również jedno z najlepszych rozszerzeń VPN dla przeglądarki Chrome.

Zablokuje reklamy i moduły śledzące oraz umożliwi dostęp do zablokowanych treści. Oferuje także dodatkowe funkcje prywatności, takie jak blokowanie WebRTC, fałszowanie API, fałszowanie stref czasowych i blokowanie powiadomień.

Bezpłatne serwery VPN są dostępne w ponad 30 krajach. Możesz zobaczyć konkretne miasta wymienione powyżej. Wszelkie lokalizacje serwerów oznaczone symbolem gwiazdki obok nich są zarezerwowane wyłącznie dla użytkowników premium.

Pobierać: Windscribe (Bezpłatny)

Najlepsza sieć VPN dla Chrome: darmowa vs. Premium

W przypadku wszystkich sieci VPN dostajesz to, za co płacisz. Czym więc ogólnie różnią się bezpłatne i płatne sieci VPN?

Większość bezpłatnych sieci VPN nie jest porównywalna z usługami premium VPN pod względem jakości, szybkości i bezpieczeństwa. Na przykład wiele bezpłatnych usług VPN oferuje wyłącznie protokół PPTP. PPTP nie jest tak niezawodny jak inne protokoły VPN, takie jak L2TP/IPSEC, OpenVPN, SSTP czy SSH — większość z nich jest oferowana przez wiodące usługi płatne.

Należy także wziąć pod uwagę szybkość przeglądania. Serwery VPN są drogie w obsłudze i zarządzaniu. Jeśli korzystasz z bezpłatnej usługi, prawdopodobnie będzie ona przeciążona innymi użytkownikami. Dostawcy premium ponownie inwestują w serwery i przepustowość, aby ulepszyć usługi, szybkość połączenia i nie tylko.

Są też inne rzeczy do przemyślenia. Czy możesz oczekiwać niezawodnego wsparcia od bezpłatnego dostawcy? Czy czas sprawności jest bliski 100 procent? I co najważniejsze, dlaczego usługa jest bezpłatna? Zapamiętaj stare powiedzenie: jeśli nie płacisz, jesteś produktem.

Pamiętaj, że poniższe sieci VPN są przeznaczone dla przeglądarki Chrome. Jeśli chcesz mieć pełną subskrypcję VPN na dowolne urządzenie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych usługach VPN.