10 najlepszych portfeli AVAX dla posiadaczy kryptowalut Avalanche

Odkryj najlepsze portfele AVAX do bezpiecznego przechowywania zasobów kryptograficznych i zarządzania nimi.

Uruchomiona w 2020 roku jako platforma blockchain, Avalanche zyskała ogromną popularność w przestrzeni kryptograficznej w ciągu kilku lat. Ponadto platforma ta zapewnia szybsze transakcje przy mniejszych opłatach.

Szeroka akceptacja platformy Avalanche stworzyła również większy popyt na AVAX, jej natywny token kryptograficzny. Obecnie AVAX jest szesnastą co do wielkości kryptowalutą, z kapitalizacją rynkową przekraczającą 4,9 miliarda dolarów.

W chwili pisania tego tekstu w obiegu jest ponad 330 milionów tokenów AVAX. W rezultacie będziesz musiał wybrać najlepszy portfel do przechowywania swoich zasobów kryptograficznych. Ale najpierw przejrzyjmy funkcje tych portfeli.

Nie przegap!

Cechy portfeli Avalanche (AVAX).

Główne cechy portfeli AVAX to:

  • Bezpieczeństwo: Bezpieczne przechowywanie Twoich aktywów to podstawowa funkcja portfela kryptograficznego. W takim przypadku portfele AVAX chronią Twoje tokeny przed zewnętrznymi atakami hakerskimi.
  • Niższe opłaty transakcyjne: Ci użytkownicy portfela mogą cieszyć się przywilejem niższych opłat za gaz pobieranych za każdą transakcję kryptograficzną. W rezultacie korzystanie z portfela AWAX może zaoszczędzić fortunę w dłuższym okresie.
  • Wygoda: Możesz wybrać portfel, który pasuje do Twoich metod handlu lub inwestowania. Jeśli często handlujesz tokenami, najlepiej wybrać portfel internetowy lub mobilny, aby transakcje były szybsze.
  • Kompatybilność urządzeń: Portfele AVAX są obsługiwane w przeglądarkach mobilnych, stacjonarnych i internetowych. Masz wiele opcji do wyboru spośród tych preferowanych portfeli.
  • Zarządzanie aktywami: te portfele są najlepsze, jeśli chodzi o oszczędność czasu. Tutaj możesz zarządzać wszystkimi swoimi zasobami z jednej aplikacji.

A teraz przyjrzyjmy się najlepszym portfelom AVAX!

Portfel lawinowy

Szukasz przyjaznego dla użytkownika portfela AVAX? Jeśli tak, Avalanche Wallet jest dla Ciebie świetną opcją.

Najbardziej imponującą rzeczą w tym portfelu jest to, że możesz utworzyć nowy portfel w mniej niż 30 sekund. Tak, dobrze przeczytałeś; to takie proste.

Gdy ten portfel będzie gotowy, możesz monitorować swoje zasoby kryptograficzne w sekcji „Portfel”. Tutaj możesz śledzić aktualne ceny swoich tokenów i cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, takich jak NFT.

Możesz natychmiast wysłać swoje tokeny AVAX na adres nadawcy z minimalną opłatą transakcyjną. Co więcej, możesz również wysłać go za pomocą kodu QR z adresem portfela.

Ten portfel umożliwia również obstawianie przechowywanych tokenów AVAX. Z tego powodu nagrodę za obstawianie otrzymasz bezpośrednio do swojego portfela.

Co więcej, Avalanche Wallet umożliwia szybkie spojrzenie na transakcje kryptograficzne. Aby to zrobić, odwiedź sekcję „Aktywność” tego portfela.

Portfel atomowy

Atomic Wallet umożliwia przechowywanie i przeprowadzanie transakcji Avalanche (AVAX), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) oraz 1000 innych kryptowalut i tokenów. Co więcej, ten portfel ma imponującą ocenę Trustpilot na poziomie 4,4/5.

Jest to również portfel bez nadzoru, bez kontroli nad kluczami prywatnymi. W rezultacie jesteś jedynym właścicielem swojego portfela i przechowywanych w nim aktywów.

Tutaj nie musisz się rejestrować, aby utworzyć ten portfel AVAX. Co więcej, możesz przeprowadzać transakcje kryptowalutowe bez żadnych weryfikacji KYC.

Możesz także skorzystać z funkcji „Natychmiastowej wymiany”, aby dokonać szybkiej transakcji kryptowalutowej. Na przykład możesz natychmiast wymienić swoje tokeny AVAX na inne tokeny kryptograficzne w oparciu o cenę rynkową.

Ponadto możesz kupić ponad 30 aktywów za pomocą kart kredytowych lub debetowych. Ten portfel obsługuje również wymianę tokenów na ponad 60 par kryptowalut z ofertą zwrotu gotówki.

Portfel Atomic jest przydatny dla użytkowników telefonów komórkowych i komputerów PC. Ten portfel jest dostępny na Androida, iOS, Windows, MacOS i nie tylko.

TyHodler

Szukasz wygodnego portfela mobilnego AVAX? Następnie spójrz na YouHodler.

Ten portfel jest ulubioną opcją dla użytkowników iOS i Androida. Aby wymienić, YouHodler ma ponad 1 milion pobrań z imponującą oceną 4,1 / 5 w Google Play.

Z tego portfela możesz również uzyskać pożyczki kryptograficzne. Tutaj możesz wziąć natychmiastową pożyczkę odpowiadającą 90% wartości twojego majątku.

Podobnie możesz utworzyć „Crypto Yield Account” w YouHodler. W rezultacie możesz generować regularne odsetki od swoich aktywów do 8% w skali roku.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a ten portfel zapewnia najwyższą wagę bezpieczeństwu jego użytkowników. Na przykład mają plan ubezpieczeniowy o wartości 150 milionów dolarów, aby chronić aktywa swoich użytkowników.

Możesz także monitorować aktualną cenę przechowywanych kryptowalut. Co więcej, możesz śledzić ogólną wartość swoich aktywów bezpośrednio z tego portfela.

Zaufaj portfelowi

Trust Wallet, oficjalny portfel Binance, to popularny portfel AVAX, któremu zaufało ponad 60 milionów użytkowników na całym świecie. Co więcej, ten portfel obsługuje ponad 9 milionów aktywów kryptograficznych obsługujących ponad 70 sieci blockchain.

Możesz użyć tego portfela, aby połączyć się ze swoimi ulubionymi aplikacjami DApps w celu przeprowadzania transakcji kryptograficznych. Trust Wallet jest również zintegrowany z PancakeSwap i Uniswap w celu natychmiastowego handlu kryptowalutami.

Ponadto ten portfel wykorzystuje silne metody szyfrowania danych, aby chronić frazę odzyskiwania i inne dane. Ponadto zawsze możesz odzyskać swój portfel, używając frazy odzyskiwania, jeśli portfel zostanie skradziony lub uszkodzony.

Ten portfel AVAX umożliwia również odzyskanie portfela w ciągu kilku sekund. Wszystko, co musisz zrobić, to bezpiecznie przechowywać frazę odzyskiwania.

Aplikacja portfela mobilnego Trust Wallet jest dostępna w App Store i Google Play. Poza tym możesz także korzystać z portfela internetowego dostępnego dla przeglądarek Opera, Chrome, Edge i Brave.

Portfel matematyczny

Dostępny jako aplikacja mobilna i rozszerzenie przeglądarki, MathWallet to doskonały wybór dla użytkowników korzystających z wielu urządzeń.

Możesz używać tego portfela na urządzeniach z Androidem lub iOS. Poza tym możesz dodać rozszerzenie przeglądarki, aby przyspieszyć transakcje kryptograficzne w przeglądarkach Brave, Chrome lub Edge.

Elegancka ingerencja użytkownika MathWallet pozwala kupować, wysyłać lub odbierać kryptowaluty bez zależności od innych aplikacji innych firm. Co więcej, możesz wchodzić w interakcje z obsługiwanymi aplikacjami DApps w kilku prostych krokach.

Ten portfel AVAX umożliwia również jednoczesne monitorowanie wszystkich zasobów kryptograficznych. Co więcej, możesz również śledzić aktualne ceny popularnych kryptowalut.

Czy jesteś entuzjastą NFT? Jeśli tak, ten portfel zapewnia dedykowaną sekcję do przechowywania i monitorowania kolekcji NFT.

Możesz włączyć funkcję „Automatycznej blokady” w portfelu mobilnym, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich aktywów. Co więcej, możesz również zachować blokadę hasła dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Exodus

Chcesz wiedzieć o portfelu Avalanche z wieloma typami? Exodus, znana nazwa w przestrzeni kryptograficznej, zapewnia portfele mobilne, stacjonarne, internetowe i sprzętowe do przechowywania tokenów AVAX i innych kryptowalut.

Dzięki ponad 4 milionom pobrań ten portfel obsługuje ponad 260 zasobów kryptograficznych. Ponadto możesz również kupić tokeny AVAX za pomocą swoich kart bankowych.

Możesz stworzyć darmowy portfel Exodus bez zakładania konta. Poza tym nie poproszą Cię o weryfikację tożsamości podczas transakcji kryptograficznych.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ten portfel ceni prywatność i bezpieczeństwo danych swoich użytkowników. W rezultacie szyfrują dane transakcyjne i klucze prywatne.

Możesz także znaleźć przydatne samouczki i przewodniki wideo, które pomogą Ci w tworzeniu portfela i transakcjach. Ponadto w razie potrzeby możesz również skontaktować się z obsługą klienta.

Exodus umożliwia również śledzenie portfela kryptograficznego. Tutaj możesz monitorować cenę swojej AVAX i innych kryptowalut.

Portfel Nieskończoności

Szukasz portfela AVAX z dogłębnym monitoringiem portfela? Jeśli tak, z pomocą przychodzi Infinity Wallet!

Możesz użyć tego portfela, aby dokładnie monitorować zmiany cen swoich aktywów kryptograficznych. Co więcej, możesz także ustawić niestandardowe alerty cenowe, które pomogą Ci powiadamiać o dużych ruchach na rynku.

Ten portfel zapewnia również funkcję natychmiastowej wymiany, która umożliwia wymianę między tokenami AVAX z innymi obsługiwanymi kryptowalutami. Ponadto możesz również poznać szacowany czas transakcji przed wymianą tokena.

Warto zauważyć, że ten portfel AVAX wykorzystuje szyfrowanie danych w celu ochrony kluczy prywatnych użytkownika. Poza tym możesz również zwiększyć bezpieczeństwo swojego portfela za pomocą zamków biometrycznych, takich jak Face ID i skanowanie odcisków palców.

Umieszczenie wszystkich jaj w jednym koszyku może być ryzykowne, a Infinity Wallets umożliwia tworzenie wielu portfeli. Ten proces pomoże chronić Twoje zasoby przed atakami lub włamaniami.

Możesz zainstalować portfel mobilny z Google Play lub App Store. Użytkownicy komputerów PC mogą pobrać portfel na komputer obsługujący systemy Linux, Windows i MacOS.

Guarda

Guarda to wieloplatformowy portfel, który umożliwia bezproblemowe kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie AVAX i innych obsługiwanych tokenów. Na przykład możesz kupować kryptowaluty na komputerze i monitorować ich ceny na żywo na urządzeniu mobilnym.

Co więcej, możesz również skorzystać z funkcji stakingu kryptowalut. W rezultacie możesz wygenerować stałe oprocentowanie postawionych aktywów. Co więcej, zwroty te są regularnie deponowane bezpośrednio w Twoim portfelu.

Oprócz kryptowalut możesz również używać tego portfela AVAX do przechowywania NFT. Ponadto mają oddany zespół obsługi klienta, który rozwiązuje Twoje zapytania 24/7.

Ten nieizolacyjny portfel zapewnia pełną własność portfela i jego kluczy prywatnych. Co więcej, możesz użyć tych kluczy do odzyskania portfela, jeśli urządzenie zostanie zgubione, uszkodzone lub skradzione.

Jeśli jesteś użytkownikiem mobilnym, możesz zainstalować ten portfel bezpośrednio z App Store lub Google Play. Poza tym Guarda jest również dostępna jako portfele internetowe i stacjonarne.

Coinomi

Coinomi to multi-kryptoportfel, który umożliwia przechowywanie i transakcje ponad 1700 tokenów, w tym AVAX. Ponadto ten portfel obsługuje również ponad 125 łańcuchów bloków.

Twórcy tego portfela zapewniają, że klucze prywatne zawsze pozostają w urządzeniu. W rezultacie będziesz jedynym właścicielem, który może zarządzać Twoimi aktywami kryptograficznymi.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, Coinomi wykorzystuje silną kryptografię i funkcje szyfrowania portfela, aby chronić Twoje zasoby kryptograficzne. Co więcej, nie musisz przesyłać żadnych dokumentów KYC, aby utworzyć ten portfel.

Podobnie możesz pozostać całkowicie anonimowy, korzystając z tego portfela. Na przykład nie ma żadnych procedur śledzenia transakcji ani łączenia tożsamości.

Ponadto, w oparciu o ich cenę rynkową, możesz skorzystać z wbudowanych giełd kryptograficznych, aby kupować lub sprzedawać AVAX i inne tokeny. Co więcej, możesz także zamienić swoje kryptowaluty na karty podarunkowe.

Coinomi jest dostępny jako portfel stacjonarny i mobilny. Możesz zainstalować ten portfel AVAX na urządzeniach z systemem iOS, Android, macOS, Linux lub Windows.

Portfel mostowy

Co powiesz na portfel kryptowalut, który pozwala kupować AVAX i inne tokeny za pomocą walut fiducjarnych? Dzięki Bridge Wallet możesz używać wybranych walut fiducjarnych na swoim koncie bankowym do kupowania kryptowalut.

Ponadto możesz wypłacać swoje tokeny AVAX bezpośrednio na swoje konto bankowe z obsługą w 170 krajach. Co więcej, nie musisz uiszczać dodatkowych opłat, aby cieszyć się tą korzyścią.

Warto zauważyć, że ten portfel umożliwia przesyłanie ograniczonych środków bez weryfikacji KYC. Poza tym możesz sprzedawać tokeny AVAX bez opłat.

Ten portfel zapewnia również dostęp za jednym dotknięciem, aby pomóc Ci połączyć się z popularnymi aplikacjami DApps. W rezultacie możesz natychmiast wymieniać swoje tokeny za pomocą zdecentralizowanych giełd (DEX), takich jak Curve lub PancakeSwap.

Ten mobilny portfel jest dostępny dla użytkowników Androida i iOS. Ponadto ten portfel umożliwia monitorowanie wszystkich transakcji kryptograficznych z poziomu aplikacji mobilnej.

Myśli podsumowujące

W tym artykule omówiliśmy najlepsze portfele AVAX dostępne w przestrzeni kryptograficznej. Funkcje każdego portfela różnią się od siebie i możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu inwestowania lub handlu.

Ostatecznie bezpieczeństwo i prywatność muszą być ważne przy wyborze portfela.

Możesz również zapoznać się z przewodnikiem krok po kroku, który pomoże Ci stworzyć portfel kryptowalutowy.