10 najlepszych szablonów Adobe After Effects zapewniających oszałamiające efekty wizualne

Po co projektować wszystkie efekty końcowe od zera, skoro można użyć szablonów Adobe After Effects, aby zrobić je lepiej i szybciej?

Jak wszyscy wiemy, Adobe After Effects nadal jest złotym standardem edycji w świecie postprodukcji. Od filmów, przez gry, po filmy z YouTube/mediów społecznościowych, potężne oprogramowanie Adobe pomaga wznieść kreatywność i kinową doskonałość w atrakcyjnej grafice ruchomej, oszałamiających efektach cyfrowych VFX i komponowaniu VFX.

Do tej pory, jeśli spojrzałeś na ekran choć raz w ciągu ostatnich 20 lat, na pewno natknąłeś się na wideo z efektami końcowymi zaprojektowanymi przez Adobe. Prawie wszystkie filmy opierają się na efektach końcowych, które dodają polotu i wyjątkowości. Od wydarzeń specjalnych, przez prezentacje firmowe, filmy, po promocje produktów, efekty uboczne są wszędzie!

Dlaczego warto rozważyć szablony Adobe After Effects

Jednak tworzenie efektów ubocznych może być naprawdę czasochłonnym procesem. Nie wspominając o liczbie umiejętności, których będzie wymagać każde przejście lub grafika ruchoma. W tym miejscu pojawiają się szablony Adobe After Effects!

Są to gotowe do użycia pliki projektów, w których można zamienić symbole zastępcze na odpowiednie zasoby wideo i graficzne. W rzeczywistości mogą pomóc Ci przekształcić zwykły fragment materiału filmowego w niezwykły.

Podobnie maksymalizują wydajność i w żaden sposób nie ograniczają. Dzięki inteligentnym próbnikom kolorów, kontrolerom i licznym opcjom dostosowywania pozwalają one spersonalizować wszystkie aspekty szablonu, aby pasowały do ​​Twojego projektu.

Niezależnie od tego, czy chcesz wzmocnić swoją markę, czy poprawić jakość treści wideo, oto najlepsze szablony Adobe After Effects, które przeniosą Twoje treści wideo na wyższy bieg.

Tablica ruchu

Chcesz przenieść swoje filmy na nowy poziom? Szablony Motion Array After Effects dla Adobe są wysokiej jakości i łatwe w użyciu. Ponadto zawierają specjalne samouczki, które pomogą Ci tworzyć projekty ukierunkowane na wpływ.

Dzięki modnym, energicznym animacjom, edytowalnym warstwom tekstu i płynnym przejściom szablony efektów końcowych Motion Array można znaleźć w różnych kategoriach. Obejmują one między innymi zdjęcia/filmy, tekst, logo, pokazy slajdów i intra.

Co więcej, szablony Motion Array są wyposażone w specjalny inteligentny kontroler kolorów, który pozwala szybko i skutecznie dopasować dowolny styl. Możesz także wybrać efekty dla Adobe, sortując rozdzielczość (2K, 4K, 5K+). Lub według orientacji (poziomej, pionowej, kwadratowej) i wersji programu After Effects CC.

Elementy Envato

Możesz nie mieć czasu na projektowanie oszałamiających efektów końcowych dla swoich projektów wizualnych i filmów przez cały czas. Ale to jest w porządku, jeśli polegasz na szablonach efektów końcowych zaprojektowanych przez ekspertów.

Szablony Envato Elements After Effects to dobry punkt wyjścia do tworzenia angażujących projektów i dotrzymywania terminów. To dlatego, że szablony After Effects Envato mają edytowalne warstwy, które pomogą Ci je dostosować.

Możesz zacząć od dodania treści w symbolach zastępczych. Jeśli jednak chcesz stworzyć komunikację związaną z marką, możesz eksplorować kolejne warstwy i zmieniać czcionki, kolory i elementy brandingu.

Od ujawnień marki, przez pokazy slajdów, po sekwencje otwierające i zamykające, szablony Envato są w jasnych kolorach, odważne w stylu i mogą pomóc Ci ulepszyć Twoją osobistą markę lub projekt.

Obszerna biblioteka szablonów obejmuje promocje produktów, pakiety transmisji, tytuły, wyświetlanie wideo i infografiki do wyboru. W rzeczywistości możesz przeglądać szablony After Effects, sortując je według użycia.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ich na Instagramie, YouTube, zaproszeniu urodzinowym czy weselnym, wybór szablonów After Effects w Envato jest szeroki i wszechstronny.

Jeśli nie chcesz używać żadnych wtyczek podczas edytowania szablonów After Effects, Envato Elements ma również szablony, które nie wymagają żadnych wtyczek. Dzięki miesięcznej lub rocznej subskrypcji możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej liczby pobrań szablonów.

Od restauracji po handel detaliczny, prognozy pogody i wybory, szablony efektów końcowych Envato Elements są dostępne dla różnych celów i dziedzin.

Elementy ruchu

MotionElements zawiera ponad 28 000 szablonów After Effects, które pomogą Ci uwolnić kreatywność i tworzyć kampanie, sekwencje i projekty generujące leady. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi możesz wyszukiwać szablony MotionElements w różnych stylach.

To właśnie odróżnia tę stronę od innych stron z szablonami After Effects. Aby dać ci wyobrażenie, znajdziesz między innymi takie style, jak ładny, płaski, pop, luksusowy, retro i high-tech.

Ponadto MotionElements oferuje również kilka bezpłatnych szablonów, jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na subskrypcję. Dzięki nowoczesnym opcjom kreatywnej typografii, wyborom pokazów slajdów i branżom szablony mogą znacznie uprościć proces tworzenia wideo.

Te szablony są kompatybilne zarówno z komputerami Mac, jak i Windows. Co więcej, możesz zmienić intensywność efektów lub wybrać odpowiednie ścieżki muzyczne.

Wideo

Szukasz szablonów Adobe After Effects premium, które można łatwo zintegrować? Video może być tym miejscem!

Twórz infografiki, animacje, zakończenia, nakładki i filmy w mediach społecznościowych za pomocą szablonów Videvo. Ponadto są w pełni konfigurowalne. Od jasnych i dynamicznych szablonów AE po lekkie i świeże szablony przyciągają wzrok i są umiejętnie animowane.

Szablony te, dostępne w jakości HD, można pobrać do użytku po zarejestrowaniu. Możesz pobrać podgląd, aby sprawdzić, czy to działa w przypadku Twojego projektu.

Od szablonów kreatywnej typografii, przez narzędzia do otwierania logo, przez minimalne lub maksymalne pokazy slajdów, aż po korporacyjne prezentacje firmowe — na pewno znajdziesz tu szeroką gamę dodatkowych efektów! Jeśli potrzebujesz pomocy przy prostych przejściach, animacjach map lub infografikach korporacyjnych, szablony Videvo są bezpłatne.

W końcu te szablony Adobe After Effects są dostarczane z licencją Creative Commons 3.0, gdzie autor powinien być przypisany oryginalnemu autorowi. Możesz ich używać zarówno w projektach osobistych, jak i zawodowych.

Bloki fabularne

Szablony Adobe After Effects firmy Storyblocks pomagają dodawać umiejętne ruchome grafiki do filmów bez konieczności projektowania ich od podstaw. Są więc proste, płynne i można je spersonalizować w celu uzyskania najbardziej niezwykłych efektów wizualnych.

Wybieraj spośród różnych kategorii AE, takich jak intro, biznes, ujawnianie logo, prezentacja, pokaz slajdów, typografia, filmy, zdjęcia i promocje. Wyjątkowość tego zasobu szablonów After Effects polega na tym, że zawiera kolekcje szablonów do wyboru.

Aby dać ci wyobrażenie, dostępne są szablony CS4, CS5, Apple Motion 5, ujawnianie logo, prezentacje biznesowe, intra, infografiki i płaskie ikony, które pomogą Ci szybko i fantastycznie pracować z filmem.

Edycja w Storyblocks jest łatwa: wystarczy zamienić symbole zastępcze. I zastąp je spersonalizowanymi elementami, takimi jak teksty, logo i zasoby wideo/zdjęć. Możesz także skorzystać z opcji zdjęć i filmów wideo zatwierdzonych do użytku komercyjnego.

MotionVFX

Po co ograniczać się do kilku zestawów ogólnych przejść, skoro można otwierać wszystko za pomocą szablonów MotionVFX? Znajdziesz unikalny wybór szablonów: szablon przepływających elektronów, kolorowa składanka, ekspresyjna typografia, szablon otwierający podwójną ekspozycję, a nawet zaawansowane technologicznie szablony intro.

Korzystaj z tajemniczych szablonów intro ze zniekształceniami, zakłóceniami i stylizowanymi materiałami filmowymi. Lub, w przypadku energicznych animacji, wybierz szablon odwracania paralaksy, aby uzyskać nowoczesny szablon zorientowany na materiał filmowy.

Możesz także użyć składanych albumów i pięknych kompozycji ze zdjęć/wideo, aby uczcić lub upamiętnić swój wyjątkowy dzień. Od urodzin, przez śluby, po rocznice, te szablony pomogą Ci uzyskać czysty i schludny wygląd. Możesz przedstawić swoją firmę światu za pomocą nowoczesnej prezentacji, stworzyć kinowy zwiastun lub sportowe intro.

Niezależnie od Twoich celów, szablony MotionVFX dla programu Adobe After Effects pomogą Ci ulepszyć animowaną grafikę.

Elementy Shutterstocka

Najnowsza galeria elementów wideo ShutterStock to Shutterstock Elements. Tutaj znajdziesz szablony Adobe After Effects, które ulepszą Twoje projekty. Dzięki tysiącom przejść, flar i efektów wideo ich szablony są łatwe w użyciu we wszystkich głównych programach do edycji wideo.

Dostajesz wiele opcji do wyboru spośród 9 bibliotek zestawów wideo, 18 bibliotek VFX, 5 bibliotek przejść, 5 bibliotek nakładek filmowych, 8 bibliotek flar obiektywu oraz 3 bibliotek HUD i UI.

Twórz wspaniałe projekty z niższymi tercjami i ikonami linii, aby dodać styl, ekstrawagancję i finezję swoim projektom związanym z AE. W rzeczywistości możesz dodać poczucie swojej osobowości dzięki dostosowywanym elementom brandingu w vlogach, prezentacjach firmowych i filmach online w mediach społecznościowych.

Stopień filtrowania

Nie masz czasu na tworzenie efektów końcowych, ale chcesz mieć zaprojektowane przez ekspertów? Szablony FilterGrade są dostępne w wielu kategoriach: intro/outro, pokaz slajdów, niższe tercje i zwiastuny.

Dość niezawodny i imponujący jako zasób dla Adobe After Effects, FilterGrade ma retro i funky efekty wizualne, których możesz użyć, vintage lub nowocześnie. Poza tym szukasz niesamowitych tytułów, imponujących typografii i efektów kinowych?

Potrzebujesz pokazu slajdów dla mody? Nowoczesne intro akcji, otwieracz filmu, a może reklama usterki? Znajdziesz go w obszernych zbiorach bibliotek FilterGrade, wśród popularnych, starannie dobranych i najnowszych. Większość szablonów efektów kosztuje od 30 do 100 USD, a FilterGrade często oferuje zniżki, aby były przyjazne dla kieszeni.

Lista artystów

Tworzenie doskonałych filmów z ikonami linii, tytułami i ruchomą grafiką nie powinno być trudne dzięki szablonom list wykonawców. Ten zasób szablonów Adobe After Effects zawiera obszerną, łatwą w obsłudze bibliotekę.

To, co zaczęło się jako biblioteka muzyczna, która może pomóc w tworzeniu ścieżek dźwiękowych i audio do filmów, Artlist ma ponad 400 000 zasobów premium do udanego opowiadania historii za pomocą wideo.

Dzięki aplikacjom, wtyczkom, bezpłatnej muzyce, materiałom filmowym i efektom dźwiękowym na pewno znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Ich szablony AE są wszechstronne, dopasowane do konkretnych domen i idealne do tworzenia bezproblemowego przepływu pracy.

Dzięki dynamicznym tytułom, zabawnym materiałom filmowym, usterkom, zniekształceniom, artystycznym tłem i gradientom graficznym szablony Artlist AE pozwalają w pełni wykorzystać możliwości twórcze bez uszczerbku dla jakości i różnorodności.

Zapoznaj się z szeroką gamą pokazów slajdów z paralaksą, modułowych przesuwanych filmów na podzielonym ekranie, abstrakcyjnych historii w stylu chromu, holograficznych usterek i wielu innych.

MonsterOne

Próbujesz stworzyć wyjątkowy film o produkcie z całym jazzem bez kłopotów? MonsterOne z pewnością ma wszystkie szablony Adobe After Effects, których szukasz. Być może zastanawiasz się, dlaczego MonsterOne jest wyjątkowy.

Szablony 1808 AE firmy MonsterOne wykorzystują wszystkie 6 podstawowych narzędzi zaawansowanej AE: efekty wizualne, komponowanie, kluczowanie, zwiastun, infografiki i animowane logo. Dzięki całkowicie konfigurowalnym symbolom zastępczym, kompatybilności ze wszystkimi głównymi aplikacjami do edycji i braku potrzeby stosowania wtyczek, szablony są wyjątkowe.

Możesz znaleźć promocje produktów, pokazy wideo, pakiety transmisji, tytuły, tła, odsłony logo i przejścia, aby ulepszyć swoje filmy. Ponadto możesz znaleźć szablony wideo AE dla firm, usług, korporacji, sportu, wydarzeń specjalnych, świąt, technologii i dzieci.

Przeglądaj faliste logo, tytuły zwiastunów, projekty zaćmień, promocje aplikacji i błyszczące zestawy. Bądź rozpieszczany wyborem! Ich interaktywny interfejs użytkownika pomaga sortować szablony Adobe AE, wyszukując popularne, popularne, najnowsze i nieodkryte elementy.

Streszczenie

Szablony Adobe After Effects i powiązane zasoby działają jak katalizator dla montażystów wideo i filmowców, aby odkrywać nieograniczone możliwości w zakresie doskonałości kinowej. Kiedy twórcy wracają do szablonów AE, oszczędzają czas i tworzą wspaniałe filmy oparte na grafice wizualnej i ruchomej.

Zasoby, które wymieniliśmy, są niezawodne, mają responsywne interfejsy i obszerną bibliotekę profesjonalnych elementów zaprojektowanych przez ekspertów. Wybierz ten, który jest odpowiedni dla Twojego projektu, pamiętając o planach, cenach i kategoriach.

Możesz także zapoznać się z programem Adobe Audition Audio Editor.

x