10 najlepszych wzmacniaczy sygnału telefonów komórkowych dla domu i biura [2023]

Zainstalowanie najlepszych wzmacniaczy sygnału telefonu komórkowego może z łatwością rozwiązać problemy z sygnałem sieci komórkowej📶 w domu, biurze, klubie lub gdziekolwiek indziej.

Jednym z najbardziej frustrujących dni w naszym codziennym życiu jest moment, w którym wykonywanie połączenia za pomocą telefonu komórkowego staje się koszmarem. Prawda tego stulecia jest taka, że ​​sieć telefonii komórkowej jest obiektem o najwyższym priorytecie, zaraz po sprawach niezbędnych do życia.

Często doświadczamy problemów podczas rozmów telefonicznych, surfowania po Internecie lub oglądania filmów online na różnych platformach. Dzieje się tak w nietypowych sytuacjach, gdy jesteś zbyt daleko od wieży. Za takie problemy odpowiedzialne są również przeszkody spowodowane materiałami budowlanymi, złe warunki pogodowe, życie na gęsto zaludnionym obszarze i wiele innych przyczyn technicznych.

Jednak wzmacniacze sygnału telefonu komórkowego to potężne urządzenia, które mogą pomóc w zwiększeniu siły sieci. Stworzyliśmy listę najwyżej ocenianych wzmacniaczy sygnału telefonów komórkowych dostępnych online na Amazon.

Czym są wzmacniacze sygnału telefonu komórkowego?

Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego to zestaw instrumentów współpracujących w celu odzyskania słabych sygnałów na danym obszarze. Sygnały są wzmacniane w narzędziu, aby zapewnić lepszą łączność dla telefonów komórkowych znajdujących się w okolicy.

Zestaw wzmacniający sygnał zazwyczaj składa się z anteny i wzmacniacza połączonych kablem. Istnieją dwa główne typy wzmacniaczy sygnału, a mianowicie wzmacniacze sygnału analogowego i inteligentne wzmacniacze sygnału.

System analogowy lub wzmacniacze dwukierunkowe wykorzystują tradycyjne komórkowe metody odbioru i transmisji. W tym przypadku wymagana jest instalacja anteny zewnętrznej połączonej przewodowo ze wzmacniaczem, która zapewnia zysk średnio 70 dB.

Inteligentne wzmacniacze są drogie i mogą przesyłać wzmocnienie do 100 dB. Jest łatwy w użyciu dzięki mechanizmowi wtykowemu i działa bez konieczności podłączania anteny zewnętrznej. Dzięki temu może być stosowany jako alternatywa dla routerów Wi-Fi do użytku domowego i biurowego.

Korzyści ze stosowania wzmacniacza sygnału telefonu komórkowego

Urządzenie wzmacniające sygnał jest zwykle przydatne w zamkniętym budynku lub odizolowanym obszarze, prawdopodobnie na terenach wiejskich. Pomimo postępu technologicznego w tych miejscach brakuje sygnału komórkowego. Dzięki temu wykonywanie prostych połączeń telefonicznych czy korzystanie z Internetu staje się wyzwaniem.

Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego może skutecznie rozwiązać te problemy, a jego instalacja zapewnia wiele korzyści.

✔️ Wydłuża żywotność baterii telefonu komórkowego o 3 godziny.

✔️ Przerwa w sygnale tylko wtedy, gdy dostępność sygnału od operatora komórkowego wynosi zero.

✔️Bezstresowe rozmowy telefoniczne z wnętrza pokoju.

Niewiele urządzeń wzmacniających sygnał nadaje się również do montażu w pojazdach. Dzięki temu podczas podróży na obrzeżach otrzymasz niezawodne sieci komórkowe.

Zapoznaj się ze wskazówkami i narzędziami, które udoskonalą Twoje usługi internetowe.

Jak działa wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego?

Standardowy wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego jest zazwyczaj wyposażony w antenę zewnętrzną, antenę wewnętrzną i wzmacniacz. Podstawowa koncepcja jego działania jest prosta: antena zewnętrzna wyszukuje sygnał i przesyła go do wzmacniacza. Wzmacniacz następnie wzmacnia sygnał i transmituje go za pomocą anteny wewnętrznej.

Antenę zewnętrzną należy umieścić na otwartej przestrzeni, aby przechwytywała dostępny sygnał o niskim zasięgu. Podłączany jest kablem do wzmacniacza, do którego dołączona jest antena. Wzmacniacz poprawia jakość sygnału i transmituje go do urządzeń mobilnych znajdujących się w jego zasięgu.

Dlatego przy montażu anteny i dopasowaniu częstotliwości sygnału konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty. W końcu właściwa konfiguracja jest kluczowa niezależnie od tego, czy używasz tej karty, czy Wi-Fi.

Innym godnym uwagi faktem jest to, że wzmacniacz nie jest w stanie wytworzyć sygnału; może pobrać tylko dostępny sygnał, nawet jeśli jest słaby, i wzmacnia go, zapewniając płynną łączność z telefonami komórkowymi.

Te wzmacniacze sygnału telefonów komórkowych są kompatybilne z GSM, CDMA, HSPA+, 2G, 3G, 4G LTE i innymi zaawansowanymi widmami.

Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie do analizowania Wi-Fi dla sieci małych i średnich firm.

Amazonboost

Amazonboost działa bez interwencji człowieka i automatycznie dostosowuje się do wzmocnienia systemu i poziomów mocy. Jest to urządzenie zatwierdzone przez FCC i posiada zgodę ponad 90 amerykańskich operatorów, w tym AT&T, Sprint, Verizon, MTS i innych. Możesz zarejestrować się bezpłatnie na oficjalnej stronie internetowej, aby uzyskać pomoc techniczną i użytkowanie.


Dane techniczneZasięg5000 stóp kwadratowychWaga7,56 funtaPasmo częstotliwości12/13/17/5/25/2/4Kompatybilne nośnikiWszyscy operatorzy z USA (90+)KolorSrebrzystyAntena zewnętrznaAntena zewnętrzna z dziennikiem kierunkowym-okresowaAntena wewnętrznaPanel kierunkowyWsparcie sygnału2G, 3G, 4G i 5GData premieryMarzec, 20 20

Ten wzmacniacz sygnału może wzmocnić sygnał do 300 razy i jest w stanie komunikować się z wieżami w odległości 3-5 mil. Nawet przy 1–2 słupkach sygnału zewnętrznego transmisja może rozciągać się na powierzchnię 800 stóp kwadratowych. Dlatego jest przeznaczony specjalnie dla odległych obszarów, w których występują rygorystyczne problemy z sygnałem telefonu komórkowego.

Jest to urządzenie wzmacniające sygnał obsługujące wszystkie pasma 5G. Jednocześnie obsługiwane są również obecne sieci 2G, 3G i 4G, co wzmacnia je w celu zapewnienia płynnego dzwonienia, wysyłania SMS-ów i przeglądania Internetu.

Kompletny zestaw przyrządów zawiera antenę zewnętrzną, wewnętrzną antenę do montażu na ścianie, wzmacniacz sygnału, dwa kable RG6 o długości 30 stóp, przewód zasilający i zestaw instrukcji.

Antlent

Antlent oferuje bezpłatną wymianę produktu na okres do trzech miesięcy wraz z pięcioletnią gwarancją producenta. Jest to urządzenie zatwierdzone przez FCC, dostarczane w ponad 80 krajach. Firma jest w stanie wyprodukować ponad 20 000 zestawów instalacyjnych z całodobowym zespołem reagowania na reklamacje.


Dane techniczneZasięg4500 stóp kwadratowychWaga 5,13 funtaPasmo częstotliwości5/12/13/17Kompatybilne operatoryVerizon, AT&T, T-MobileKolor SzaryObsługa sygnału 2G, 3G, 4G i 5GOAntena zewnętrznaKierunkowa YagiAntena wewnętrznaPanel kierunkowyData premiery styczeń 2019 r.

Ten wzmacniacz sygnału jest wyposażony w panel kierunkowy o dużym wzmocnieniu i anteny Yagi, które zapewniają 32 razy mocniejszy sygnał wyjściowy na obszarze o powierzchni 4500 stóp kwadratowych. Zapewnia stabilną pracę dzięki funkcji eliminacji samooscylacji, która wykrywa intensywność przychodzącego sygnału w celu dostosowania wzmocnienia.

Urządzenie jest kompatybilne z sieciami Verizon, AT&T i T-Mobile obsługującymi sygnały GSM, 3G, 4G LTE i 5G. Skrzynka wzmacniająca sygnał ma wskaźniki świetlne pokazujące aktualny stan. Tryb bezczynności oszczędza energię, przechodząc w tryb gotowości, gdy nie jest używany.

Antena wewnętrzna to panel kierunkowy połączony kablem o długości 16 stóp. Aby pomóc klientom w testowaniu pasma częstotliwości w sieci, firma udostępniła także usługę połączeń dla użytkowników Androida i iOS.

Ton telefonu

Ton telefonu oferuje potężny system wzmacniania sygnału telefonu komórkowego z czułą anteną kierunkową o dużym wzmocnieniu, umożliwiający przechwytywanie sygnałów z odległości od 5 do 8 mil. Może przesyłać wzmocniony sygnał do maksymalnie 4500 stóp kwadratowych, a nawet przy 1–2 słupkach antena wewnętrzna może pokryć obszar 1000 stóp kwadratowych.


Dane techniczneZasięg4500 stóp kwadratowychWaga 4,59 funtaPasmo częstotliwości12/13/17Kompatybilne nośnikiVerizon, AT&TCKolorCzarnyWsparcie sygnału4G i 5GAntena zewnętrznaAntena kierunkowa-okresowaAntena wewnętrznaPanel kierunkowyData premiery sierpień 2020

Posiada dwuzakresową klasę częstotliwości o częstotliwości 700 MHz. Ten wzmacniacz gotowy do obsługi 5G jest przeznaczony przede wszystkim dla sieci 4G LTE z obsługiwanymi pasmami 12, 13 i 17 w trybie dynamicznego udostępniania widma. Dlatego najlepiej nadaje się do domów, biur, pojazdów, domków letniskowych, piwnic, kamperów itp.

Skrzynka wzmacniacza posiada diody LED sygnalizujące kolorem zielonym poprawną pracę wzmacniacza, zaś kolorem czerwonym konieczność regulacji anteny. Odlewana aluminiowa obudowa rozprasza nadmiar ciepła, zapewniając lepszą wydajność, a tryb automatycznego czuwania jest zawsze aktywny, aby oszczędzać energię.

Możesz samodzielnie wyregulować antenę zewnętrzną za pomocą aplikacji mobilnej Open Signal, aby znaleźć wskazówki dotyczące najbliższej wieży. Oprócz tego możesz samodzielnie przetestować pasma częstotliwości na swoich smartfonach z systemem Android lub iOS, postępując zgodnie z podanymi procedurami. Zapewniają również kabel do wejścia przez okno, który chroni ścianę przed wierceniem.

AmsignalBars

AmsignalBars zapewnia łatwy w instalacji model wzmacniacza sygnału z dwiema antenami wewnętrznymi w konfiguracji, które są wbudowane wewnątrz niebieskiego wzmacniacza sygnału. To urządzenie posiada ekran LCD umożliwiający kalibrację odbioru telefonu komórkowego.

Dane techniczneZasięg6500 stóp kwadratowychWaga7,78 funtaPasmo częstotliwości66/2/4/5/12/13/17/25Kompatybilne nośnikiWszystkie operatory z USAKolorNiebieskiWsparcie sygnału4G i 5GAntena zewnętrznaLog kierunkowy-okresowyAntena wewnętrzna2 WbudowanaData premieryLuty 2023

Można go zainstalować w odległych obszarach, piwnicach budynków lub w innych obszarach o słabym sygnale i polegać na nim, aby zapewnić nieprzerwaną łączność z Internetem za pośrednictwem sieci komórkowych. Dzieje się tak dlatego, że to solidne urządzenie do transmisji sygnału na duże odległości zajmuje powierzchnię 6500 stóp kwadratowych i obsługuje dane 4G LTE i 5G u wszystkich amerykańskich operatorów.

Firma zaleca także zachowanie odległości minimum 3 – 6 metrów pomiędzy anteną wewnętrzną i zewnętrzną. Aby przetestować pasmo częstotliwości i kierunek sygnału, możesz zastosować metody Androida lub iOS.

SolidRF

SolidRF Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego najlepiej nadaje się do sieci danych 4G LTE, chociaż obsługuje wszystkich amerykańskich operatorów, takich jak Sprint, Verizon, T-Mobile itp., Z kompatybilnością z wieloma pasmami.


Dane techniczneZasięg3000 stóp kwadratowychWaga 4,93 funtaPasmo częstotliwości2/5/12/13/17/25Kompatybilne nośnikiWszyscy operatorzy z USAKolorBiałyWsparcie sygnału4G LTEAntena zewnętrznaKierunkowa długookresowa Antena wewnętrznaPanel kierunkowyData premieryLipiec 2021 r.

Antena zewnętrzna LPDA o dużym wzmocnieniu zwiększa prędkość sygnału do 20% i jest w stanie transmitować sygnał na obszarze 3000 stóp kwadratowych. Urządzenie automatycznie dostosowuje się do wzmocnienia systemu i poziomu mocy oraz zwiększa siłę sygnału 100-krotnie, dzięki czemu jest lepszym wyborem do użytku domowego.

Zawierają kompletne, czteroetapowe instrukcje instalacji i procedury kontroli częstotliwości dla produktu. Nawet nowicjusz może samodzielnie odczytać informacje i uruchomić wzmacniacz sygnału.

Tonve

Tonve Wzmacniacz sygnału jest zatwierdzony przez FCC i jest kompatybilny z sieciami 3G, 4G i 5G. W przypadku wielu użytkowników w domu lub biurze to urządzenie najlepiej nadaje się do wzmacniania sygnału na iPadach, iPhone’ach, telefonach z systemem Android lub do tworzenia hotspotów.

Dane techniczneZasięg3000 stóp kwadratowychWaga 4,55 funtaPasmo częstotliwości2/4/5/12/13/17/25/66Kompatybilne nośnikiWszyscy operatorzy z USAKolorNiebieskiWsparcie sygnału3G, 4G i 5Antena zewnętrznaKierunkowa długookresowa Antena wewnętrznaPanel kierunkowyData premiery Wrzesień 2021 r.

Obsługuje większość amerykańskich przewoźników i działa dla prawie wszystkich pasm. To urządzenie wzmacniające zapewnia szybkość przesyłania danych 2100 MHz, wzmocnienie 72 dB i obszar zasięgu 3000 stóp kwadratowych. Dzięki tym funkcjom jest w stanie wzmocnić paski sygnału mobilnego do 3–5 w miejscach najsłabszych sygnałów.

Zintegrowany system automatycznej kontroli wzmocnienia i eliminacja oscylacji zapewniają stały czas pracy sieci, co jest najlepsze w przypadku połączeń lub płynnego buforowania wideo. Z drugiej strony podłączone urządzenia mobilne oszczędzają dłuższą żywotność baterii.

Zapewniają także całodobową pomoc techniczną online. Możesz zdecydować się na wymianę wadliwego produktu w ciągu 90 dni od zakupu, wraz z trzyletnią gwarancją producenta na naprawę.

CześćBoost

Urządzenie wzmacniające sygnał telefonu komórkowego HiBoost ma ekskluzywny wyświetlacz LCD na czarnej płycie panelu. W zestawie znajdują się dwa przewody kablowe o długości 32,8 ft i 16,4 ft do anteny zewnętrznej oraz jeden kabel wewnętrzny o długości 30 stóp. Dostępny jest również przewód okienny, który pomaga w montażu bez wiercenia.


Dane techniczneZasięg4000 stóp kwadratowychWaga 4,00 funtaPasmo częstotliwości2/4/5/12/13/17/25Kompatybilne nośnikiWszyscy operatorzy z USAKolorCzarnyWsparcie sygnału4G i 5GAntena zewnętrznaKierunkowa długookresowa Antena wewnętrznaPanel kierunkowyData premierySierpień 2022 r.

Urządzenie ma zasięg do 4000 stóp kwadratowych i jest w stanie wzmocnić sygnał 100-krotnie w stosunku do rzeczywistej sieci. Warto zainstalować ten model w domu lub biurze posiadającym 2 – 3 pokoje i używać go dla wielu użytkowników, aby uzyskać stabilną łączność sieciową.

Układ AGC zapewnia bezpieczne użytkowanie, wysoką wydajność i trwałość pracy. Dostępna jest obsługa sieci 5G w celu poprawy sygnału, pod warunkiem, że pochodzi z tego samego pasma sieci 4G.

Kupujący mogą skorzystać z filmów instruktażowych i aplikacji mobilnych, dzięki którym bezproblemowo samodzielnie zainstalują wzmacniacz. W tym przypadku ekran LCD stanowi doskonałą pomoc w dostrojeniu najlepszego sygnału wyjściowego, a jednocześnie monitoruje go i pomaga w rozwiązywaniu lokalnych problemów.

Metro

Wzmacniacz sygnału Subroad jest wyposażony w wzmacniacz sygnału o dużym wzmocnieniu i antenę, które poprawiają jakość pasków sygnału telefonów komórkowych i kart w biurze, sklepie lub domu. Obejmuje szeroki zakres 5000 stóp kwadratowych. do transmisji sieci GSM, 3G, 4G i 5G oraz zapewnienia płynnych połączeń głosowych w jakości HD, wysyłania SMS-ów i pobierania plików z Internetu.

Dane techniczneZasięg5000 stóp kwadratowychWaga 4,73 funtaPasmo częstotliwości2/4/5/12/13/17Kompatybilne nośnikiWszystkie operatory z USAKolor SzaryObsługa sygnału 2G, 3G, 4G i 5GOAntena zewnętrznaKierunkowa YagiAntena wewnętrznaPanel kierunkowyData premiery styczeń 2022 r.

Z tym urządzeniem możesz połączyć nawet 150 użytkowników mobilnych, przy efektywnym i wydajnym użytkowaniu przez każdą osobę. Niezależnie od amerykańskich operatorów obsługuje ich wszystkich, takich jak Straight Talk, US Cellular czy Verizon. Ten wzmacniacz sygnału działa najlepiej przy automatycznej regulacji przy wysokiej częstotliwości wzmocnienia wynoszącej 70 dB, minimalizując w ten sposób wahania łączności.

W zestawie znajduje się jeden kabel koncentryczny 3D-FB o długości 50 stóp i jeden kabel koncentryczny 3D-FB o długości 16 stóp w kolorze czarnym, a także antena wewnętrzna i zewnętrzna. Firma specjalnie zapewnia zestaw instalacyjny typu „zrób to sam”, który pomoże Ci łatwo zainstalować wzmacniacz sygnału w swoim domu w mniej niż 30 minut.

Nstkomórka

Nstcell jest kompatybilny z maksymalnymi pasmami sieci 4G LTE, a jednocześnie wygodnie przyspiesza sygnał 3G i 5G w istniejącym paśmie 4G. Zaawansowany technologicznie mechanizm automatycznej kontroli wzmocnienia i eliminacji samooscylacji wychwytuje przychodzący sygnał i wzmacnia go w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Dane techniczneZasięg5000 stóp kwadratowychWaga 4,86 ​​funtaPasmo częstotliwości2/4/5/12/13/17/25/66Kompatybilne nośnikiWszyscy operatorzy z USAKolorNiebieskiWsparcie sygnału3G, 4G i 5Antena zewnętrznaKierunkowa YagiAntena wewnętrznaPanel kierunkowyData premieryCzerwiec 2023 r.

Dodatkowo urządzenie to posiada wysokiej klasy ekran dotykowy LCD umożliwiający ponowną regulację przychodzącego sygnału. Jego silny system przeciwzakłóceniowy i niski poziom hałasu umożliwiają stabilną łączność. To sprawia, że ​​jest to lepszy wybór do piwnic, pomieszczeń lub obszarów wiejskich, gdzie słaby sygnał stanowi ogromny problem.

W przeciwieństwie do wielu innych wzmacniaczy sygnału, ten jest urządzeniem oszczędzającym energię, ponieważ jest wyposażony w adapter przewodu zasilającego 9 V. Aby zapewnić lepszą wydajność odbioru sygnału na obrzeżach, firma zapewnia kierunkową antenę Yagi z kablem o długości 32 stóp. Oferują 30-dniowy zwrot pieniędzy z trzyletnią gwarancją producenta.

Btcellup

Btcellup zapewnia urządzenie wzmacniające sygnał telefonu komórkowego o krótkim zasięgu, ale o dużej mocy. Ma maksymalną powierzchnię krycia 2500 stóp kwadratowych. podczas gdy kontrola wysokiego wzmocnienia 70 dB zapewnia ciągłą łączność sygnału we wszystkich głównych pasmach.

Dane techniczneZasięg2500 stóp kwadratowychWaga 4,51 funtaPasmo częstotliwości2/4/5/12/13/17/25/66Kompatybilne nośnikiWszyscy operatorzy z USA i KanadyKolorCzarnyWsparcie sygnału4G i 5GAntena zewnętrznaKierunkowa długookresowa Antena wewnętrznaPanel biczowyData premiery sierpień 2023

Zewnętrzna antena długookresowa jest dostarczana z kablem o długości 50 stóp, co ułatwia instalację w domu lub biurze każdemu. Możesz go używać w Ameryce Północnej i Kanadzie dla wszystkich operatorów sieciowych, takich jak Sprint, T-Mobile, AT&T itp.

Działa zarówno na zasilaniu 9V jak i 12V. Ten wzmacniacz sygnału z certyfikatem FCC i IC objęty jest trzyletnią gwarancją producenta oraz gwarancją zwrotu pieniędzy, jeśli zostanie zwrócony w ciągu trzydziestu dni od zakupu.

Wniosek

Firmy zajmujące się telefonią komórkową regularnie rozbudowują swoje maszty sygnałowe i przepustowość sieci, aby zapewnić swoim użytkownikom wyjątkowe usługi. Jednakże problem w wielu miejscach nadal występuje, dlatego też zainstalowanie wzmacniacza sygnału jest w takich sytuacjach wykonalnym rozwiązaniem zapewniającym doskonały zasięg sieci.

Urządzenia wzmacniające sygnał dostępne online mają istotne cechy zasięgu, kontroli wzmocnienia, typu anteny, obsługi pasma itp.

Chociaż wszystkie powyższe marki są niezawodne i oferują produkty najwyższej jakości, możesz wybrać jedno z urządzeń w zależności od obszaru i wymagań dotyczących kompatybilności sieci. Niektóre z nich są łatwe w instalacji i dostarczane z instrukcją instalacji, chociaż możesz zdecydować się na zatrudnienie eksperta do tego zadania.

Następnie narzędzia do monitorowania przepustowości sieci, które powinieneś sprawdzić!

x