13 fajnych narzędzi do tworzenia animowanych postaci dla Twojej firmy

Udostępnij teraz w social media:

Dawno minęły czasy statycznych i zwykłych obrazów. Animowane efekty wizualne osiągają szczyt dzięki GIF-om, filmom, animowanym postaciom, rysunkom lub kreskówkom, ponieważ każdy polega na tym, aby zdobyć widzów.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów animowanych wizualizacji, takich jak animowane infografiki, animowane grafiki, GIF-y, filmy itp. Statystyka zaprezentował wielkość rynku animacji na całym świecie do 270 miliardów dolarów w 2020 roku.

Wcześniej profesjonalne filmy zawierały animowany tekst tylko dla projektów. Jednak generatory animowanego tekstu umożliwiają zmianę kolorów, błysków i przesuwanie tekstu za pomocą smartfonów lub komputerów.

Narzędzia do animacji są niezbędne dla twórców gier, grafiki cyfrowej i projektantów postaci, aby tworzyć ilustracyjne animowane efekty wizualne. Kilka zasad animacji jest niezwykle znanych, które pozwalają projektantom nadać efektowi teksturę i element za pomocą:

 • Pozowanie do publikacji i na wprost to dwa sposoby obsługi rysowania animacji, które oferują realistyczne i płynne ruchy.
 • Squash i stretch dodają iluzję wagi, grawitacji, elastyczności i masy przedmiotom i postaciom.
 • Zwróć uwagę na szczegóły, aby stworzyć idealną grafikę, która przyciągnie uwagę użytkownika.
 • Zbuduj wyczekiwanie i dodaj akcję, aby uczynić ją bardziej realistyczną dzięki animowanym ruchom.

To tylko kilka podstawowych zasad animacji, których trzeba być świadomym. Jednak przy tworzeniu animowanych postaci trzeba zwracać uwagę na szczegóły.

Można to szybko osiągnąć za pomocą topowych narzędzi ułatwiających rysowanie animowanych postaci. Oto niektóre z narzędzi, o których należy pamiętać.

Doratoonu

Doratoonu to imponująca opcja na obecnym rynku, którą można wykorzystać do stworzenia doskonałych postaci z kreskówek. To bezpłatne oprogramowanie do animacji obiecuje możliwość tworzenia niestandardowych filmów za pomocą odpowiednich elementów. Jest łatwy, wydajny i profesjonalny, zapewniając jednocześnie wszechstronne wrażenia.

Dostępność tworzenia animowanych postaci za pomocą Doratoona sprawia, że ​​jest to doskonały wybór jako twórca kreskówek. Te funkcje obracają się wokół inspirowania kreatywności dzięki dostępnym funkcjom, aby animować postacie do perfekcji. Narzędzie nie wymaga zrozumienia dynamiki klatek kluczowych i przejść do tworzenia postaci.

Doratoon ma kilka doskonałych funkcji, które umożliwiają tworzenie niesamowitych filmów za pomocą imponujących postaci, które są następujące:

Animowane Postacie

Zarządzaj wyglądem swoich postaci i kontroluj ich ruchy zgodnie z tworzonym filmem animowanym.

Animacja ścieżki

Pozwól swojej postaci poruszać się po filmie z animacją ścieżki, dzięki czemu film jest żywy.

Kopiowanie AI

Wbudowane narzędzie AI umożliwia konwersję tekstu na mowę dla animowanych postaci, których używasz w swoim filmie.

Rekwizyty i muzyka

Spraw, aby twoja postać była bardziej interaktywna dzięki rekwizytom i muzyce, które wzmacniają osobowość postaci. Aby było lepiej, to najlepsze oprogramowanie do animacji zapewnia gotowe szablony i doświadczenia, które zaspokajają potrzeby każdego niezbędnego działu w całej dziedzinie zawodowej.

Jak zrobić animację za darmo?

#1: Otwórz oficjalną stronę Doratoon i załóż konto. Wybierz „Workbench” po zarejestrowaniu się i przejdź do sekcji edytora.

#2: Kliknij „Utwórz nowe wideo”, aby wybrać odpowiednie style do tworzenia animacji wideo.

#3: Dodaj wiele scen, szablonów, tekstów i postaci w całej animacji. Po dodaniu wyeksportuj wideo i ustaw tytuł i tag przed zapisaniem go jako MP4.

Animator

Animator jest uważana za doskonałą platformę dla osób niebędących projektantami, początkujących i profesjonalistów do tworzenia filmów animowanych i filmów na żywo. Jego Cartoon Maker jest darmowy, łatwy w użyciu i niezawodny dla profesjonalistów. Rynek filmów animowanych ma kilka motywów, które natychmiast ożywiają postacie.

  Aplikacja do edycji i udostępniania zdjęć Adobe Revel jest dostępna na Androida

Aby wymyślić animację kreskówek za pomocą tego narzędzia, należy wykonać kilka prostych kroków, takich jak:

 • Wybierz animowany szablon, który odpowiada wymaganiom.
 • Natychmiast dostosuj szablon, pokonując ograniczenia, takie jak tła, postacie z kreskówek, obrazy, animowany tekst i właściwości.
 • Wybierz utwory muzyczne, jeśli chcesz je dodać z biblioteki Animmaker lub przesłać.
 • Udostępnij lub pobierz wideo.

To doskonały sposób na usprawnienie kreskówek za pomocą niestandardowych konstruktorów i ożywienie postaci. Narzędzie zawiera ogromną gamę rysów twarzy, akcesoriów, mimiki, ponad 200 głosów i kostiumów, które zapewniają wyjątkowość.

Cegła suszona na słońcu

Animacja Adobe może pomóc w tworzeniu interaktywnych animacji w Internecie, programach telewizyjnych i grach, aby ożywić banery i kreskówki. Pomaga również projektować infografiki, treści e-learningowe, awatary, gryzmoły itp., które można udostępniać na wielu platformach.

Jest to potężne narzędzie animowane i ilustracyjne do tworzenia treści mobilnych i internetowych jako doświadczeń rozszerzonej rzeczywistości. Narzędzie ma funkcje szkicowania i rysowania umożliwiające rozkwitanie i mieszanie z Adobe Fresco.

Projektanci mogą pracować klatka po klatce, aby rozmawiać, oślepiać i chodzić, aby tworzyć banery internetowe i docierać do odbiorców na telewizorze, telefonie komórkowym i komputerze. Łatwo jest również wyeksportować animację do WebGL, HTML5 Canvas, SVG i Flash/Abobe AIR. Użytkownicy mogą również przeglądać samouczki, historie wykonawców, transmisje na żywo itp.

Vyond

Vyond służy do tworzenia animowanych filmów do pracy, w tym e-learningu, szkoleń, sprzedaży, zasobów ludzkich i marketingu. Błyskawicznie twórz multimedia, korzystając z biblioteki zasobów, gotowych szablonów i pełnego zestawu narzędzi do współpracy.

Narzędzie może pomóc przekształcić organizację dzięki możliwości dostosowania i nadać markom zupełnie nowy charakter. Zapewnia również bezpieczeństwo danych i prywatność, aby zapewnić klientom bezpieczne wideo.

W przypadku rozproszonej siły roboczej można szybko przekształcić rodzaj ogólny w dynamiczne filmy z dźwiękami, biblioteką szablonów, rekwizytów itp. Łatwo jest tworzyć niedrogie filmy i jest elastyczny, zapewniając pozytywne wyniki biznesowe dzięki pięknym wizualnie.

Narzędzie może pomóc w tworzeniu filmów jak profesjonalista ze statycznym, nieaktualnym tekstem i komunikacją bez żadnego budżetu. Łatwiej jest budować filmy od podstaw za pomocą gotowych szablonów, wybierać rekwizyty i tworzyć niestandardowe postacie.

Animatron

Animatron jest uważany za najlepszego twórcę animacji online do tworzenia filmów wyjaśniających, projektowania banerów HTML5, wypróbowywania stylu animacji na tablicy, tworzenia oszałamiających prezentacji i tworzenia animacji HTM5. Narzędzie zawiera 200 wstępnie animowanych zestawów do przeciągania i upuszczania, bibliotekę 500 tys.

Można użyć tego narzędzia do sprzedaży większej liczby prezentacji wideo lub katalogów, filmów wyjaśniających, aby edukować potencjalnych klientów, przyciągać uwagę banerami reklamowymi i opowiadać historie biznesowe. Narzędzie ma kilka funkcji, takich jak tła, wstępnie animowane postacie i rekwizyty, z których można bezpłatnie tworzyć animowane zestawy, ikony i tematyczne infografiki.

Może używać multimediów do edycji, umieszczania i importowania w celu tworzenia treści wideo, audio, zdjęć i grafiki. Można łatwo łączyć, łączyć, opisywać i nakładać, jednocześnie dodając elementy brandingowe i animowany tekst.

Narzędzie umożliwia również dostosowywanie podstawowych kształtów, przekształcanie, edycję każdego elementu, ponowne kolorowanie itp., Aby zmienić animację.

Urzeczywistnienie

CrazyTalk firmy Reallusion ułatwiło tworzenie gadających głów 3D. Jest to oprogramowanie do animacji twarzy, które ułatwiło dodawanie tekstu i głosu do obrazów. Zawiera kilka funkcji rewolucyjnego automatycznego ruchu i przekształca je w animacje mówiące.

Narzędzie do tworzenia głowy 3D może pomóc w przekształcaniu obrazów w animowane, mówiące postacie. Można tworzyć niepowtarzalne animowane albumy ze zdjęciami, e-maile, e-kartki i pozdrowienia online.

Technologia dopasowywania twarzy pozwala użytkownikom przekształcić statyczne obrazy i rysunki w głowy 2D i 3D w dowolnej komiksowej historii. Posiada również opcje edycji wielowarstwowej, aby tworzyć żywe oczy na podstawie anatomii człowieka.

Syntetyzuje głowę ze zdjęć bocznych i przednich, określając kontury twarzy. CrazyTalk 8 Head Creator oferuje również kreatywne retuszowanie obiektów nieożywionych w celu zwiększenia kreatywności.

  Jak usunąć listę Depop

Narzędzie zawiera porównania edycji, takie jak standard za 49 USD, pro za 149 USD i potok za 199 USD.

TonnyNarzędzie służy do udostępniania i tworzenia komiksów, kreskówek i animacji. Darmowy internetowy kreator kreskówek i komiksów jest łatwy w użyciu, wybierz tło, dodaj dymki lub postacie i zacznij tworzyć komiksy z ramkami.

Użytkownicy mogą łatwo tworzyć animacje lub komiksy za pomocą tego narzędzia, aby udostępnić je online lub zapisać w systemie. Można szybko rozwinąć aspekt marketingu gier, a także promować portale z najwyższej półki.

Renderuj lasy

Renderuj lasy to łatwy w użyciu internetowy program do tworzenia kreskówek, który pomaga tworzyć wspaniałe filmy przy użyciu profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Ten wielofunkcyjny program do tworzenia kreskówek umożliwia użytkownikom wybieranie odpowiednich dopasowań do tworzenia kreskówek online w przeglądarkach.

Dostępnych jest kilka szablonów: zestaw narzędzi promocyjnych dla dzieci, zestaw narzędzi do objaśniania w stylu linii, zestaw narzędzi edukacyjnych wideo, zestaw narzędzi do wyjaśniania świata, zestaw narzędzi do przygód postaci, zestaw narzędzi do wyjaśniania wideo, zestaw narzędzi do wyjaśniania opieki zdrowotnej i ostateczny pakiet animacji ikon oraz zestaw narzędzi do animacji tablicy.

Użytkownicy mogą łatwo uprościć tworzenie wideo, wykonując następujące kroki bez wcześniejszych umiejętności projektowania, aby opracować przekonującą historię.

 • Wybierz najlepsze szablony kreskówek lub zacznij je tworzyć od podstaw,
 • Edytuj gotową historię lub użyj animowanych postaci lub scen, aby rozpocząć tworzenie wideo,
 • Dostosuj projekt, dodaj narrację lub muzykę, aby dopasować się do przekazu marki, dodaj teksty, wybierz przejście, edytuj styl lub kolory,
 • I twórz unikalne kreskówki animowane.

Udostępnij i wyeksportuj wideo, gdy będzie gotowe. Narzędzie może pomóc animować strategie promocyjne, wyjaśniać ciekawe pomysły, błyskawicznie nawiązywać kontakt z odbiorcami, zwiększać zaangażowanie atrakcyjnymi, informacyjnymi lub rysunkami oraz zwiększać konwersje w celu promowania produktów.

Colorcinch

Oprogramowanie do edycji zdjęć Colorcinch Cartoonize słynie z błyskawicznej edycji, tworzenia i przekształcania zdjęć w spersonalizowaną grafikę. Umożliwia użytkownikom projektowanie darmowych, pięknych i prostych kreskówek, które przemawiają w imieniu marek.

Posiada prosty, produktywny i intuicyjny interfejs dostępny w trybie offline i online. Inteligentne narzędzia do edycji zapewniają doskonałe rezultaty przy mniejszej liczbie kliknięć, umożliwiając edycję zdjęć i efekty w oparciu o sztuczną inteligencję.

Dostępna jest grafika wektorowa premium, rozbudowana biblioteka, ikony itp., które zwiększają jakość zdjęć. Funkcje obejmują:

 • Tworzenie i organizowanie przyjaznych dla użytkownika warstw
 • Dodawanie scen z nakładkami, bokeh, flarami i padającym deszczem
 • Kreator zdjęć z kreskówek z animatorem obrazów jednym kliknięciem
 • Stylizuj za pomocą ramek z ręcznie robionych ramek do zdjęć
 • Stosowanie wzorów artystycznych, kwiatowych i kształtowych
 • Rysowanie odręczne za pomocą pędzli wielostylowych
 • Przekształcanie obrazów przy użyciu trybów mieszania jednym kliknięciem

Uniwersalny edytor tekstu i zdjęć zawiera funkcje przekształcania, ulepszania i zmiany rozmiaru. Upiększa i dostosowuje grafikę za pomocą najlepszych funkcji, ułatwiając dodawanie efektów rysunkowych, szkiców i regulowanych filtrów.

Doratoonu

Jeśli chcesz tworzyć niestandardowe filmy, Doratoonu to droga do przodu. Oferuje rekwizyty, tła, szablony, animacje i materiały stockowe. Doratoon zawiera ponad 1000 animowanych postaci z wyrazami twarzy, rekwizyty, filmy i zdjęcia, ponad 10 000 obrazów tła 2D i 3D itp.

Marketingowcy, edukatorzy, przedsiębiorcy i HR mogą wykorzystać to narzędzie do tworzenia uroczych filmów animowanych, przyjaznych interakcji wideo, atrakcyjnych treści, reklam lub promocji oraz prezentacji wideo. Zawiera niesamowite szablony, których początkujący mogą używać dla dowolnej domeny, takiej jak reklama, lista projektów, badania marketingowe, spotkania wewnętrzne, pokłady pracowników, raport finansowy, podsumowanie wykładu i wskazówki dotyczące wydajności pracy.

Nadające się do ugryzienia

Aby tworzyć wciągające i urzekające filmy animowane, Nadające się do ugryzienia może być świetnym wyborem. Oprogramowanie do animacji kreskówek zawiera kilka szablonów, takich jak:

 • Wskazówki dotyczące umiejętności przywódczych
 • Odlotowe reklamy leniwców
 • Polityka dotycząca molestowania seksualnego
 • Wyjaśnienie biura podróży
  Jak przenieść aplikacje na ekran główny i bibliotekę aplikacji na iPhonie

Można stworzyć film animowany w prostych krokach:

 • Otwórz Biteable na laptopie
 • Wybierz szablon kreskówek, który pasuje do wymagań
 • Zaloguj się lub zarejestruj konto
 • Dodaj podkład muzyczny, klip kreskówkowy, tekst itp., Aby stworzyć animowanego twórcę kreskówek
 • Osadź na stronie, umieść w mediach społecznościowych, e-mailu itp.

Łatwo jest stworzyć postać z kreskówek i zbudować zaufanie publiczności. Narzędzie porusza istotne tematy, takie jak drażliwe tematy, kontrowersyjne lub wrażliwe słowa lub tradycyjnie nudne kwestie.

Zawiera animowane szablony, zabawne klipy wideo, ulubione kolory, muzykę itp. Użytkownicy mogą tworzyć przyciągające uwagę bajki za pomocą Biteable, aby zaangażować użytkownika. Ważne jest, aby filmy były ładne i krótkie, aby mogły być powiązane z widzami.

FlexClip

FlexClip to darmowy animowany film animowany, który tworzy narzędzie z profesjonalnie zaprojektowanymi szablonami. Łatwo jest spersonalizować lub zacząć od zera. Istnieją również funkcje, takie jak przeciąganie i upuszczanie, edycje, przesyłanie animowanych zdjęć, dodawanie muzyki itp. do tworzenia kreskówek.

Darmowe szablony filmów z kreskówek obejmują mroczne zaproszenie na Halloween, film z odliczaniem Halloween, wprowadzenie z podróży, animowane wprowadzenie na Halloween, wyprzedaż przekąsek na Halloween, słodkie wprowadzenie, kolorowe wprowadzenie do kreskówek, wprowadzenie flashowe, urodziny dla dzieci, wprowadzenie do Vloggera na YouTube itp.

Kreator filmów animowanych jest łatwy i nie zawiera kroków dostosowywania. Jest dopasowany do stylu, szablony filmów animowanych, dostosuj tekst wideo, bibliotekę wizualną z materiałami animacyjnymi, niezliczoną liczbę zdjęć z kreskówek itp.

Użytkownicy mogą łatwo dodawać muzykę z wielu utworów, aby była urocza i realistyczna. Łatwo jest dodać spowolniony materiał filmowy, tekst bąbelkowy, teksty 3D, tekst słów w ruchu i użyć gotowych wizualizacji kreskówek, aby dopasować je do wymagań.

żółtodziób

Twórz animowane filmy natychmiast za pomocą żółtodziób edytory wideo online. Za pomocą tego narzędzia użytkownicy mogą łatwo tworzyć animowane filmy wyjaśniające do filmów tworzonych przez studio. Bezpłatne oprogramowanie do tworzenia animowanych filmów jest wyposażone w funkcje i ponad 100 szablonów wideo, aby zacząć od zera, takich jak zarządzanie zmianą, wirtualne seminarium internetowe lub spotkanie wszystkich rąk.

Aby rozpocząć tworzenie filmów animowanych, można zacząć od:

 • Odwiedzenie strony internetowej – Powtoon
 • Zarejestruj się lub zaloguj, aby tworzyć animowane filmy
 • Wybierz szablony
 • Dostosuj szablon za pomocą ilustracji, ikon, kolorów, muzyki, animacji, niestandardowej postaci itp.
 • Pobierz lub udostępnij wideo w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej

Projektanci nie potrzebują umiejętności technicznych ani projektowych, aby zacząć korzystać z ponad 100 gotowych szablonów, materiału filmowego i postaci. Narzędzie oferuje również kilka zasobów, dzięki którym użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o animacji.

Wniosek

Firmy mogą korzystać z tych narzędzi do animacji, aby zapraszać członków, przygotowywać prezentacje, opracowywać filmy itp. Jest to skuteczne medium, które może poprawić jakość animowanych filmów. Pomaga w tworzeniu nowych i ekscytujących wymiarów filmów. Postacie, gra i artyści cyfrowi mogą używać statycznych obrazów i dodawać odrobinę animacji, aby wyjść z linii.

x