14 narzędzi do weryfikacji adresu e-mail, aby teraz wyczyścić listę mailingową

Weryfikacja adresu e-mail to procedura, która jak sama nazwa wskazuje, weryfikuje poprawność adresu e-mail.

Boty, nieaktualne adresy i adresy wpisane błędnie zostaną oznaczone i usunięte, a narzędzia do weryfikacji poczty e-mail pomogą Ci to osiągnąć.

Jaka koncepcja się za tym kryje? Pozwól mi wyjaśnić.

Wielu e-mail marketerów, zwłaszcza amatorów, uważa, że ​​wielkość leadów e-mail jest kluczowa i świadczy o powodzeniu kampanii. Co ciekawe, rzeczywistość jest odwrotna. Pozyskiwanie i pielęgnowanie wysokiej jakości leadów powinno być jedynym celem e-mail marketerów.

Posiadanie miliona osób na swojej liście mailingowej jest bezwartościowe, jeśli Twoja wiadomość nie dociera i nie są konwertowane. Jeśli na liście znajdują się nieprawidłowe lub martwe adresy e-mail, dane zostaną przekrzywione i na różne sposoby będą miały negatywny wpływ na zwrot z inwestycji.

Aby uniknąć wkradania się nieprzyjemnych adresów e-mail na Twoją listę e-mailową, skorzystaj z narzędzi do weryfikacji poczty e-mail, które w najprostszej formie instalują kilka punktów kontrolnych, aby zweryfikować dane, zanim zostaną zarejestrowane w bazie danych Twojej firmy.

W przypadku weryfikacji e-mail system będzie szukał znaków ostrzegawczych w rekordach DNS. System przeprowadzi następnie ostateczną weryfikację i upewni się, że adres e-mail nie znajduje się na żadnej liście blokowania. Ta procedura zapewnia ważność każdego adresu e-mail na liście wysyłania zbiorczego.

Dlaczego weryfikacja adresu e-mail jest ważna?

Oto główne powody, dla których weryfikacja poczty e-mail jest niezbędna dla Twojej firmy.

Potwierdza, że ​​odbiorcy są autentyczni.

Upewnienie się, że każdy e-mail na Twojej liście jest prawdziwy, jest głównym uzasadnieniem skorzystania z usługi weryfikacji adresu e-mail.

Twoje wskaźniki zaangażowania zwykle rosną

Wskaźniki zaangażowania mogą wzrosnąć, jeśli upewnisz się, że Twoja lista zawiera mniej botów i nieprawidłowych adresów.

Weryfikacja adresu e-mail zmniejsza współczynnik odrzuceń

Twoja reputacja pozostanie silna, a liczba odrzuconych wiadomości e-mail pozostanie niska, korzystając z usługi weryfikacji poczty e-mail, która pomoże Ci powstrzymać twarde odbicia.

Rozpoznaj tymczasowe adresy e-mail.

Prawdopodobnie stworzyłeś jednorazowe konta e-mail, jeśli kiedykolwiek zarejestrowałeś się, aby skorzystać z działań promocyjnych.

Na szczęście wiele usług weryfikacji poczty e-mail może również rozpoznać te konta tymczasowe. Jednorazowy adres e-mail można znaleźć za pomocą różnych technik za pomocą usługi walidacji poczty e-mail.

Zalety zweryfikowanych list e-mail

Posiadanie listy zweryfikowanych adresów e-mail po Twojej stronie oferuje kilka korzyści niż jedna. Oto niektóre z tych oczywistych.

Zwiększ wskaźnik dostarczalności

Wskaźnik dostarczalności wpłynął przede wszystkim na skuteczność kampanii e-mail marketingowej. Ponadto możesz usunąć wszelkie wadliwe produkty ze swojej bazy danych, gdy tylko je znajdziesz, korzystając ze zweryfikowanych list e-mail.

Poprawia i chroni reputację nadawcy

Kluczowym elementem dla większości dużych dostawców usług internetowych (ISP) jest ocena reputacji lub pętla sprzężenia zwrotnego. Dostawcy skrzynek pocztowych sprawdzają Twój wynik reputacji, jeśli Twoja komunikacja jest kierowana do skrzynki odbiorczej lub kosza spamu. Jedną z najważniejszych zalet korzystania z list e-mail jest to, że poprawia i chroni reputację nadawcy poprzez zwiększenie jego wyniku.

Zatrzymaj nadmierne koszty

Bez wykorzystania najlepiej zweryfikowanej listy e-mailowej Twoja kampania e-mail marketingowa prawdopodobnie rozpocznie się od droższych technik dla trudno dostępnych klientów.

Zweryfikowana lista e-mailowa daje od razu pozytywne wyniki. Daje lepsze wyniki dla wysiłku, wyobraźni, czasu i pieniędzy, które wkładasz w swoje wysiłki mailingowe.

Cechy dobrego narzędzia do weryfikacji poczty e-mail

Zanim zdecydujesz się na narzędzie do weryfikacji adresu e-mail dla swojej firmy, upewnij się, że oferuje ono następujące funkcje.

Precyzja

Narzędzie do weryfikacji poczty e-mail, które oferuje wyższy poziom dokładności, będzie działać dobrze.

Rodzaje przeprowadzanej weryfikacji

Wybierając weryfikatora poczty e-mail, pamiętaj o swoich potrzebach. Możesz wybrać między potwierdzeniem szybkim, w czasie rzeczywistym lub zbiorczym.

Będziesz potrzebować rutynowej weryfikacji zbiorczej, jeśli chcesz produkować leady. W przeciwieństwie do tego, chciałbyś potwierdzić z każdym subskrybentem, jeśli chcesz zapisać się do newslettera, aby zapobiec fałszywym przesłaniom.

Obsługiwane integracje

Większość firm korzysta z różnych rozwiązań do automatyzacji e-mailingu. Z tego powodu wybrane rozwiązanie do weryfikacji poczty e-mail musi być łatwe do zintegrowania z tymi, które już masz.

Czas dostarczenia wyników

Nigdy nie należy iść na kompromis w kwestii zdolności narzędzia do szybkiego wykonywania zadań. Kiedy sprawdzasz maile masowo, to jest najważniejsze.

Potrzeby i kompatybilność oprogramowania

Przed zakupem sprawdź zgodność narzędzia z różnymi urządzeniami. Jest to korzystne dla Ciebie, jeśli działa z kilkoma urządzeniami, ponieważ jest prostsze w użyciu.

Teraz, gdy znasz już podstawy weryfikacji wiadomości e-mail, przejdźmy dalej i przejrzyj listę najbardziej przydatnych narzędzi do weryfikacji wiadomości e-mail dostępnych na rynku, które mogą zapewnić, że Twoje listy marketingowe będą wolne od wiadomości-śmieci i bottów.

ZeroBounce

Zaufany przez duże firmy, takie jak TripAdvisors, AllState i Comodo, ZeroBounce jest niezawodnym narzędziem do weryfikacji wiadomości e-mail. Narzędzie obsługuje kilka integracji i skutecznie wskazuje pułapki spamowe, twarde adresy e-mail oraz te adresy e-mail, które aktywnie oznaczają przychodzące wiadomości e-mail jako spam.

ZeroBounce może być również używany do wykrywania fałszywych, obraźliwych wiadomości e-mail i błędnie napisanych adresów e-mail, aby zapewnić, że Twoja firma prowadzi dokładną listę mailingową.

Najważniejsze cechy to:

 • Weryfikacja listy e-mail (pojedynczo i zbiorczo)
 • Zintegruj API weryfikacji w czasie rzeczywistym, aby sprawdzać wiadomości e-mail przed dodaniem ich do listy e-mailowej
 • Dołącz dane klientów, takie jak imię i nazwisko subskrybenta, płeć, geolokalizacja i inne do wiadomości e-mail
 • Umożliwia bezproblemową integrację z popularnymi dostawcami i usługami poczty e-mail
 • Eliminuje duplikaty e-maili

MailFloss

MailFloss to automatyczne narzędzie do weryfikacji poczty e-mail, które integruje się z wieloma dostawcami usług e-mail marketingu, umożliwiając zbiorczą weryfikację listy e-mailowej.

Mając główny cel automatyzacji procesu weryfikacji poczty e-mail, MailFloss dobrze współpracuje z czołowymi dostawcami poczty e-mail, takimi jak MailChimp, Drip, ConvertKit, Sendinblue i Mailerlite, aby wymienić tylko kilka.

Dokładnie wyłapuje nieprawidłowe, tymczasowe wiadomości e-mail i zduplikowane wiadomości e-mail bez ignorowania pułapek spamowych. Narzędzie doskonale nadaje się do usuwania twardych wiadomości e-mail, a także sprawdza błędy składni.

Oto niektóre z najlepszych funkcji MailFloss:

 • Weryfikacja zbiorczej listy e-mail
 • Automatyczne codzienne czyszczenie usług e-mail marketingu
 • Dostosuj opcje listy dozwolonych i zablokowanych
 • Kontroluj usunięte i anulowane listy e-mailowe.

Wyczyść

Mając potężną bazę klientów, Clearout to solidne narzędzie do weryfikacji poczty e-mail, które wykorzystuje kilka metod, aby pozbyć się zduplikowanych wiadomości e-mail, niepotrzebnych kropek e-mail, a także tymczasowych wiadomości e-mail i subkont z Twojej listy mailingowej.

Narzędzie wykorzystuje wyrafinowane techniki sprawdzania, aby znaleźć pułapki spamowe, twarde odbicia, domeny z listy zablokowanych i inne problemy, które wpływają na współczynnik dostarczalności wiadomości e-mail.

Clearout, przydatne narzędzie do weryfikacji poczty e-mail, zawiera następujący zestaw funkcji:

 • Zweryfikuj ponad milion e-maili w ilości hurtowej
 • Natychmiastowa weryfikacja umożliwiająca szybką weryfikację pojedynczych wiadomości e-mail
 • REST API do weryfikacji wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym w formularzach
 • Tworzy potencjalnych leadów B2B dla strategii outreach
 • Integruje się z przyzwoitą liczbą platform e-mail marketingowych

Nigdy nie odbijaj

Uruchomiony w 2014 r. NeverBounce jest jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika narzędzi do weryfikacji poczty e-mail, jakie możesz znaleźć. Z NeverBounce korzystają tysiące użytkowników, w tym firmy takie jak Uber, Dell i Harvard Business School, które mają ogromne zaufanie do swoich możliwości masowego czyszczenia list e-mail, które są prawie niezawodne.

Narzędzie weryfikuje adres e-mail w czasie rzeczywistym, co bezbłędnie identyfikuje poprawność adresu e-mail i odrzuca te nielegalne.

Podobnie jak inne narzędzia na liście, możesz weryfikować pojedyncze e-maile i listy e-mailowe w formie zbiorczej. W tym celu NeverBounce weryfikuje serwery e-mail, a także eliminuje zduplikowane adresy e-mail wraz z wszelkimi błędami składniowymi. NeverBounce może również określić, czy domeny e-mail są aktywne, czy też zostały umieszczone na czarnej liście.

Obalić

Oferując bezpośrednią integrację z ponad trzydziestoma dostawcami serwerów poczty e-mail, DeBounce to doświadczona platforma weryfikacji poczty e-mail, która pomaga zintegrować funkcjonalność silnika walidacji bezpośrednio z formularzami CRM, ESP i Witryny. Platforma jest szybka i zapewnia dokładne wyniki, niezależnie od tego, czy masowo weryfikuje adresy e-mail, czy też za pomocą interfejsu API.

Co więcej, jego potężny silnik wzbogacania danych pomaga odkryć szczegóły, takie jak imię i nazwisko oraz awatar masowego adresu e-mail dla tych, które przychodzą jako żądania API.

DeBounce koncentruje się na minimalizowaniu współczynnika odbijania się wiadomości e-mail, a osiąga to poprzez eliminację adresów e-mail od jednorazowych dostawców poczty, takich, które wykazują błędy składni, a także zduplikowane wpisy.

XZweryfikuj

Stworzony w celu zaspokojenia potrzeb marketerów cyfrowych, XVerify został zaprojektowany w celu poprawy dostarczalności wiadomości e-mail w scenariuszach marketingu online. Narzędzie minimalizuje oszustwa, ogranicza skargi dotyczące spamu i eliminuje twarde odbicia, zapewniając jednocześnie, że nazwa użytkownika jest zarejestrowana w domenie.

XVerify obejmuje centra danych z siedzibą w UE, które są zaufane i niezawodne oraz zapewniają dokładną ochronę przed nieuczciwymi działaniami.

To, co podoba się, to fakt, że oferuje setki weryfikacji e-maili za darmo. Jeśli jednak masz ogromną listę adresów e-mail, aby zweryfikować funkcję przetwarzania wsadowego, przyjdzie ci na ratunek.

Możliwe jest przeciąganie i upuszczanie wiadomości e-mail bezpośrednio na platformę, aby je zweryfikować lub przesłać je za pomocą FTP. Możesz również dołączyć interfejs API bezpośrednio do formularza e-mail, aby przechwytywać nieprawidłowe adresy e-mail w czasie rzeczywistym.

Werifalia

Verifalia to oparte na chmurze narzędzie do testowania poczty e-mail, które oferuje programistom interfejs API do umieszczenia na stronach internetowych w celu zweryfikowania adresu e-mail przed dodaniem go do listy mailingowej. Narzędzie może również przeprowadzić weryfikację listy e-mail, która może dokładnie zweryfikować e-maile bez konieczności wysyłania wiadomości.

Chociaż Verifalia nie jest tak popularna jak inne narzędzia do weryfikacji poczty e-mail wymienione w podsumowaniu, zawiera szereg popularnych funkcji, takich jak kompleksowa weryfikacja składni, sprawdzanie domeny/MX/DNS, wykrywanie pułapek spamowych, wykrywanie serwerów typu catch-all, sprawdzanie dostępności skrzynki pocztowej, wykrywanie wiadomości e-mail i nie tylko.

Verifilia korzysta z usług ponad trzydziestu pięciu tysięcy klientów na całym świecie, którzy sprawdzają istniejącą skrzynkę pocztową w celu zmniejszenia współczynnika odrzuceń. Narzędzie do weryfikacji poczty e-mail jest zgodne z najsilniejszymi na świecie przepisami dotyczącymi prywatności danych, aby zapewnić solidne bezpieczeństwo.

Szybka weryfikacja e-mail

Sprawdźmy QuickEmailVerification, jedno z najtańszych narzędzi do weryfikacji poczty e-mail tutaj na liście. Oferuje usługi weryfikacji poczty e-mail startupom, firmom z listy Fortune 50 i tysiącom innych firm o różnej wielkości, które przysięgają na wyjątkową dokładność i szybkość przetwarzania.

Szybka weryfikacja adresu e-mail może wyłapać winowajców z istniejących list adresów e-mail, a także przeprowadzić weryfikację adresu e-mail w czasie rzeczywistym dzięki interfejsowi API.

Narzędzie umożliwia przesłanie listy e-mail w formacie CSV, a także masz możliwość importowania listy subskrybentów bezpośrednio od dostawcy usług pocztowych.

QuickEmailVerification umożliwia weryfikację setek wiadomości e-mail za darmo, oferując jednocześnie dostęp do takich funkcji, jak obsługa wielu formatów przesyłania, technologia przeciwdziałania szarej liście, szczegółowe raporty weryfikacyjne i zaszyfrowana pamięć masowa, po której musisz wykupić jedną z subskrypcji premium.

Mój weryfikator e-mail

Oferując model cenowy pay-as-you-go, MyEmailVerifier okaże się najlepszym narzędziem do weryfikacji poczty e-mail, jeśli nie musisz konsekwentnie wysyłać usług weryfikacji pocztą elektroniczną. To narzędzie do zbiorczej weryfikacji poczty e-mail oferuje usługi usuwania nieprawidłowych adresów e-mail, pułapek spamowych, nadużyć lub fałszywych adresów e-mail.

Eliminuje wszelkie inne rodzaje niechcianych adresów e-mail zaśmiecających twoją listę e-mailową i dostarcza zaktualizowaną i wolną od bałaganu listę e-mailową, aby zwiększyć dostarczalność wiadomości e-mail do prawdziwych ludzi.

MyEmailVerifier zawiera wszystkie niezbędne funkcje, których można oczekiwać od dowolnego narzędzia do weryfikacji poczty e-mail, i oferuje interfejs API w czasie rzeczywistym, aby zapewnić krótki czas realizacji w scenariuszach wykrywania adresów e-mail opartych na rolach i wykrywania pułapek spamowych.

Obszerna lista funkcji MyEmailVerifier wygląda następująco:

 • Toksyczny weryfikator domeny
 • Wykrywanie pułapek spamowych
 • Weryfikator składni
 • Sprawdzanie rekordów domeny/MX
 • Sprawdzanie poczty e-mail typu catch-all
 • Wykrywanie kont ról
 • Darmowe narzędzie do sprawdzania poczty e-mail w domenie
 • Wydajny interfejs API czasu rzeczywistego
 • Szczegółowa odpowiedź SMTP
 • Wykrywanie domen na szarej liście

Można wysłać e-mailem

Wcześniej znana jako DataValidation, Emailable to potężna platforma do weryfikacji wiadomości e-mail, która bez wysiłku pozbywa się wszystkich złych i wadliwych adresów e-mail, aby udoskonalić wyniki marketingu e-mailowego. E-mail jest preferowany przez duże organizacje i jest łatwo lubiany przez indywidualnych marketerów do przeprowadzania pojedynczej i masowej weryfikacji wiadomości e-mail.

Emailable oferuje kompleksowy interfejs API, który można zintegrować z Twoją witryną lub aplikacją, aby uzyskać wyniki weryfikacji poczty e-mail w czasie rzeczywistym. Narzędzie tworzy kopię zapasową szczegółów weryfikacji adresu e-mail i innych danych w Google Cloud, aby zapewnić wysoką skalowalność, małe opóźnienia i globalną dostępność.

Emailable jest godny pochwały za całodobową dedykowaną obsługę klienta w celu rozwiązania wszelkich zapytań. Co więcej, oferuje obszerną bazę wiedzy dla klientów, aby pomóc im znaleźć właściwą odpowiedź na wszystkie pytania, które przychodzą im do głowy.

MilionWeryfikator

MillionVerifier, którego właścicielem jest Tamas Szabo, to niezwykle niezawodne narzędzie do weryfikacji adresów e-mail z najwyższą dokładnością bez wypalania dziury w kieszeni.

Narzędzie oferuje weryfikację listy e-mail, zbiorczy weryfikator poczty e-mail, interfejs API weryfikatora poczty e-mail i automatyczną weryfikację poczty e-mail w jednym miejscu. Oprócz tego, że jest przystępne cenowo, narzędzie jest przyjazne dla użytkownika, a także oferuje obsługę klienta w czasie rzeczywistym za pośrednictwem czatu.

MillionVerifier jest uzbrojony w szeroką gamę narzędzi, w tym weryfikator wiadomości e-mail, analizator kodu odbicia, konwerter obrazów, szablony wiadomości e-mail HTML i monitor listy bloków.

Usługi oferowane przez MillionVerifier są następujące:

 • Czyszczenie starych list e-mail
 • Weryfikuj nowe wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym
 • Blokuj tymczasowe / jednorazowe wiadomości e-mail
 • Kompleksowe sprawdzanie poczty e-mail
 • Weryfikacja listy e-mail w formacie CSV
 • Wsparcie integracji
 • Automatyczna weryfikacja poczty e-mail

Wykidajło

Bouncer jest uważany za lidera na rynku weryfikacji wiadomości e-mail dzięki prostej i wydajnej usłudze weryfikacji wiadomości e-mail i dostarczalności, którą oferuje użytkownikom. To sprawia, że ​​zbiorcza weryfikacja poczty e-mail i weryfikacja API to podstawowe oferty obejmujące politykę zerowego czasu przestoju.

Bouncer dąży do osiągnięcia swojej misji ulepszania scenariuszy komunikacji między ludźmi, ustanawiając pocztę e-mail jako najbardziej zaufane medium.

Aby rozszerzyć swoje usługi w segmentach małych i średnich firm i poprawić współczynnik dostarczalności wiadomości e-mail, oferuje kilka funkcji premium, w tym sprawdzanie toksyczności wiadomości e-mail i zestaw dostarczalności.

Zapewnia również obszerną bibliotekę integracji oferujących narzędzia Marketing Automation, Email Marketing i Sales. Precyzja narzędzia jest imponująca, dzięki czemu użytkownicy nie muszą obawiać się utraty potencjalnego leadu, a jego usługi są niezawodne i całkowicie bezpieczne.

Oto niektóre z zaawansowanych funkcji Bouncera:

 • Dostosowane skalowalne usługi, takie jak przetwarzanie równoległe, wyższe limity szybkości itp.
 • Nawykowe wykrywanie narzekających
 • Złe wykrywanie domeny
 • Wykrywanie spamu ze słów kluczowych
 • Wykrywanie kont na podstawie ról
 • Wykrywanie kont typu catch-all
 • Oszacowanie odrzuceń
 • Kontrola toksyczności

Snov

Założona w 2017 r. firma Snov stała się platformą typu one-stop oferującą przydatne narzędzia do generowania leadów i marketingu e-mailowego. Działa jak urok, oferując szybki i niezawodny sposób weryfikacji poszczególnych adresów e-mail, a także list e-mail dostarczonych przez zaufanych weryfikatorów poczty e-mail.

To wszechstronne narzędzie wykorzystuje zaawansowane techniki wszelkiego rodzaju, takie jak dopasowywanie składni, adres typu catch-all, bełkot, rekord MX, istnienie domeny i sprawdzanie bezpłatnej poczty, a także uwierzytelnianie SMTP, aby upewnić się, że Twoja lista e-mailowa jest wolna od wszelkich form nieprawidłowego adresu e-mail adres zamieszkania.

Dostępne jako aplikacja internetowa, interfejs API i rozszerzenie do przeglądarki Chrome, możesz użyć tego narzędzia do wyeliminowania z listy e-mailowej wiadomości o odrzuconych wiadomościach e-mail, pułapek spamowych i e-maili o niskim wyniku.

Oprócz oferowania narzędzi do weryfikacji list e-mailowych, umożliwia także eksportowanie list e-mailowych w formatach CSV, XLSX lub Arkuszy Google i używanie ich do konfigurowania bezpłatnych kampanii e-mailowych bezpośrednio z platformy.

Dowód

Zanim skończymy, poświęćmy chwilę na wypróbowanie Proofy, wyjątkowego narzędzia do weryfikacji poczty e-mail, które zapewnia szybkie i łatwe usługi weryfikacji poczty e-mail swoim klientom, aby mogli poprawić współczynnik konwersji.

Proofy oferuje potężny interfejs API do weryfikacji adresu e-mail dla witryny internetowej, który użytkownicy mogą wykorzystać do weryfikacji adresów e-mail z poziomu aplikacji mobilnej lub aplikacji internetowej użytkowników.

Narzędzie dokładnie wyszukuje wszystkie adresy e-mail zawierające nieprawidłowe i nieaktywne domeny i identyfikuje te adresy, które akceptują wiadomości e-mail bez oznaczania ich jako spam.

Narzędzie odrzuca nieprawidłowe i zduplikowane adresy e-mail, aby zapewnić, że otrzymasz tylko pozytywne leady w postaci e-maili. Proofy można również zintegrować z kilkoma aplikacjami innych firm, aby dostarczać usługi w czasie rzeczywistym.

Niektóre z funkcji wykonywanych przez Proofy to:

 • Zarządzanie listą e-mail
 • Sprawdzanie składni
 • Weryfikacja pojedynczego adresu e-mail
 • Walidacja serwera pocztowego
 • Sprawdzanie domeny
 • Wykrywanie DEA
 • Wykrywanie wszystkich serwerów
 • Zbiorcza weryfikacja poczty e-mail

Wniosek

Tutaj dochodzimy do końca podsumowania niektórych zakończonych narzędzi do weryfikacji i walidacji wiadomości e-mail, którym ufają duże firmy. Korzystanie z narzędzia do weryfikacji wiadomości e-mail jest przydatne, jeśli chcesz poprawić swoją grę marketingową, poprawić ROI dla swoich kampanii i zmniejszyć współczynnik odrzuceń wiadomości e-mail.