15 najlepszych kontrolerów Xbox One, które podniosą poziom Twojej gry

Czy jesteś zwykłym graczem Xbox? Jeśli tak, powinieneś sprawdzić te najlepsze kontrolery Xbox One, aby przenieść swoją grę na wyższy poziom.

Kontrolery do gier mogą oferować bardziej realistyczne i dotykowe wrażenia niż klawiatura i mysz. Fizyczne klawisze i wyzwalacze umożliwiają dokładne sterowanie i szybkie reakcje w szalonych grach.

Kontrolery do gier mogą sprawić, że gra będzie przyjemniejsza i bardziej intuicyjna, szczególnie w grach na konsole, gdzie służą jako podstawowe urządzenie wejściowe.

Powstanie i popularność Xboxa

Od debiutu w 2001 roku gracze faworyzują urządzenie do gier Xbox. Walcząc z zaciekłą rywalizacją ze strony innych systemów, takich jak Sony PlayStation, Xbox był w stanie zgromadzić znaczny udział w rynku i oddanych fanów.

Nacisk Xbox na gry wieloosobowe i gry internetowe jest jednym z czynników jego popularności. Gracze mogą komunikować się i grać z innymi na całym świecie za pośrednictwem usługi Xbox Live, sieci online konsoli, sprzyjającej społeczności i rywalizacji. Ponadto ekskluzywna biblioteka gier Xbox jest pokaźna i lubiana przez graczy.

Możesz podłączyć swoją konsolę Xbox do dużego ekranu, aby grać w gry komputerowe na większym ekranie. Możesz nawet profesjonalnie transmitować prezentację programu PowerPoint na konsolę Xbox ze swojego laptopa. Istnieje niezliczona ilość możliwości, ale jednym z powodów, dla których jest tak lubiana, jest możliwość transmisji z komputera na konsolę Xbox. Dzięki ścisłemu połączeniu między komputerem a konsolą Xbox w przyszłości dostępne będą nowe korzyści i zasoby.

Xbox zachował swoją atrakcyjność pomimo konkurencji ze strony konkurencyjnych konsol ze względu na swoje charakterystyczne funkcje i obszerną bibliotekę gier. Wraz z wprowadzeniem Xbox Series X i Series S, system utrzymał swoją pozycję najlepszego wyboru dla graczy na całym świecie dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacjom.

Wybieranie najlepszych kontrolerów Xbox, aby przyspieszyć grę

Dzięki najdoskonalszym kontrolerom Xbox możesz osiągnąć idealną prędkość, wymazać drużynę najbardziej godną wideo lub zająć pierwsze miejsce w internetowej tabeli liderów. Na rynku możesz poszukać kontrolera, który pasowałby do Ciebie i Twoich dłoni.

Możesz znacznie poprawić swoje wrażenia z grania, wybierając najlepszy kontroler Xbox do swoich potrzeb. Poniżej znajduje się kilka rzeczy, o których warto pomyśleć przed podjęciem decyzji:

  • Wygoda – Wybierz kontroler, który możesz wygodnie trzymać w dłoniach przez długi czas.
  • Długowieczność — wybierz kontroler o solidnej konstrukcji, który wytrzyma częste użytkowanie.
  • Zgodność — Pamiętaj, że wybrany kontroler jest odpowiedni dla Twojej konkretnej konsoli Xbox.
  • Funkcje – Szukaj kontrolerów z dodatkowymi funkcjami, takimi jak programowalne przyciski, ruchome wyzwalacze i odłączane drążki.
  • Cena – Koszt kontrolerów jest bardzo zróżnicowany, więc przed wyborem jednego z nich ustal swój budżet.

Twój idealny kontroler będzie ostatecznie zależał od twoich upodobań i preferowanych metod gry. Kontroler Xbox dostarczany z konsolą jest przyzwoity. Dostępnych jest jednak wiele innych opcji, jeśli chcesz wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni kontroler Xbox. Oto niektóre z najlepszych kontrolerów Xbox do kupienia, aby wyrównać wrażenia z gry.

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite serii 2

Wysokiej klasy kontroler do gier stworzony specjalnie dla konsoli Xbox One to Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Core. Odłączane drążki, przyciski i pad kierunkowy kontrolera pozwalają graczom dostosować go do własnych upodobań. Kontroler ma nowoczesny biały wygląd i przyjemną teksturę.

Rdzeń serii 2 zawiera również ograniczniki spustu i drążki kciuka z regulowanym napięciem dla jeszcze dokładniejszej kontroli. Z tyłu kontrolera cztery ruchome łopatki zapewniają łatwy dostęp do często używanych operacji.

Pojedyncze ładowanie akumulatora Series 2 Core umożliwia do 40 godzin odtwarzania. Zawiera futerał i stację ładującą do łatwego przechowywania i transportu. Wyposażony również w Bluetooth, kontroler może być używany z telefonami komórkowymi i komputerami PC z systemem Windows 10. Ten kontroler to doskonała opcja dla poważnych graczy poszukujących programowalnego kontrolera klasy premium.

Kontroler przewodowy PowerA

Kontroler do gier premium stworzony specjalnie dla konsoli Xbox Series X|S to przewodowy kontroler PowerA w kolorze czarnym. Posiada nowoczesną, ergonomiczną formę, która z łatwością mieści się w dłoni. Ponadto teksturowane uchwyty zapewniają doskonałą kontrolę i przyczepność.

Wszystkie zwykłe przyciski Xbox znajdują się na kontrolerze. Możesz zmodyfikować dwa programowalne elementy sterujące, aby dopasować je do preferowanego stylu gry. Możesz podłączyć dowolny kompatybilny zestaw słuchawkowy za pomocą stereofonicznego złącza słuchawkowego 3,5 mm, a wbudowane elementy sterujące dźwiękiem pozwalają zmieniać głośność i wyciszać mikrofon w podróży.

Dla dodatkowego spokoju obejmuje również 2-letnią ograniczoną gwarancję producenta.

Bezprzewodowy kontroler Xbox

Dzięki teksturowanym uchwytom i czułym przyciskom bezprzewodowy kontroler Xbox w kolorze białym ma stylowy i przytulny wygląd. Ułatwia to obsługę długich sesji grania. Łączność Bluetooth na kontrolerze umożliwia bezprzewodowe granie na konsolach Xbox i komputerach z systemem Windows 10.

Przycisk udostępniania na kontrolerze ułatwia również nagrywanie filmów z rozgrywki i zrzutów ekranu w celu przesłania ich do serwisów społecznościowych. Działa również z Xbox Game Pass, miesięczną usługą członkowską firmy Microsoft, która oferuje dostęp do szerokiej gamy gier.

Akumulator w urządzeniu może zasilać do 40 godzin gier na jednym ładowaniu. Ogólnie rzecz biorąc, ten bezprzewodowy kontroler Xbox to najwyższej klasy, niezawodny kontroler do gier, który zapewnia graczom Xbox i PC przyjemne i łatwe wrażenia z gry.

Kontroler LED PDP Afterglow Wave

Kontroler LED PDP Afterglow Wave został stworzony do użytku z konsolami Xbox Series X|S. Ma programowalne oświetlenie LED, które możesz zmienić, aby dopasować je do swoich preferencji lub konfiguracji gier. Ponadto kontroler ma złącze audio 3,5 mm, za pomocą którego można podłączyć słuchawki bezpośrednio do urządzenia.

Z tyłu kontrolera znajdują się również programowalne przyciski, które można skonfigurować do wykonywania określonych funkcji lub wprowadzania danych. Gry, które wymagają szybkiego refleksu lub wielu wejść, mogą uznać to za niezwykle pomocne. Ponadto ma odłączany kabel USB o długości 8 stóp, który zapewnia duży zasięg do grania na odległość.

Ergonomiczna, wygodna konstrukcja kontrolera ma teksturowane uchwyty, responsywne przyciski i spusty zapewniające precyzyjną rozgrywkę.

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite serii 2

Poznaj kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 z krótszymi blokadami spustu, gumowanymi uchwytami i drążkami o regulowanym naprężeniu, eleganckim czarnym wyglądem i konfigurowalnymi elementami, które poprawią wrażenia z gry.

Możesz dostosować kontroler do swojego stylu gry za pomocą czterech wymiennych łopatek, sześciu drążków i dwóch padów kierunkowych. Łopatki można ustawić na programowalne przyciski lub czynności, aby gra była szybsza i dokładniejsza.

Kontroler jest również wyposażony w ograniczniki spustu, regulowane drążki napinające i gumowany uchwyt dla większego komfortu i kontroli podczas długich sesji grania.

Ponadto seria 2 ma łączność Bluetooth, co ułatwia połączenie jej z komputerem z systemem Windows 10 lub urządzeniem mobilnym w celu grania w drodze. Kontroler Xbox to wysokiej jakości kontroler do gier z różnymi konfigurowalnymi ustawieniami i najnowocześniejszymi funkcjami poprawiającymi wrażenia z gry.

Bezprzewodowy kontroler Xbox One

Wrażenia z gry są na najwyższym poziomie w przypadku bezprzewodowego kontrolera Xbox One. Kontroler ma elegancki i ekologiczny design, z którego większość graczy może korzystać bez dyskomfortu. Jego akumulator zapewnia do 40 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Dzięki temu możesz grać przez dłuższy czas, nie martwiąc się o wyczerpanie zasilania.

Nie ma potrzeby stosowania nieestetycznych przewodów ani kabli, ponieważ kontroler komunikuje się z konsolą bezprzewodowo. Gra online bez opóźnień jest możliwa dzięki niezawodnym połączeniom bezprzewodowym, które zapewniają potężną więź.

Kontroler jest jednak dostarczany z przewodem Micro USB, którego możesz użyć do bezpośredniego połączenia z konsolą, jeśli wybierzesz połączenie przewodowe. Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox One ma zwykłe przyciski i elementy sterujące oraz port audio 3,5 mm, którego można użyć do podłączenia odpowiedniego zestawu słuchawkowego do słuchania muzyki i czatowania w grach.

Kontroler bezprzewodowy do Microsoft Xbox

Oficjalnym kontrolerem do gier dla konsol Xbox Series X/S i Xbox One jest kontroler bezprzewodowy dla Microsoft Xbox Series. Dzięki teksturowanym uchwytom i eleganckiej, ergonomicznej konstrukcji jest dostępny w kilku różnych odcieniach.

Jest wyposażony w niestandardowy „Soft Touch”. Ponadto zawiera wszystkie konwencjonalne przyciski i funkcje dostępne we wcześniejszych kontrolerach Xbox, takie jak rozpoznawalny pad kierunkowy, drążki analogowe, wyzwalacze i przyciski amortyzujące.

Co więcej, nowa funkcja „Udostępnij” umożliwia użytkownikom natychmiastowe wykonywanie zrzutów ekranu i przesyłanie filmów do mediów społecznościowych oraz udostępnianie ich znajomym. Kontroler to elastyczne akcesorium do gier dla komputerów z systemem Windows 10 i urządzeń przenośnych obsługujących technologię Bluetooth.

SCUF Instinct Pro stalowoszary

W przypadku konsol Xbox Series X|S SCUF Instinct Pro Steel Grey ma programowalną konstrukcję z szarymi stalowymi uchwytami i tylnymi łopatkami, które można odbijać w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Ponadto kontroler posiada wymienne nakładki o różnych wzorach. Wybrane ustawienia mają znaczenie podczas szybkiej gry. Można zapisać do trzech kombinacji ponownego wiązania wiosła i szybko je wybrać za pomocą wewnętrznego przełącznika profili kontrolera.

Ten kontroler to wysokowydajny kontroler stworzony dla rywalizujących graczy poszukujących najlepszego dostosowania i dokładności.

Możesz całkowicie spersonalizować swój kontroler, wybierając spośród szerokiej gamy kolorów drążków i panelu przedniego.

Kontroler Razer Wolverine V2

Przewodowy kontroler do gier stworzony specjalnie dla konsol Xbox Series X|S to Razer Wolverine V2 Chroma. Ma opływowy kształt i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałą wytrzymałość.

Sześć przycisków i wyzwalaczy kontrolera można zmapować za pomocą programu Synapse firmy Razer. Co więcej, oferuje doskonałe drążki analogowe, które można regulować pod kątem naprężenia, oraz obrotowy pad kierunkowy, aby dostosować się do różnych preferencji w grach.

Kontroler zawiera również oświetlenie Chroma RGB, które pozwala zmieniać oświetlenie i wybór kolorów, aby dopasować je do środowiska gry. Dołączony jest również port audio 3,5 mm do prostego podłączenia zestawu słuchawkowego.

Kontroler BCB do konsoli Xbox

Ponieważ kontroler BCB dla konsoli Xbox jest bezprzewodowy, nie ma powodów do zmartwień, jeśli kable będą przeszkadzać w graniu. Możesz grać w swoje ulubione gry dokładnie tak samo, jak na oryginalnym kontrolerze Xbox, ponieważ ma on te same przyciski i elementy sterujące.

Mod zamienia oryginalną płytkę drukowaną kontrolera na nową, wykonaną specjalnie dla unikalnego systemu. Co więcej, modyfikacja jest odwracalna, co ułatwia korzystanie ze standardowego kontrolera.

Podsumowując, kontroler BCB dostosowany do bezprzewodowego kontrolera Xbox to wspaniały sposób na ponowne przeżycie nostalgii przy użyciu współczesnych technologii gier.

Oryginalny kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox

Oryginalny kontroler bezprzewodowy Xbox to kontroler retro stworzony z oryginalnym systemem Xbox. Obsługuje również technologię Bluetooth i współpracuje z komputerami z systemem Windows 10 i innymi urządzeniami. Ma przytulny wygląd, responsywne wyzwalacze i przyciski oraz niezawodne połączenie Wi-Fi.

Magnetyczna podstawka ładująca pasująca do konsoli Xbox to przystawka, której konsumenci mogą używać do ładowania swojego klasycznego kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox, jednocześnie utrzymując go łatwo dostępnym i widocznym.

Kontroler mocuje się w podstawce za pomocą złączy magnetycznych, a po podłączeniu podstawka natychmiast zaczyna ładować kontroler. Zapewnia praktyczny i modny sposób używania i ładowania kontrolera Xbox.

Kontroler Xbox Gambit Victrix

Licencjonowany kontroler Xbox stworzony do rywalizacji w grach nazywa się Victrix Gambit. Dzięki różnym funkcjom mającym na celu poprawę szybkości, dokładności i wydajności jest uważany za najszybszy kontroler Xbox na świecie.

Ponadto Victrix Gambit ma wiele ulepszeń technicznych zwiększających wydajność. Obejmują one szybki czas reakcji, wyrafinowane mikroprzełączniki i doskonały joystick, który jest niezwykle dokładny.

Podsumowując, Victrix Gambit to doskonała opcja dla graczy poszukujących zaawansowanego kontrolera Xbox, stworzonego specjalnie do rywalizacji w grach.

Bezprzewodowy kontroler Xbox

Wyróżniającym się i przyciągającym wzrok kontrolerem do gier, stworzonym specjalnie dla konsol Xbox Series X/S i Xbox One, jest Xbox Wireless Controller – Lunar Shift Special Edition dla Xbox.

Spektakularny księżycowo-fioletowo-biały design obejmuje teksturowany uchwyt, hybrydowy krzyżak oraz nowy przycisk udostępniania do nagrywania i udostępniania rozgrywki. Kontroler ma stereofoniczne złącze słuchawkowe 3,5 mm zapewniające bogaty dźwięk i łączy się zdalnie z konsolą za pomocą technologii Bluetooth.

Zawiera przewód ładujący USB-C i żywotność baterii do 40 godzin. Ta konkretna edycja kontrolera zapewnia wciągającą rozgrywkę z walorami estetycznymi i praktycznymi ulepszeniami.

Kontroler gier Turtle Beach

Przewodowy kontroler do gier Turtle Beach Recon Cloud z Bluetooth to wielofunkcyjny kontroler do gier, który zapewnia opcje łączności przewodowej i bezprzewodowej. Ma elegancki wygląd z teksturowanymi uchwytami i odłączanym kablem o długości 10 stóp.

Dzięki żywotności baterii wynoszącej 30 godzin, kontroler zawiera wbudowany port audio do łączenia słuchawek lub zestawów słuchawkowych, responsywny D-pad, responsywne analogowe joysticki i przyciski spustowe.

Łączność Bluetooth umożliwia proste parowanie z włączonymi urządzeniami, a bezprzewodowy adapter Xbox z urządzeniem gwarantuje solidne połączenie bezprzewodowe. Dla graczy szukających elastycznego i wygodnego kontrolera do swojego systemu z serii Xbox, kontroler do gier Turtle Beach to świetna opcja.

Ręczny kontroler zanikania aerografu

Niestandardowy kontroler do gier ręcznie malowany za pomocą aerografu w celu uzyskania efektu zanikania to niestandardowy kontroler Hand Airbrushed Fade zgodny z serią Xbox.

Kontroler posiada wszystkie typowe przyciski i funkcjonalności. Działa z systemem Xbox Series. Dzięki personalizacji gracze mogą wyrazić swoją wyjątkowość i odróżnić się od innych graczy.

Efekt blaknięcia poprawia projekt kontrolera, który zapewnia udane przejście między dwoma lub więcej kolorami. Kontroler gwarantuje wrażenia na najwyższym poziomie i wywołuje ogromny dreszczyk emocji u wszystkich grających przy jego użyciu.

Wniosek

Korzystanie z kontrolerów Xbox może znacznie poprawić Twoje wrażenia z gry. Bardziej precyzyjna i wygodna gra jest możliwa dzięki ergonomicznej konstrukcji i czułym przyciskom.

Gracze mają dodatkową kontrolę i elastyczność dzięki programowalnym przyciskom i konfigurowalnym ustawieniom. Ponadto jest łatwy w użyciu na różnych platformach ze względu na łączność z konsolami do gier Xbox i komputerami z systemem Windows. Ogólnie rzecz biorąc, używanie kontrolera Xbox może pomóc graczom odnieść sukces w grach i uzyskać przewagę konkurencyjną.

Możesz także zapoznać się z najlepszym kontrolerem przełącznika Nintendo.