4 gry z zagadkami kryminalnymi do wypróbowania

Gra na co dzień występuje w wielu różnych formach. Niektórzy grają w gry na swoich telefonach i tabletach, inni grają na konsolach, a jeszcze inni grają w proste gry oparte na przeglądarce. W niektórych przypadkach popularne gry planszowe zamieniają się w gry online, w które użytkownicy lubią grać.

Gra przypominająca wskazówki online

Najlepsze gry online podobne do wskazówek

Clue to gra planszowa z tajemnicą morderstwa. Granie może wydawać się skomplikowane, gdy po raz pierwszy spróbujesz, ale jest to dość proste i przyjemne. Gra ma wiele ruchomych elementów. Jeśli szukasz gier online, które są podobne do Clue, wypróbuj poniższe.

Uwaga: Clue jest zarejestrowanym znakiem towarowym. Znajdziesz gry, które są podobne do Clue, ale nie są ich dokładną repliką.

1. Oficjalna wskazówka na Steam

ten oficjalna gra Clue jest dostępna na Steam. To nie to samo, co gra w przeglądarce, ale wersja Steam to wierna adaptacja gry.

Gra nie jest darmowa. Obecnie jest dostępny za 16,36 USD po 10% zniżce. Jeśli chcesz grać ze znajomymi, oni również będą musieli kupić grę na Steam (lub na jednej z innych obsługiwanych platform).

Możesz także znaleźć losowych graczy online, z którymi możesz grać.

2. Tajemnice Nowego Jorku: Latarnia dusz

New York Mysteries: The Lantern of Souls jest dostępne na Steam. Jest to gra z zagadkami kryminalnymi, jednak nie gra się w nią jak w grę planszową. Zamiast tego jest przeznaczony dla pojedynczych graczy. Eksplorujesz różne lokalizacje i znajdujesz wskazówki, aby dowiedzieć się, kto jest mordercą.

Ta gra jest rozdziałem w serii podobnych gier. New York Mysteries: The Lantern of Souls kosztuje 7 dolarów.

3. Danse Macabre: Karmazynowy kabaret

Danse Macabre: Karmazynowy kabaret to kolekcja kryminalnych gier kryminalnych na Steam. Gra oferuje rozgrywkę nieco bliższą grze planszowej. Musisz odkrywać Paryż, zbierać wskazówki i starać się nie dać się zamordować. Gra kosztuje 5,49 USD.

4. Sekrety zbrodni: Szkarłatna Lilia

Sekrety Zbrodni: Karmazynowa Lilia jest dostępna na Steam i jest to połączenie tajemnicy morderstwa i ukrytego przedmiotu. Przekonasz się, że gra jest nieco zbliżona do gry planszowej, ale nie jest repliką wskazówki, ponieważ nie ma w niej żadnych kart. Jest to tryb dla jednego gracza i kosztuje 9,99 USD. Jeśli cena wydaje się wysoka, warto wspomnieć, że gra ma dobrą ocenę.

Wniosek

Zagadki z morderstwami należą do starszego gatunku gier. W gry planszowe może nie grać tak często, jak kiedyś, ponieważ istnieją teraz lepsze platformy do gier, ale gatunek pozostaje popularny. Znajdziesz na Steamie wiele innych zagadek kryminalnych i znalezionych przedmiotów. Przejrzyj katalog i tę listę, a na pewno znajdziesz coś fajnego do grania.