6 najlepszych hostingów serwerów Don’t Starve Together (DST) w 2022 r.

Hosting serwerów Don’t Starve Together jest korzystny dla miłośników gier, ponieważ oferuje niesamowitą wydajność, bezpieczeństwo i funkcje, których nigdy nie można oczekiwać w przypadku samodzielnego hostingu.

To jest ten sam powód, dla którego usługi hostingu serwerów gier stają się popularne, czy to do grania w DST, Minecraft, czy w jakąkolwiek inną grę, w którą grasz online.

W końcu kto nie chce niesamowitej wydajności i szybkości serwera podczas gry online?

Wynajęcie serwera od dostawcy hostingu gier premium zapewni Ci wysoką wydajność, brak opóźnień, elastyczność, moc i oczywiście bezpieczeństwo.

Dedykowany dostawca usług hostingowych działa również przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, aby chronić Twój serwer i dane, dzięki czemu możesz grać w gry w dowolnym momencie, zachowując ten sam wysoki poziom dostępności i bezpieczeństwa.

Przejdźmy do szczegółów rozgrywki w Don’t Starve Together i poznaj najlepsze platformy hostingowe serwerów gier do wynajęcia.

Co to jest Nie głoduj razem (DST)?

Nie głoduj razem (DST) to samodzielna gra wideo typu survival dla wielu graczy opracowana i opublikowana przez kanadyjskiego niezależnego twórcę gier wideo Klei Entertainment.

DST został początkowo wydany dla systemów OS X, Linux i Microsoft Windows w 2013 roku. Później w 2014, 2015 i 2016 roku stał się dostępny dla kieszonkowych wersji PlayStation Vita, Playstation 3 i Androida. W sierpniu 2015 roku gra została wydana na konsolę Xbox One.

DST jest również znany jako rozszerzenie gry wieloosobowej do przetrwania w dziczy. Gra zawiera teraz Reign of Giants, dodając nowe pory roku, postacie, biomy, wyzwania i stworzenia.

Rozgrywka

Don’t Starve Together to gra survivalowa, w której możesz walczyć wirtualnie, wskazując i klikając myszą lub używając (ctrl+f) do ataku siłowego. Innymi czynnościami można sterować za pomocą klawiatury lub wbudowanego gamepada, aby grać za pomocą kontrolera.

Głównym celem gry jest przetrwanie jak najdłużej. Na ekranie możesz zobaczyć liczbę przeżytych dni i pory roku. Przy pierwszym uruchomieniu gry otrzymasz domyślną postać w grze o imieniu Wilson. Kolejną postać, Willow, można odblokować z wynikiem 160 punktów w postaci punktów doświadczenia.

Każda postać, którą widzisz, potrzebuje pewnych przywilejów, które możesz odblokować, podczas gdy każda realizuje unikalne doświadczenia i strategie. Gra opiera się na cyklu dnia lub nocy, co zapewnia znaczące wahania stylu gry.

W ciągu dnia gracz spędza czas eksplorując świat, zbierając drewno na opał, żywność i inne surowce. Tutaj możesz również odkryć przepisy rzemieślnicze, unikając wrogów. Gdy słońce zachodzi, niebezpieczne potwory i niewidzialne zagrożenie, Charlie, atakują graczy.

W grze gracz musi mieć zdolność widzenia w nocy i źródło światła, aby uniemożliwić Charliemu atakowanie. Jako gracz możesz zbudować schronienie, narzędzia, broń itp. Gracz może umrzeć na trzy sposoby: z głodu, złego zdrowia i słabego zdrowia psychicznego. Większość gry można rozegrać w trybie Sandbox, ale jest też drugi tryb, czyli Adventure, w którym gracz musi znaleźć punkt orientacyjny – Maxwell’s Door.

Dlaczego potrzebujesz hostingu serwera gier?

Grając w swoją ulubioną grę, starasz się jej trzymać, dopóki nie ukończysz granicy.

Załóżmy, że jesteś na szczycie swojej gry i nagle system wyłącza się z powodu jakiegoś nieszczęścia. W tym czasie trudno będzie Ci odzyskać tę część gry, którą już ukończyłeś lub zdobyłeś aktywa, lub osiągnąć ten sam status.

Prawie tak nie jest, jeśli masz serwer gier hostowany przez dostawcę premium. Serwer gier działa jak asystent gry. Możesz dołączyć do gry i wyjść z niej, nie tracąc niczego z powodu opóźnienia, przestoju lub błędu serwera. Możesz się zrelaksować, wiedząc, że Twoje zasoby są bezpieczne, ponieważ Twój serwer gry będzie przechowywać wszystko w bezpiecznej lokalizacji kopii zapasowej. W ten sposób możesz bez problemu wrócić do zapisanych gier, konfiguracji i plików.

Serwer gier jest popularny nie tylko ze względu na przechowywanie kopii zapasowych, ale także ze względu na szeroki zakres rzeczy, takich jak ochrona przed atakami DDoS, wysoka wydajność najnowszego sprzętu i oprogramowania, niskie opóźnienia, dobry ping dzięki ogólnoświatowym centrom danych, dłuższy czas pracy bez przestojów i wkrótce.

Najlepsze jest to, że możesz modyfikować i zmieniać ustawienia zgodnie ze swoimi wymaganiami. Jeśli jesteś doświadczonym graczem, możesz uzyskać dostęp do FTP i menedżera plików, aby zmienić zaawansowane ustawienia. Gdy znudzi Ci się jedna gra, możesz przełączać się między dostępnymi grami i uniknąć nudy.

Wszystkie te możliwości hostingu serwerów gier sprawiają, że graczom bardzo przydaje się pozostawanie na szczycie i przetrwanie.

Minimalne wymagania systemowe

Dla Windowsa:

 • 1,7 GHz lub lepszy
 • 1 GB pamięci RAM
 • Radeon HD5450 lub lepszy
 • Szerokopasmowy Internet
 • 3 GB wolnego miejsca
 • 100% kompatybilna karta dźwiękowa i sterowniki

Dla macOS:

 • Lew (OSX 10.7.X)
 • Inteligentna technologia 2,0 GHz
 • 4 GB pamięci RAM
 • Karta graficzna NVidia lub ATI
 • 3 GB wolnego miejsca
 • Szerokopasmowy Internet

Teraz przyjrzyjmy się najlepszym platformom hostingowym serwera Don’t Starve Together.

Nitrado

Wynajmij serwer do gier od Nitrado, wiodący dostawca hostingu gier, w niższej cenie i w najlepszej wieloosobowej grze Don’t Starve Together. Po zakończeniu rejestracji otrzymasz natychmiastowy dostęp do serwera gry.

Przełączaj się między dostępnymi grami w dowolnym miejscu i czasie dzięki łatwym usługom zarządzania. System przedpłat Nitrado pozwala kontrolować koszt serwera gry. Posiada również dostępne na całym świecie centra danych dla niskich pingów i wysokiej wydajności.

Jeśli jesteś doświadczonym graczem, uzyskasz pełny dostęp do FTP, interfejsu WWW i RCON. Dzięki temu konfiguracja serwera nigdy nie była tak łatwa, więc eksperci mają nieograniczony dostęp do plików konfiguracyjnych. Nitrado oferuje również bezpłatną bazę danych MySQL.

Dzięki wbudowanej przeglądarce plików Nitrado możesz przesyłać mody i pliki bez dodatkowego oprogramowania. Zwykli użytkownicy mogą również uzyskiwać dostęp do swoich serwerów i zarządzać nimi. Mówiąc o technologii, otrzymasz niezawodny i wysokiej jakości sprzęt serwerowy, a nie tanie komponenty.

Nie martw się o pliki serwera i zapisane gry; Nitrado oferuje pełną kopię zapasową wszystkich konfiguracji, gier i plików. We Frankfurcie, jako głównym centrum danych, znajdziesz najszybsze połączenie 500 Gbit, które jest doskonałe, jeśli chcesz grać z Niemiec lub pobliskich miejsc w Europie.

Doświadcz bezpośredniego peeringu z TeliaSonera, UnityMedia/UPC, Tiscali, Deutsche Telekom i innymi dużymi operatorami. Nitrado łączy się z LINX, AMS-IX i DE-CIX, zapewniając dobre pingi na całym świecie. Możesz także odtwarzać muzykę na serwerze Teamspeak za pomocą TS3MusicBot.

Wybierz ofertę już od 1,30 USD lub dostosuj serwer do swoich wymagań, zaczynając od 5,20 USD.

Nodecraft

Zdobądź swój serwer, aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry z Nodecraft. Dokończ rejestrację i poczekaj kilka sekund, aby zobaczyć serwer online w przeglądarce. Możesz skonfigurować serwer zgodnie ze swoimi wymaganiami i zacząć grać w swoją ulubioną grę.

Nie ma limitu slotów ani ustawień gracza. Serwery Caves są dołączone bezpłatnie i uzyskasz pełny dostęp do plików. Nodecraft oferuje również kopie zapasowe gier i plików w chmurze, dzięki czemu nigdy nie stracisz swoich danych.

Dzięki łatwym w obsłudze, licznym grom i unikalnemu panelowi sterowania Nodecrat konfiguracja serwera jest tak łatwa. Zapisz swoją aktualną grę i przełącz się na inną dostępną grę na swoim serwerze bez dodatkowych opłat. Możesz wybierać spośród najbliższych lokalizacji centrów danych i doświadczyć niskich pingów i wysokiej wydajności podczas rozgrywki.

Aby wszystko było bezpieczne, musisz wygenerować nowy login dla każdej sesji FTP. Sprawdź każdy stan serwera, w tym użycie dysku SSD, procesora i pamięci RAM. Nodecraft zapewnia również łatwy instalator pakietów modów i wtyczek jednym kliknięciem. Ustaw automatyczne uruchamianie zadań na serwerze i utrzymuj serwer bez opóźnień dzięki niesamowicie szybkiemu sprzętowi z procesorem 3,8+ GHz, 64 GB pamięci RAM ECC, dyskom SSD klasy korporacyjnej, ochronie przed atakami DDoS i systemem operacyjnym Linux.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś i stwórz własny serwer w kilka sekund.

PORTAL

Poznaj serwer gier premium z PORTAL i zacznij grać w grę bez żadnych kłopotów. Po zakończeniu rejestracji możesz zobaczyć swój serwer dostępny do konfiguracji w ciągu kilku minut.

GPORTAL oferuje 6-64 sloty, dzięki czemu możesz cieszyć się grą z innymi graczami. Dzięki łatwemu zarządzaniu serwerem za pomocą dostępu do dziennika i interfejsu internetowego, możesz łatwo skonfigurować cały serwer za pomocą jednego kliknięcia myszą.

Szybko przełączaj się między dostępnymi lokacjami i grami bez dodatkowych opłat. Uzyskaj najnowszy sprzęt serwerowy NVMe SSD zapewniający wysoką wydajność i niskie opóźnienia, co oznacza, że ​​gra nigdy nie zwalnia podczas grania.

GPORTAL oferuje 50 GB miejsca na kopie zapasowe zapisanych konfiguracji, gier i plików. Współpracuje z firmami Corero i Bulwark, aby zapewnić najlepsze wrażenia w grach, chroniąc serwer przed niepotrzebnymi atakami DDoS.

Wybierz swoje najbliższe lokalizacje z Los Angeles, Dallas, São Paulo, Barcelony, Nowego Jorku, Waszyngtonu, Tokio, Singapuru, Sydney, Tajpej, Londynu, Johannesburga i Frankfurtu, aby cieszyć się bez opóźnień. Uzyskaj pełną elastyczność dzięki GPORTAL Gamecloud i systemowi przedpłat.

GTX Gaming

Uzyskaj natychmiast własny serwer gier z GTX Gamingautomatyczna konfiguracja . Jego pliki konfiguracyjne są łatwo dostępne, a serwer można skonfigurować za pomocą łatwych w użyciu suwaków i formularzy, jak tylko chcesz. Zawiera również darmowy serwer Cave.

Zmień swój serwer Don’t Starve Together na inne dostępne serwery gier za pomocą kilku kliknięć, kiedy tylko chcesz. Aby przejść do innej gry, musisz otworzyć zgłoszenie do pomocy technicznej. Wszystkie centra danych GTXGaming mają ochronę DDoS na poziomie korporacyjnym.

Nie martw się o swój serwer gier, ponieważ Twój serwer będzie zawsze online, aby chronić Twoje dane, w tym konfiguracje, pliki i gry. Szerokie wykorzystanie procesora Intel sprawia, że ​​jest on wystarczająco potężny, aby zapewnić pełną moc Twojej grze, dzięki czemu nigdy nie będzie opóźniona.

GTXGaming wykorzystuje solidne procesory E3 oraz najnowsze procesory i7/i9. Rozpoczęto również wdrażanie potężnych procesorów AMD Ryzen w celu uzyskania wysokiej wydajności. Obejmuje cały świat, dzięki czemu możesz wybierać spośród różnych dostępnych centrów danych, aby uzyskać lepsze wrażenia.

Ponadto GTXGaming posiada swoją infrastrukturę w Los Angeles, Dallas, Nowym Jorku, Oregonie, Charlotte, Quebecu, Londynie, Paryżu, Madrycie, Frankfurcie, Moskwie, Sztokholmie, Singapurze i Sydney. Uzyskaj pełną kontrolę nad serwerem gry dzięki wspaniałemu interfejsowi sieciowemu.

Dzięki rozwijanym menu i super suwakom możesz z przyjemnością skonfigurować swój serwer. Profesjonalni gracze mogą korzystać z FTPGaming i dostępu edytora testów, aby ręcznie skonfigurować swój serwer. Możesz również dodać podużytkownika, który będzie zarządzał serwerem zgodnie z wybranymi uprawnieniami.

Usprawnij serwery

Rozpocznij konfigurację serwera gier za pomocą Usprawnij serwery i przeżyj pełną przygód grę przetrwania w dziczy. Po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu płatności serwer będzie dostępny w ciągu kilku minut.

Ogromna sieć Streamline Servers została zaprojektowana przez graczy, aby gracze mogli oferować Ci rozgrywkę bez dzienników. Instaluj dodatki lub wtyczki z Mod Managera za pomocą systemu instalacji jednym kliknięciem. Daje pełną kontrolę nad potężnym panelem sterowania, aby zmieniać i modyfikować ustawienia zgodnie z własnymi potrzebami.

Panel gry został zaprojektowany od podstaw, co pomaga graczom zaoszczędzić czas, pozwalając im skupić się na grze. Dzięki zaawansowanym funkcjom i elastycznej konstrukcji możesz grać w swoją ulubioną grę bez kłopotów.

Centra danych Streamline Servers są dostępne w Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Atlancie, Nowym Jorku, Phoenix, Seattle, Montrealu, Holandii, Paryżu, Norymberdze, Londynie, Auckland, Changi, Tokio, Brisbane, Melbourne, Perth, Sydney, i Sao Paulo.

Spraw, aby serwer gry był Twój za 1 $/slot. Zamów teraz i zacznij grać w mgnieniu oka.

Serwery Cytadeli

Wdróż swój serwer gry Don’t Starve Together za pomocą Serwery Cytadeli i wejść do obcego świata. Skonfiguruj serwer gry już teraz i zacznij grać w ciągu kilku minut. Dla ekspertów zapewnia pełny dostęp do FTP.

Uzyskaj łatwy dostęp do plików dziennika i plików konfiguracyjnych oraz definiuj i twórz swój świat tak, jak chcesz. Serwery Citadel posiadają potężną konsolę internetową, która umożliwia wprowadzanie zmian i zapisywanie ustawień w plikach serwera.

Uzyskaj opcję aktualizacji Steam i slotów dla 64 graczy. Możesz uruchomić, ponownie uruchomić, zatrzymać lub ponownie zainstalować serwer za pomocą jednego kliknięcia. Obejmuje serwery Caves, Reign of Giants, A New Reign Beta i The Forge.

Serwery Citadel wykorzystują wysokowydajne procesory Xeon, dyski SSD NVMe i ochronę przed atakami DDoS klasy korporacyjnej, dzięki czemu nigdy nie będziesz mieć opóźnień podczas gry. Otrzymasz pełny dostęp do bazy danych MySQL i będziesz mógł przełączać się pomiędzy dostępnymi grami w dowolnym momencie.

Dzięki serwerom Citadel możesz uzyskać dostęp do narzędzi innych firm, niestandardowych parametrów uruchamiania, stanu serwera, modów i wtyczek. Jego w pełni funkcjonalny i godny polecenia panel sterowania TCAdmin pozwala dostosować serwery gier.

Skonfiguruj i zamów serwer gry w prosty sposób i uruchom go w ciągu kilku minut.

Wniosek

Don’t Starve Together to ekscytująca gra, która staje się przyjemniejsza, gdy wynajmujesz niezawodny hosting serwerów, który oferuje wyjątkową szybkość, dostępność i wydajność. Umożliwia to nieprzerwane granie w ulubioną grę i poprawia wrażenia z rozgrywki dzięki dodatkom, nowym funkcjom i wtyczkom bez przestojów i opóźnień.

Wybierz więc dowolny serwer gier i zacznij grać w swoją grę z pełnym poświęceniem i mocą.

x