– 9 najlepszych aplikacji do ponownego publikowania na Instagramie, aby łatwo udostępniać dalej to, co lubisz –

Istnieje wiele aplikacji do repostowania na Instagramie, ale dlaczego jej potrzebujesz?

Z łączną liczbą 4,25 miliarda odwiedzin miesięcznie, Instagram jest jedną z 4 największych platform mediów społecznościowych. Według raportu Digital Trends, Hootsuite, jest to również najczęściej pobierana aplikacja na świecie. Ma prawie każdą pożądaną funkcję, o której możesz pomyśleć.

Jednak nadal nie ma natywnej funkcji ponownego publikowania stałych postów. Dlatego potrzebujesz aplikacji do repostowania innych firm, aby udostępniać stałe posty innych użytkowników.

Instagram pozwala tylko na udostępnianie historii z innych kont publicznych, i to także przez maksymalnie 24 godziny! Jeśli chcesz udostępniać zdjęcia, karuzele lub rolki, wypróbuj poniższe aplikacje:

Repost dla IG

Repost for IG to jedna z najpopularniejszych aplikacji do repostowania na Instagramie. To dlatego, że ma łatwy w użyciu interfejs i pozwala na ponowne publikowanie ze wszystkich kont – prywatnych lub publicznych.

Nie tylko to, ale za pomocą tej aplikacji możesz archiwizować i zapisywać filmy na swoim Instagramie. Ta aplikacja, wcześniej oznaczona jako Regram, umożliwia dodanie opcjonalnej nakładki i zmianę ważnych atrybutów, w tym pozycji i koloru. Możesz także udostępniać filmy na Instagramie Direct.

Jak teraz ponownie opublikować za pomocą tej aplikacji? Możesz kliknąć aplikację do ponownego publikowania, aby otworzyć Instagram, lub ręcznie znaleźć post i skopiować jego link. Następnie możesz przesłać link do aplikacji lub automatycznie skopiuje go ze schowka po powrocie do interfejsu aplikacji.

Stuknij przycisk suwaka i skopiuj podpis posta lub przesuń pozycję znaku wodnego i zmień jego kolor. Kliknij udostępnij, a otworzy się monit udostępniania na Instagramie z prośbą o zakończenie udostępniania.

W rzeczywistości otrzymasz kolejną dodatkową funkcję: będziesz mógł pobierać i zapisywać swoje obrazy do tworzenia kopii zapasowych. To wszystko jest bezpłatne.

Jeśli jednak zdecydujesz się na płatny wariant, nie zobaczysz żadnych reklam i nie będziesz musiał wspominać o nich w napisach!

Jared Co

Jared Co umożliwia ponowne publikowanie zdjęć i filmów bez dodawania znaku wodnego! Jest w 100% darmowy i umożliwia zapisywanie zdjęć oraz pobieranie ich na przechowanie.

Podczas gdy klienci mieli kilka problemów z powodu ostatnich aktualizacji Instagrama, wsparcie Repost dla Instagrama – Jared Co jest dość szybkie.

Oferują szybkie poprawki i zachęcają użytkowników do skontaktowania się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail, jeśli napotkają problemy.

Dzięki obsłudze klasy A aplikacja jest wyjątkowo niezawodna dla wszystkich potrzeb ponownego publikowania, zwłaszcza bez znaków wodnych. Co więcej, świetnie radzi sobie ze zdjęciami i zapewnia bardzo szybki czas realizacji!

Reposta

Reposta jest idealna dla Ciebie, jeśli szukasz prostej aplikacji do repostowania. Nie ma wielu atrybutów: tylko te podstawowe.

Użytkownicy kochają Repostę. To dlatego, że jest bezpłatny i bezproblemowy. Od momentu uruchomienia aplikacji zobaczysz zestaw instrukcji krok po kroku, jak skopiować link do posta na Instagramie i opublikować go ponownie za pośrednictwem aplikacji. W rzeczywistości daje pełny podgląd procesu ponownego publikowania.

Jeśli chodzi o napisy, Reposta daje ci możliwość skopiowania ich do schowka.

Jednak jedną z wad są ograniczone funkcje dostosowywania. Nie pozwala ci wiele zrobić z oryginalnym postem, z wyjątkiem ręcznego ponownego opublikowania go.

Reposter dla historii i wideo

Dzięki potężnemu edytorowi repost, Reposter for Story & Video to kolejna popularna aplikacja do repost dla użytkowników Androida.

To, co sprawia, że ​​ta aplikacja do repostowania na Instagramie jest popularna wśród użytkowników Instagrama od ponad 9 lat od jej powstania, to niesamowite wsparcie. W rzeczywistości możesz również być na bieżąco z repostami celebrytów i kont publicznych w swoim kanale.

Otrzymujesz szybkie opcje edycji oryginalnego repostu: kopiowanie podpisów, przenoszenie/usuwanie przypisań i autorstwo. Możesz także przyciąć oryginalny post, dodać naklejki i tekst, a także rysować na nim.

Możesz także udostępniać reposty zawierające wiele zdjęć. Jeśli szukamy wad, nie ma ich jako takich, z wyjątkiem monitów o reklamy i subskrypcję, które pojawiają się od czasu do czasu.

Repost – PRO

Repost – PRO jest szybki, intuicyjny i łatwy. Umożliwia ponowne publikowanie zdjęć i filmów tylko z kont publicznych.

Możesz kopiować zdjęcia, filmy i podpisy do ponownego opublikowania. Jednak w wersji bezpłatnej obowiązuje limit znaków w tekście i podpisach.

Darmowa wersja nie daje niezliczonych opcji, ale jej proste procesy pomagają bezproblemowo ponownie publikować. Nowe aktualizacje obejmują zapisywanie do tworzenia kopii zapasowych. Podczas próby opublikowania wielu zdjęć lub długich filmów może wystąpić pewne opóźnienie.

Szybkość i pełną funkcjonalność można odblokować w płatnym wariancie.

Repost: dla postów, historii

Najczęściej pobierana aplikacja do repostowania na Instagramie, Repost: For Posts, Stories, umożliwia także tworzenie unikalnych awatarów Ciebie lub Twoich znajomych za pomocą sztucznej inteligencji.

Dzięki ponad 100 szablonom relacji ta aplikacja ma wiele dodatkowych funkcji, które pozwalają wzmocnić swoją obecność na Instagramie.

W rzeczywistości sugeruje również najlepsze hashtagi dla Twojego profilu, dzięki czemu możesz zwiększyć swoją obecność na Instagramie i liczbę obserwujących.

Jeśli szukasz więcej sposobów na wyróżnienie się, możesz zapoznać się z fajnym tekstem i grafiką symboli w tej aplikacji dla swoich podpisów. Co więcej, ma również ponad 300 szablonów napisów, które pomogą Ci zacząć i zrobić wrażenie.

Teraz, przechodząc do uprawnień do ponownego publikowania, możesz również ponownie publikować z kont prywatnych. Daje nawet możliwość ponownego opublikowania wszystkich multimediów lub wybrania bieżącego zdjęcia / wideo. To powiedziawszy, możesz łatwo ponownie opublikować wiele opcji multimedialnych.

Dostępna jest również funkcja, w której można zapisać komponent audio lub wideo repostu. Miesięczne i roczne subskrypcje są dostępne dla użytkowników, którzy chcą poznać całą gamę jego funkcjonalności.

InsTake – dla Instagrama

Zaprojektowana specjalnie dla użytkowników iPhone’a, InsTake – na Instagram to aplikacja do repostowania, która najlepiej sprawdza się w przypadku postów, relacji i filmów IGTV.

Chociaż IGTV zostało przerwane w zeszłym roku, możesz udostępniać Instagram Reels za pomocą InsTake.

Nie tylko to, jest bardzo popularny wśród użytkowników ze względu na łatwość obsługi interfejsu. Podczas ponownego publikowania w innych aplikacjach często napotykamy problemy, takie jak powolne ładowanie, opóźnienia i błędy w przypadku dłuższych filmów.

Nie spotkasz się z tym samym w przypadku tej aplikacji, ponieważ daje ona możliwość pobrania zdjęcia lub filmu, który chcesz ponownie opublikować. Automatycznie rozpocznie pobieranie kopii zapasowej.

Ponadto możesz wykonać wszystkie powyższe czynności bez logowania, co nie jest opcją dostępną w przypadku kilku innych aplikacji!

Reposter

Zaprojektowana dla urządzeń iPad i iPhone platforma aplikacji jest magicznie intuicyjna. Reposter pomaga szybko i łatwo ponownie opublikować wybrane zdjęcie lub film.

Możesz ponownie opublikować dowolne media za pomocą Reposter, a to duży plus! Niezależnie od tego, czy mówimy o postach karuzelowych, Reels czy filmach IGTV, aplikacja pozwoli Ci ponownie opublikować to wszystko. To nie jest funkcja dostępna w podobnych aplikacjach.

Zastanawiasz się, jak korzystać z Repostera? Otwórz aplikację Instagram i znajdź post lub rolkę (zdjęcie/film/karuzela), którą chcesz ponownie opublikować. Kliknij trzy kropki i skopiuj link do posta.

Po powrocie do aplikacji Reposter poświęć jej kilka sekund, a pojawi się oryginalny post. Niezwykle intuicyjny, tak jak mówiliśmy! Co więcej, jest rzeczą oczywistą, że aplikacja jest wolna od reklam, więc nie ma irytacji!

Możesz wykupić abonament miesięczny lub roczny. Otrzymasz dostęp do bezpłatnego okresu próbnego. Po potwierdzeniu zostanie pobrana opłata z Twojego konta iTunes. W rzeczywistości możesz także wziąć dożywotnią subskrypcję. Ich wsparcie jest szybkie i natychmiastowe, a oni są naprawdę w odległości e-maila!

Reels Repost Udostępnij dalej historię

Jak sama nazwa wskazuje, możesz ponownie opublikować wszystko za pomocą tej aplikacji Reels Repost Reshare Story w Apple Store! Jest również bardzo popularny wśród firm i influencerów, którzy lubią profesjonalne podejście do opowiadań i relacji, które publikują ponownie.

Jeśli szukasz wyraźnego interfejsu i najnowocześniejszej wydajności, powinieneś wziąć to na przejażdżkę! Nie musisz się logować, aby uzyskać do niego dostęp, możesz ponownie opublikować oryginalny post jako rolkę/wideo/post (w wielu formatach), a także możesz zaplanować swoje reposty!

To pierwsze, co usłyszeliśmy od którejkolwiek z aplikacji do repostowania: pozwalają one zaplanować i opublikować później. Nie tylko to, jeśli jesteś miłośnikiem trybu ciemnego, możesz też na to się zdecydować!

Ponadto, subskrybując tę ​​aplikację, uzyskujesz dostęp do wielu zaawansowanych funkcji. Generator tekstu pomoże Ci wyróżnić się unikalnymi napisami i fragmentami tekstu.

Nie tylko to, utworzy odpowiednie hashtagi, które pozwolą Ci rozwinąć sieć. Ponadto edytor napisów umożliwi Ci wiele dostosowań.

Często publikuj ponownie, aby podnieść poziom swojej marki osobistej

Ponowne udostępnianie postów na Instagramie to ważny sposób na budowanie marki osobistej na platformie — pomaga się wyróżnić. Wybierając aplikację do repostowania, należy zadać sobie pięć pytań.

  • Jakiego typu funkcji potrzebujesz?
  • Jak często będziesz korzystać z aplikacji?
  • Czy to w porządku, jeśli jest to darmowa wersja, która może powodować drobne opóźnienia?
  • Czy jesteś gotów zapłacić? Jeśli tak, jakich funkcji szukasz?
  • Czy potrzebujesz aplikacji, która pozwala zaplanować posty na później?

Po uzyskaniu odpowiedzi na wszystkie te pytania łatwiej będzie wybrać aplikację, która będzie dla Ciebie najlepsza. Gdybyś musiał nas o to zapytać, powiedzielibyśmy, że możliwość ponownego publikowania ze wszystkich typów kont (zwłaszcza prywatnych) to ważna sprawa.

Ale znowu, zależy to w dużej mierze od rodzaju potrzeb, jakie będziesz mieć, oraz typów kont, z którymi będziesz wchodzić w interakcje. Daj nam znać, z której aplikacji korzystasz i co w niej kochasz!

Możesz także zapoznać się z niektórymi narzędziami do tworzenia historii na Instagramie i fajnymi narzędziami do zmiany rozmiaru wideo dla telewizora, kanałów i relacji na Instagramie.