Ciesz się treściami Nickelodeon na Androida dzięki oficjalnej aplikacji Nick

Kto nie kocha kreskówek? A jeśli chodzi o postacie takie jak SpongeBob Kanciastoporty, nawet wielu z nas macho ma w sercach miękki kącik na przygody uroczo zabawnej gąbki i jej gangu. A potem jest Teenage Mutant Ninja Turtles – program, który pamiętam, kiedy dorastałem z takim religijnym oddaniem, że żadna ilość prac domowych ani groźby rodziców dotyczące przygotowania do egzaminu nie sprawią, że przegapię odcinek. Aby zapewnić sobie codzienną dawkę SpongeBob, TMNT, The Fairly OddParents i nie tylko, Nickelodeon wydał swoją zabawną aplikację na Androida w Google Play. Więc zagłębmy się i zobaczmy, co ma do zaoferowania dzieciom, a także tym, którzy są w nas, dorosłych.

Dzięki charakterystycznemu pomarańczowemu motywowi aplikacja wygląda tak, jak Nick może być. Po uruchomieniu zobaczysz przewijaną w poziomie listę kilku polecanych filmów, odcinków i gier.

Nick dla Androida 01

Stuknięcie dowolnego elementu z tej siatki głównej otwiera go bezpośrednio. Filmy zaczynają się odtwarzać natychmiast we wbudowanym odtwarzaczu wideo oferującym podstawowe elementy sterujące, których można się spodziewać, i nie wymagają do tego celu zewnętrznego odtwarzacza.

Nick dla Androida 02

Podobnie, dotknięcie dowolnej gry z listy powoduje jej uruchomienie, a po czasie ładowania, który może się różnić w zależności od szybkości Internetu, możesz zacząć grać. Te krótkie gry mogą być bardzo uzależniające zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych; Ja sam straciłem na nie kilka godzin podczas moich testów.

Nick dla Androida 04

Treść w sieci głównej to dla Ciebie za mało? Po prostu dotknij wiszącego logo „nicka” po lewej stronie, a będziesz mógł wybrać dowolny program, aby wyświetlić całą dostępną dla niego zawartość lub przejść do dedykowanych sekcji dla pełnometrażowych odcinków, filmów i gier.

Nick dla Androida 05

Dostępne są pełne odcinki kilku programów, chociaż dostęp jest domyślnie ograniczony do zaledwie kilku odcinków i musisz zalogować się przy użyciu danych logowania do subskrypcji telewizyjnej, aby odblokować dostęp do większej liczby, co możesz zrobić w ustawieniach aplikacji.

Nick dla Androida 06

Nie masz abonamentu? Nadal możesz oglądać wiele darmowych, zabawnych filmów, od klipów po mashupy różnych popularnych postaci Nicka i wiele więcej.

Nick dla Androida 07

Sekcja Gry musi być najbardziej zabawną częścią aplikacji. Te małe gry casualowe pozwalają ci grać ulubionymi postaciami, skacząc z dachu na dach lub z meduzy na meduzę. Upewnij się jednak, że masz przyzwoite połączenie, w przeciwnym razie wiele gier utknie podczas ładowania

Nick dla Androida 08

W ustawieniach aplikacji możesz ustawić pobieranie treści tylko przez połączenia Wi-Fi, aby zaoszczędzić na zużyciu danych mobilnych, zalogować się przy użyciu danych logowania do subskrypcji telewizyjnej, aby odblokować dostęp do pełnych odcinków i skontaktować się z twórcami w sprawie obsługi napisów.

Nick dla Androida 10

Nickelodeon wykonał świetną robotę dzięki aplikacji Nick, która wygląda i działa dokładnie tak, jak powinna wyglądać aplikacja na kanale z kreskówek – jest zabawna, wciągająca i pełna treści. Jedynym problemem, z jakim się spotkałem, było częste zacinanie się gier podczas ładowania, ale prawdopodobnie miało to więcej wspólnego z moim złym połączeniem danych.

Więc na co czekasz? Pobierz bezpłatną aplikację od razu i zacznij się bawić!

Zainstaluj Nicka ze Sklepu Play

x