Clarity to narzędzie firmy Microsoft, Zoom ogłasza inwestycję w Anthropic

Udostępnij teraz w social media:

Cześć! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

Przejrzystość

Clarity to narzędzie firmy Microsoft, które umożliwia łatwe przechwytywanie i analizowanie zachowań odwiedzających witrynę. Jest darmowy, a jego konfiguracja jest prosta i szybka, generując dane w ciągu kilku minut od instalacji. Microsoft Clarity jest używany przez niektóre z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie, w tym HP, Forbes, Acer, WHO itp.

Clarity jest w pełni zgodny z wymogami RODO i CCPA, zapewniając prywatność użytkowników i bezpieczeństwo danych. Inne zalety Clarity obejmują unikanie próbkowania, zapewnianie precyzyjnych i rzetelnych danych oraz jest zbudowane na technologii open source.

Mapy popularności Clarity zapewniają znaczący wgląd w identyfikację miejsc o największym zaangażowaniu w Twojej witrynie i śledzenie głębokości odwiedzających.

Nagrania sesji zapewniają głębsze zrozumienie wydajności Twojej witryny poprzez analizę interakcji poszczególnych osób z nią, co pomaga zidentyfikować udane obszary, rozpoznać usterki i eksperymentować z innowacyjnymi koncepcjami.

Dzięki wglądowi w zachowanie użytkowników, administratorzy sieci mogą szybko wykryć źródła niezadowolenia i przekształcić je w potencjalne możliwości.

  Jak pobrać tapety Ubuntu na dowolny system operacyjny Linux

Jego integracja z Google Analytics pomaga uzyskać głębszy wgląd w interakcje użytkowników w Twojej witrynie.

Warto wypróbować bezpłatne oprogramowanie Microsoft Clarity z nieograniczonym ruchem, nieograniczonymi witrynami internetowymi, nieograniczonymi mapami popularności i nieograniczonymi członkami zespołu.

Japoński gigant usług bezpieczeństwa SECOM, organizacja o wartości 15 miliardów dolarów, zainwestował w dwie godne uwagi firmy zajmujące się bezpieczeństwem fizycznym w chmurze, Eagle Eye Networks i Brivo. Te dwie firmy specjalizują się w bezpieczeństwie chmury fizycznej, obejmującym monitoring wideo i systemy kontroli dostępu przeznaczone do ochrony budynków i innych przestrzeni fizycznych.

Zgodnie z firmowym blogiem SECOM dokonał wspólnej inwestycji kapitałowej w wysokości 192 milionów dolarów w dwie amerykańskie firmy z tym samym właścicielem większościowym, przedsiębiorcą zajmującym się bezpieczeństwem, Deanem Drako.

Finansowanie zostanie podzielone, przy czym 100 milionów dolarów zostanie przeznaczone na Eagle Eye i 92 miliony dolarów na Brivo. Celem obu firm jest wykorzystanie ich udziału w finansowaniu badań i rozwoju, w szczególności stworzenie większej liczby systemów opartych na sztucznej inteligencji zintegrowanych z ich odpowiednimi platformami.

Eagle Eye, który obsługuje duże przedsiębiorstwa i znane organizacje, ma szacowaną bazę klientów na 20 000-30 000, podczas gdy usługi kontroli dostępu Brivo mają ogólną bazę użytkowników wynoszącą około 20 milionów osób.

  Jak stworzyć nowy obszar roboczy w VS Code

Zoom ogłasza inwestycję w firmę AI Anthropic

Zoom ogłosił znaczący sojusz z Anthropic, organizacją zajmującą się bezpieczeństwem i badaniami nad sztuczną inteligencją. Zoom wniósł znaczący wkład w Anthropic, wspierając ich plany badawcze i pomagając w konstruowaniu systemów sztucznej inteligencji. Kwota zainwestowanej kwoty nie została ujawniona.

Ta współpraca wzmocni wspólne podejście Zoom do sztucznej inteligencji poprzez integrację asystenta sztucznej inteligencji firmy Anthropic, słynnego „Claude”, z różnymi funkcjami platformy Zoom, takimi jak czat zespołowy, spotkania, telefon, tablica i Zoom IQ.

Zoom zamierza zintegrować modele sztucznej inteligencji Anthropic z całym pakietem produktów i rozwiązań Contact Center, aby zwiększyć produktywność agentów i podnieść jakość obsługi klientów.

Włączenie sztucznej inteligencji do swojej platformy było dla Zoom priorytetem w ulepszaniu doświadczeń użytkowników. W ramach programu Zoom IQ firma niedawno wprowadziła szereg funkcji opartych na sztucznej inteligencji. Funkcje te zapewniają podsumowania spotkań, sugerują kolejne procedury i umożliwiają użytkownikom tworzenie dokumentów przy użyciu notatek ze spotkań.

  Widżet One Tap do przełączania czterech wstępnie ustawionych poziomów jasności [Android]

Nowa usługa 1Password umożliwia firmom szybkie przyjęcie klucza dostępu

1Password to wysoce zaufany menedżer haseł dla przedsiębiorstw. Ponad 100 000 firm polega na usługach bezpieczeństwa w celu ochrony swoich cennych danych. Z tej platformy korzystają czołowe światowe organizacje, takie jak IBM, Slack, Gitlab itp.

Passage to nowy produkt firmy 1Password, który umożliwia organizacjom zintegrowanie uwierzytelniania za pomocą klucza z ich aplikacjami i stronami internetowymi bez konieczności utrzymywania infrastruktury bezpieczeństwa.

Umożliwia łatwe tworzenie kont użytkowników i uwierzytelnianie za pomocą prostego dotknięcia lub spojrzenia w celu zwiększenia interakcji i ochrony przed phishingiem i atakami opartymi na poświadczeniach. Upraszcza również proces logowania, zmniejszając liczbę żądań resetowania hasła i zmniejszając wydatki, jednocześnie minimalizując obciążenie zespołu pomocy technicznej.

Zyskasz większe bezpieczeństwo, wydajność biznesową i wygodę użytkownika, eliminując tradycyjne hasła i zamiast tego używając logowania za pomocą klucza dostępu i innych metod bezhasłowych do uwierzytelniania i zarządzania tożsamością.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x