Clarity to narzędzie firmy Microsoft, Zoom ogłasza inwestycję w Anthropic

Cześć! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

Przejrzystość

Clarity to narzędzie firmy Microsoft, które umożliwia łatwe przechwytywanie i analizowanie zachowań odwiedzających witrynę. Jest darmowy, a jego konfiguracja jest prosta i szybka, generując dane w ciągu kilku minut od instalacji. Microsoft Clarity jest używany przez niektóre z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie, w tym HP, Forbes, Acer, WHO itp.

Clarity jest w pełni zgodny z wymogami RODO i CCPA, zapewniając prywatność użytkowników i bezpieczeństwo danych. Inne zalety Clarity obejmują unikanie próbkowania, zapewnianie precyzyjnych i rzetelnych danych oraz jest zbudowane na technologii open source.

Mapy popularności Clarity zapewniają znaczący wgląd w identyfikację miejsc o największym zaangażowaniu w Twojej witrynie i śledzenie głębokości odwiedzających.

Nagrania sesji zapewniają głębsze zrozumienie wydajności Twojej witryny poprzez analizę interakcji poszczególnych osób z nią, co pomaga zidentyfikować udane obszary, rozpoznać usterki i eksperymentować z innowacyjnymi koncepcjami.

Dzięki wglądowi w zachowanie użytkowników, administratorzy sieci mogą szybko wykryć źródła niezadowolenia i przekształcić je w potencjalne możliwości.

Jego integracja z Google Analytics pomaga uzyskać głębszy wgląd w interakcje użytkowników w Twojej witrynie.

Warto wypróbować bezpłatne oprogramowanie Microsoft Clarity z nieograniczonym ruchem, nieograniczonymi witrynami internetowymi, nieograniczonymi mapami popularności i nieograniczonymi członkami zespołu.

Japoński gigant usług bezpieczeństwa SECOM, organizacja o wartości 15 miliardów dolarów, zainwestował w dwie godne uwagi firmy zajmujące się bezpieczeństwem fizycznym w chmurze, Eagle Eye Networks i Brivo. Te dwie firmy specjalizują się w bezpieczeństwie chmury fizycznej, obejmującym monitoring wideo i systemy kontroli dostępu przeznaczone do ochrony budynków i innych przestrzeni fizycznych.

Zgodnie z firmowym blogiem SECOM dokonał wspólnej inwestycji kapitałowej w wysokości 192 milionów dolarów w dwie amerykańskie firmy z tym samym właścicielem większościowym, przedsiębiorcą zajmującym się bezpieczeństwem, Deanem Drako.

Finansowanie zostanie podzielone, przy czym 100 milionów dolarów zostanie przeznaczone na Eagle Eye i 92 miliony dolarów na Brivo. Celem obu firm jest wykorzystanie ich udziału w finansowaniu badań i rozwoju, w szczególności stworzenie większej liczby systemów opartych na sztucznej inteligencji zintegrowanych z ich odpowiednimi platformami.

Eagle Eye, który obsługuje duże przedsiębiorstwa i znane organizacje, ma szacowaną bazę klientów na 20 000-30 000, podczas gdy usługi kontroli dostępu Brivo mają ogólną bazę użytkowników wynoszącą około 20 milionów osób.

Zoom ogłasza inwestycję w firmę AI Anthropic

Zoom ogłosił znaczący sojusz z Anthropic, organizacją zajmującą się bezpieczeństwem i badaniami nad sztuczną inteligencją. Zoom wniósł znaczący wkład w Anthropic, wspierając ich plany badawcze i pomagając w konstruowaniu systemów sztucznej inteligencji. Kwota zainwestowanej kwoty nie została ujawniona.

Ta współpraca wzmocni wspólne podejście Zoom do sztucznej inteligencji poprzez integrację asystenta sztucznej inteligencji firmy Anthropic, słynnego „Claude”, z różnymi funkcjami platformy Zoom, takimi jak czat zespołowy, spotkania, telefon, tablica i Zoom IQ.

Zoom zamierza zintegrować modele sztucznej inteligencji Anthropic z całym pakietem produktów i rozwiązań Contact Center, aby zwiększyć produktywność agentów i podnieść jakość obsługi klientów.

Włączenie sztucznej inteligencji do swojej platformy było dla Zoom priorytetem w ulepszaniu doświadczeń użytkowników. W ramach programu Zoom IQ firma niedawno wprowadziła szereg funkcji opartych na sztucznej inteligencji. Funkcje te zapewniają podsumowania spotkań, sugerują kolejne procedury i umożliwiają użytkownikom tworzenie dokumentów przy użyciu notatek ze spotkań.

Nowa usługa 1Password umożliwia firmom szybkie przyjęcie klucza dostępu

1Password to wysoce zaufany menedżer haseł dla przedsiębiorstw. Ponad 100 000 firm polega na usługach bezpieczeństwa w celu ochrony swoich cennych danych. Z tej platformy korzystają czołowe światowe organizacje, takie jak IBM, Slack, Gitlab itp.

Passage to nowy produkt firmy 1Password, który umożliwia organizacjom zintegrowanie uwierzytelniania za pomocą klucza z ich aplikacjami i stronami internetowymi bez konieczności utrzymywania infrastruktury bezpieczeństwa.

Umożliwia łatwe tworzenie kont użytkowników i uwierzytelnianie za pomocą prostego dotknięcia lub spojrzenia w celu zwiększenia interakcji i ochrony przed phishingiem i atakami opartymi na poświadczeniach. Upraszcza również proces logowania, zmniejszając liczbę żądań resetowania hasła i zmniejszając wydatki, jednocześnie minimalizując obciążenie zespołu pomocy technicznej.

Zyskasz większe bezpieczeństwo, wydajność biznesową i wygodę użytkownika, eliminując tradycyjne hasła i zamiast tego używając logowania za pomocą klucza dostępu i innych metod bezhasłowych do uwierzytelniania i zarządzania tożsamością.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.