Co oglądać w Quibi: 10 najlepszych programów

Z definicji zawartość Quibi ma być konsumowana w małych kawałkach, co niekoniecznie nadaje się do angażujących doświadczeń. Niemniej jednak ma kilka najwyższej jakości dramatów, komedii i filmów dokumentalnych, które są warte ceny wstępu.

Obiecuję

Trudno jest przejść przez odcinek tego inspirującego studium I Promise School LeBrona Jamesa z jasnymi oczami. James założył szkołę w swoim rodzinnym mieście Akron w stanie Ohio w 2018 roku, po latach pracy obywatelskiej, aby zapewnić lepsze możliwości zagrożonym dzieciom w społeczności. Seria Quibi Obiecuję zawiera 15 odcinków opowiadających historie uczniów, nauczycieli i administratorów, którzy sprawiają, że szkoła jest możliwa.

Zarządzaj tym miastem

Oceniony w 100 procentach na Rotten Tomatoes, Zarządzaj tym miastem to dokument o Jasielu Correi, który w wieku 23 lat jest jednym z najmłodszych burmistrzów w USA. 10-odcinkowy serial przedstawia niesamowity ciąg szczęścia, który przyniósł go w centrum uwagi politycznej, oraz łańcuch wydarzeń, które ostatecznie doprowadziły do jego upadku.

Kształt makaronu

Większość Amerykanów zna i uwielbia najpopularniejsze rodzaje makaronów, takie jak spaghetti, fettuccine i ravioli. Ale co z Rasccatieddi di Miscchieddu, Agnolotti del Plin lub Strangulet? W Kształt makaronu, Amerykański szef kuchni i „kustosz włoskiej tradycji”, Evan Funke z Felix Trattoria, podróże po małych włoskich miastach w celu udokumentowania tych rzadkich form i smaków.

50 stanów przerażenia

Od legendy horroru, Sama Raimiego, pochodzi antologia najbardziej przerażających opowieści ze wszystkich stanów USA. Seria zaczyna się od kilku dwu- i trzyczęściowych odcinków, których akcja rozgrywa się w Michigan, Kansas, Oregonie, Minnesocie i na Florydzie. Obejmuje różnorodnych scenarzystów i reżyserów, 50 stanów przerażenia to najpopularniejsza jak dotąd zawartość horroru na Quibi.

Żelazo ostrzy żelazo

W Żelazo ostrzy żelazozawodowi sportowcy uprawiają sporty i doświadczają rygorystycznego treningu wymaganego dla każdej dyscypliny. W tych ośmiu odcinkach widać w pełni różne talenty, dzięki którym każdy sportowiec jest gwiazdą. To pouczające widzieć, jak trudno jest zawodowemu baseballistowi prawidłowo wymachiwać rakietą tenisową lub legendzie futbolu dryblować piłkę do koszykówki z tymi samymi umiejętnościami, których rozwój zajęło komuś lata.

Koszule nocne

Artysta wizualny, legenda Brooklynu i dziewiąta królowa, która wygrała Ru Paul’s Drag Race, Sasha Velor pozwala widzom przyjrzeć się bliżej każdej z gwiazd, które biorą udział w ich koncertach. Koszule nocne, taki olśniewający sukces. Prezentuje wyjątkową sztukę, muzykę, modę i styl w stylu każdej królowej w obsadzie, a także zdrową dawkę dramatu zza kulis.

Reno 911!

Ponad dziesięć lat po jego odwołaniu najlepsi najgorsi gliniarze w telewizji powrócili! Format Quibi jest idealny do ponownego uruchomienia Reno 911! Większość oryginalnej obsady tej klasycznej satyry COPS powróciła, wraz z przesadnymi dowcipami o nadmiernej sile, które uczyniły oryginał klasykiem.

Blackballed

Ta seria zawiera relacje z pierwszej ręki od graczy NBA i personelu najbardziej dotkniętych rasistowskimi uwagami i ewentualnym zakazem właściciela zespołu Clippers, Donalda Sterlinga. Blackballed to dwunastoczęściowy dokument, który zagłębia się w to, jak poglądy właściciela na rasę zatruły inne elementy jego imperium. Opisuje również, jak gracze zjednoczyli się, by go pokonać i wyprzeć, aby zbudować lepszą ligę.

Nie masz tych

„To nie jest program o tenisówkach. To jest program o kulturze sneakersów ”. Lena Waithe, znana pisarka Master of None i Queen and Slim, spędziła swoje życie przesiąknięte kulturą sneakersową. Ten dwunastoczęściowy serial dokumentalny bada kulturowe siły stojące za sneakersami. Bada również, w jaki sposób płeć i rasa wpłynęły na ewolucję kopnięć, siłę, jaką sneakersy mają w naszym społeczeństwie i jak definiują markery, które przekraczają tradycyjne bariery. Możesz mieć coś na nogach, ale Nie masz tych!

Manekin

Dawno temu pisarz Cody Heller był w związku z Danem Harmonem (twórcą Community i Rick & Morty, granym tutaj przez Donala Logue’a) i odkrył, że ma lalkę erotyczną. Więc oczywiście napisała o tym i Manekin urodził się. Ten film komediowy dla brudnych umysłów został podzielony na segmenty wielkości Quibi. Podąża za Heller (Anna Kendrick), gdy ma halucynacje rozmowy między nią a seksowną lalką swojego chłopaka.

Pomimo trudnej premiery Quibi zgromadził wiele wysokiej jakości komedii, dramatów i filmów dokumentalnych zarówno od klasycznych twórców, jak i nowych głosów.