Jak oglądać bezpłatne programy Netflix

Netflix, w przeciwieństwie do Hulu, nigdy nie miał darmowej wersji. Jednak w przeciwieństwie do Hulu, Netflix jest dostępny w znacznie większej liczbie regionów. W rzeczywistości Hulu jest dostępne tylko w USA, a Netflix jest dostępny w 190 krajach. Oczywiście użytkownicy w tych krajach nadal muszą kupować miesięczną subskrypcję, a treści, które widzą, nie są tym samym, co użytkownicy z USA.

Oglądaj bezpłatne programy Netflix

Netflix nadal nie ma „darmowego” modelu, jednak niektóre jego tytuły są dostępne za darmo. Nie musisz zakładać konta i nie potrzebujesz karty kredytowej. Jedynym ograniczeniem jest to, że nie możesz uzyskać dostępu do bezpłatnych programów Netflix z iPhone'a lub iPada.

oglądaj Netflix za darmo

Kwalifikujące się urządzenia

Do oglądania bezpłatnych programów Netflix można używać następujących urządzeń;

Komputer Mac (dowolny) System Windows 10 (komputer stacjonarny, laptop lub tablet) Telefon lub tablet z systemem Android

Urządzenia iOS NIE kwalifikują się.

Kwalifikujące się kraje

Dostęp do bezpłatnych treści mają wszystkie kraje, w których dostępny jest serwis Netflix. Zobacz pełną listę krajów tutaj.

Jak oglądać

Istnieje specjalny adres URL, do którego należy uzyskać dostęp, aby oglądać bezpłatne programy Netflix.

Odwiedzić netflix.com/pk/watch-free. Przewiń dostępne tytuły. Kliknij Obejrzyj teraz pod tytułem, który chcesz obejrzeć.

darmowe programy Netflix

Dostępne tytuły

Na razie wydaje się, że dostępne tytuły, które można oglądać za darmo, to;

Dziwniejsze rzeczy (Netflix Show. Zakłada się, że cały sezon i odcinki są dostępne, chociaż użytkownicy nie mogą wybrać odcinka do obejrzenia poza kolejnością). Murder Mystery (Netflix Movie) Elite (Netflix Show) Boss Baby: Back in business (Netflix Show) Birdbox (Netflix Movie) When they see us (Netflix Movie) Love is Blind (Netflix series) The Two Popes (Netflix Movie) Our Planet (Seria Netflix) Grace i Frankie (seria Netflix)

Treść to wszystkie seriale i filmy wyprodukowane przez Netflix. Niektóre z tych tytułów mogą zostać usunięte i zastąpione nowszymi w późniejszym czasie. Netflix nie określił, czy jest to oferta tymczasowa, czy też te tytuły będą dostępne bezterminowo.

Wniosek

Netflix jest już dostępny w większości krajów, więc nie jest to próba ekspansji geograficznej. Bezpłatna oferta obejmuje jedne z najpopularniejszych treści i może pomóc usłudze zdobyć nowych użytkowników, zwłaszcza tych, którzy nie wiedzą, czy subskrypcja jest warta swojej ceny. Jednym z głównych ograniczeń związanych z Netflix jest to, że jego zawartość jest ograniczona geograficznie, więc chociaż jego biblioteka ma kilka świetnych tytułów, nie każdy może w niej obejrzeć wszystko. Treści wyprodukowane przez Netflix są dostępne wszędzie, więc korzystanie z nich w celu zdobycia większej liczby płatnych użytkowników ma sens.

newsblog.pl