Co oznaczają światła na etui AirPods?

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli kupiłeś nową parę AirPods lub AirPods Pro, możesz się zastanawiać, co próbuje Ci powiedzieć lampka na obudowie. Światło jest naprawdę przydatne, aby szybko sprawdzić stan ładowania i parowania słuchawek AirPods.

Gdzie znaleźć lampkę stanu AirPods?

W zależności od modelu AirPods, lampka stanu może znajdować się wewnątrz lub na zewnątrz obudowy. Jeśli używasz słuchawek AirPod pierwszej lub drugiej generacji, lampkę stanu znajdziesz wewnątrz etui, pomiędzy dwoma słuchawkami dousznymi. Po prostu otwórz obudowę, aby wyświetlić status.

Jeśli używasz AirPods Pro lub AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego, lampka stanu znajduje się z przodu obudowy, tuż pod pokrywą. Światło pozostanie włączone przez osiem sekund po umieszczeniu go na bezprzewodowej ładowarce.

  Jak bezpiecznie wyczyścić paskudne kontrolery gier

Stan baterii słuchawek AirPods możesz również sprawdzić, używając telefonu iPhone, zegarka Apple Watch lub komputera Mac.

Co oznacza lampka stanu AirPods?

AirPods mają pojedyncze światło, ale może zmieniać kolor i miga – może być trudne zdekodowanie znaczenia. Oto, co oznacza lampka stanu:

Białe światło (migające): oznacza to, że AirPods są w trybie parowania. Dzieje się tak, gdy naciśniesz i przytrzymasz przycisk parowania z tyłu etui AirPods.
Bursztynowe światło (z słuchawkami AirPods w etui): Ambre to kolor ładowania. Oznacza to, że Twoje AirPods nie są w pełni naładowane, a obudowa zaczęła je teraz ładować.
Bursztynowe światło (bez słuchawek AirPods w etui): oznacza to, że etui AirPods nie jest w pełni naładowane, aw etui pozostało mniej niż jedno pełne ładowanie. Wtedy należy naładować etui AirPods.
Bursztynowe światło (ze źródłem zasilania): oznacza, że ​​słuchawki AirPod są ładowane.
Zielone światło (z słuchawkami AirPods w etui): zielone światło oznacza, że ​​bateria jest w pełni naładowana. Jeśli Twoje AirPods znajdują się w etui i widzisz zielone światło, oznacza to, że zarówno AirPods, jak i obudowa są w pełni naładowane.
Zielone światło (bez AirPods w etui): Jeśli widzisz zielone światło w etui bez AirPods, oznacza to, że sama obudowa jest w pełni naładowana.
Zielone światło (ze źródłem zasilania): Oznacza to, że etui AirPods jest w pełni naładowane i możesz odłączyć ładowarkę.
Migające bursztynowe światło: Migające światło zazwyczaj oznacza, że ​​coś poszło nie tak. W takim przypadku migające pomarańczowe światło oznacza błąd parowania. Jeśli to widzisz, oznacza to, że będziesz musiał zresetować swoje AirPods.
Brak światła: wreszcie brak wskaźnika stanu oznacza, że ​​słuchawki AirPod są martwe i wyczerpała się bateria. Podłącz ładowarkę, aby przywrócić je do życia.

  Jak szybko dodawać linki, zdjęcia i multimedia do Apple Notes na iPhonie i iPadzie

W AirPods i AirPods Pro jest wiele małych funkcji, o których możesz nie wiedzieć. Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po AirPods, aby dowiedzieć się więcej.

x