Dostęp do siłowni i Pokèstopów podczas blokady

Udostępnij teraz w social media:

W Pokémon Go nie można naprawdę grać, chyba że wyjdziesz. Niantic dokonał pewnych zmian w grze, aby ułatwić grę z domu. Pokémony mają tendencję do odradzania się wokół ciebie, jeśli zostawisz grę otwartą na jakiś czas i możesz uzyskać dostęp do siłowni z dużo większej odległości, ale wzrost zasięgu nie jest zbyt duży. W rzeczywistości, nawet jeśli na mapie zobaczysz Pokèstop lub siłownię, nawet jeśli znajduje się ona na następnej ulicy, nie będziesz mieć do niego dostępu. Dlatego nie zaszkodzi trochę sfałszować swoją lokalizację i zbliżyć się na tyle blisko, aby uzyskać dostęp do przystanków i siłowni. Oto jak.

Fałszywa lokalizacja Pokémon Go

Zanim przejdziemy dalej, powinieneś wiedzieć, że Niantic blokuje graczy za fałszowanie lokalizacji. Ogólnie rzecz biorąc, jest to oszustwo, więc spróbuj tego na własne ryzyko. Zalecamy, aby nie posuwać się zbyt daleko, gdy fałszujesz swoją lokalizację. Spróbuj odwiedzić przystanki i sale gimnastyczne, które są widoczne na mapie po uruchomieniu gry i powinieneś być bezpieczny.

  30 niesamowitych obrazów na Twój pulpit

Fałszywa lokalizacja w Pokèmon Go – iOS

Aby sfałszować swoją lokalizację w Pokèmon Go na urządzeniu z systemem iOS, telefon musi być podłączony do komputera z systemem Windows. Będziemy używać aplikacji o nazwie iSpoofer. To nie jest darmowe. Możesz wypróbować za darmo przez trzy dni, ale potem musisz wykupić abonament na usługę.

Musisz mieć iTunes zainstalowany na komputerze z systemem Windows 10. Musi to być wersja aplikacji na komputer, a nie ta ze sklepu Microsoft.

Ściągnij i zainstaluj iSpoofer. Podłącz swój iPhone do komputera. Po uruchomieniu aplikacja poprosi o pobranie i zainstalowanie obrazu programisty Apple. Pozwól mu to zrobić.

Gdy wszystko będzie gotowe, kliknij przycisk „Fałszywe”.

Po kliknięciu przycisku Fałsz otworzy się nowe okno z mapą. Użyj mapy, aby przejść do miejsca, do którego chcesz się przenieść, tj. Bliżej Pokèstopu lub siłowni, do której chcesz uzyskać dostęp, i kliknij przycisk Przenieś.

  Jak anulować spotkanie w Microsoft Teams

Otwórz Pokèmon Go na swoim iPhonie i powinieneś zostać przeniesiony do nowej lokalizacji. Będziesz mógł uzyskać dostęp do siłowni i kręcić Pokèstopami.

Fałszywe lokalizacje Pokèmon Go – Android

Dzięki Androidowi użytkownicy mają większą swobodę. Rozwiązanie do fałszowania lokalizacji jest zarówno bezpłatne (z reklamami), jak i nie wiąże użytkowników z komputerem. Wszystko, czego potrzebujesz, to aplikacja o nazwie Fake GPS GO Location Spoofer Free. Zainstaluj to na urządzeniu z Androidem.

Android pozwala sfałszować swoją lokalizację, jeśli masz do niej aplikację. Istnieje wbudowane ustawienie, które pozwala wybrać aplikację, która będzie kontrolować Twoją lokalizację. Oto jak to skonfigurować.

Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do grupy ustawień System.
Przejdź do Informacje o telefonie i stuknij numer kompilacji 7 razy, aby włączyć Opcje programisty.
Po włączeniu opcji programisty wróć do głównego ekranu aplikacji Ustawienia.
Wybierz Opcje programisty i przewiń w dół do sekcji Debugowanie.
Kliknij „Wybierz pozorowaną aplikację lokalizacyjną” i wybierz Fałszywy GPS GO Location Spoofer Free.
Możesz teraz wrócić do aplikacji i sfałszować swoją lokalizację.

  Jak ukryć wycięcie iPhone'a X na ekranie

Otwórz Fake GPS GO Location Spoofer Free i użyj mapy, aby wybrać siłownię lub Pokèstop. Kiedy będziesz gotowy do zmiany lokalizacji, dotknij przycisku odtwarzania.

Przełącz się na Pokèmon Go, a Twoja lokalizacja zostanie zaktualizowana.

Rozwiązanie iOS do fałszowania lokalizacji w Pokèmon Go jest płatne, ale jeśli masz w pobliżu urządzenie z Androidem, możesz zainstalować na nim Pokèmon Go, podłączyć swoje konto, odwiedzić Pokèstops i wrócić do swojego urządzenia iOS, aby grać. Postęp zostanie zsynchronizowany, ponieważ jest zapisywany na serwerach gry.

x