Flint zapewnia szybkie udostępnianie w mediach społecznościowych i planowanie postów do Chrome

Jeśli zajmujesz się marketingiem w mediach społecznościowych, możliwość wysyłania aktualizacji do właściwych odbiorców we właściwym czasie zapewnia Ci przewagę w grze. Na szczęście usługi takie jak Alerty Google i HootSuit są niezwykle pomocne, jeśli chodzi o monitorowanie postępów Twojej marki w Internecie i jej czynnika wirusowego w Internecie. Być może słyszałeś również o Viralheat, podobnej usłudze, która pomaga w zarządzaniu wieloma sieciami społecznościowymi pod jednym dachem w celu monitorowania i analizowania treści tworzonych przez konsumentów, opinii i dyskusji na temat twojego produktu lub usługi poprzez śledzenie liczby wzmianek, które otrzymuje online, w sposób podobny do Twittera. Ponadto umożliwia publikowanie i udostępnianie linków, obrazów i innych treści w wielu profilach mediów społecznościowych. Jeśli chcesz publikować swoje posty Viralheat w najprostszy sposób, wypróbuj Flint by Viralheat. Jest to oficjalne rozszerzenie do przeglądarki Chrome firmy Viralheat, które ułatwia szybkie publikowanie postów na Facebooku, Twitterze, LinkedIn itp.

Korzystanie z Flinta jest banalnie proste; po zalogowaniu się na swoje konto Viralheat, kliknij ikonę Flinta na pasku adresu przeglądarki Chrome, a pojawi się wyskakujące okienko, pozwalające natychmiast opublikować, co chcesz, na kontach mediów społecznościowych połączonych z Twoim profilem Viralheat.

Flint użytkownika Viralheat

Oczywistym filarem Flinta jest umożliwienie użytkownikom łatwego tworzenia wiadomości Viralheat bez wcześniejszego przechodzenia do jego internetowego pulpitu nawigacyjnego i wykonuje to bezbłędnie zadanie. W oknie tworzenia wiadomości możesz wybrać konta, na których chcesz opublikować bieżącą aktualizację. Dostępne jest wsparcie dla wszystkich głównych sieci społecznościowych, w tym Facebooka, Twittera, Google+, LinkedIn i Tumblr.

Flint użytkownika Viralheat_Sources

Możesz również uzyskać podgląd swojego posta przed jego opublikowaniem, a nawet zaplanować opublikowanie bieżącej wiadomości w późniejszym czasie. Aby to zrobić, kliknij przycisk Zaplanuj, a następnie określ preferowaną datę i godzinę. Dostępność innych opcji może zależeć od aktualnie wykupionego planu Viralheat. Na przykład opcja wyboru różnych szablonów publikacji jest dostępna tylko dla korporacyjnych użytkowników Viralheat. Dodatkowe linki lub zdjęcia można dołączyć do swojego posta za pomocą odpowiednich przycisków.

Flint użytkownika Viralheat_Featires

Flint jest dostępny bezpłatnie w sklepie internetowym Chrome. Działa na wszystkich aktualnych wersjach Chrome; nasze testy zostały przeprowadzone na Chrome 32 działającym w systemie Windows 8.

Zainstaluj Flint firmy Viralheat z Chrome Web Store

x