Udostępnij teraz w social media:

Filtry i ramki stają się nudne. Istnieje około tysiąca aplikacji, które umożliwiają zastosowanie jednego lub obu do zdjęć, aw nadchodzących latach prawdopodobnie będzie ich jeszcze tysiąc. Fused to fajna nowa aplikacja, która pozwala zrobić coś bardziej oryginalnego ze zdjęciami i jest bezpłatna. Fused pozwala połączyć dwa zdjęcia lub filmy lub wideo i zdjęcie w jedno i stworzyć wspaniałe pojedyncze zdjęcie. Jest wyposażony w świetne narzędzie do maskowania i wiele opcji mieszania, które pomagają użyć jednego zdjęcia jako tła i nałożyć na nie drugie, aby stworzyć coś naprawdę oryginalnego.

Zacznij od dodania zdjęcia w tle. Możesz łączyć zarówno filmy, jak i zdjęcia. Możesz użyć wideo lub zdjęcia z rolki aparatu lub przechwycić nowy za pomocą wbudowanej funkcji aparatu, ale zawieszał się, gdy próbowaliśmy użyć opcji wideo. Może to nie mieć nic wspólnego z samą aplikacją, a więcej z tym, że używamy iPhone’a 4 z systemem iOS 7 do jej przetestowania.

Sprawdź -   Uzyskaj iOS podobny do Assistive Touch na telefonie z Androidem

Po wybraniu zarówno zdjęcia w tle, jak i zdjęcia pierwszego planu, możesz zacząć łączyć je ze sobą. Nad miniaturami zdjęć w tle i na pierwszym planie znajdują się cztery przyciski. Dwa przecinające się okręgi są opcjami mieszania i są bogate w prostą nakładkę, twardą i miękką nakładkę światła i wiele więcej. Jeśli w ogóle znasz program Photoshop i jego opcje mieszania warstw, wiele opcji mieszania w programie Fused będzie bardzo znanych.

Mieszanka topiona

Po wybraniu opcji mieszania możesz również edytować kontrast, jasność i odcień zdjęcia za pomocą drugiego przycisku. Aby ułożyć zdjęcie na pierwszym planie w tle, dotknij miniatury zdjęcia na pierwszym planie (powinno to mieć tekst Rozmieść) i możesz je obrócić, przerzucić lub zmienić jego rozmiar.

Sprawdź -   Jak utworzyć obraz dysku USB

Po ułożeniu zdjęcia możesz zacząć je maskować. Usuń niepotrzebne fragmenty, korzystając z opcji pod przyciskiem pędzla. Zawsze możesz cofnąć każdą usuniętą część. Po zakończeniu edycji dotknij przycisku zapisywania w prawym górnym rogu, a ostateczne zdjęcie zostanie zapisane w rolce z aparatu. Możesz również udostępnić go na Facebooku i / lub Twitterze.

Połączone aranżacjeMaskowanie łączone

Oprócz małego problemu z wideo, Fused to niesamowita aplikacja. To było trochę powolne, wolniejsze niż wiele ciężkich gier, które działają dobrze na iPhonie 4 z systemem iOS 7, więc być może potrzebna jest pewna optymalizacja. Poza tym narzędzia są niesamowite i działają znakomicie.

Zainstaluj aplikację Fused z App Store