Gdzie streamować HGTV po przecięciu przewodu

Jeśli interesujesz się remontami lub remontami domu, prawdopodobnie masz już obsesję na punkcie HGTV. Jednak bez kabla może się wydawać, że bez tego kanału trzeba żyć. Jednak te usługi zapewnią, że nadal będziesz mógł cieszyć się domową przyjemnością.

Witryna i aplikacja HGTV

Witryna HGTV

HGTV ma witrynę i aplikację o nazwie HGTV Go (iPhone/Android), który pozwala cieszyć się jego zawartością. Niestety, będziesz musiał połączyć swojego dostawcę telewizji, aby uzyskać dostęp do wszystkiego, co oferuje sieć. Dzięki zaległościom w zakresie starych odcinków, a także temu, co jest obecnie na żywo, możesz nadążyć za ulubionymi programami o budowaniu domów.

Philo

Strona domowa Philo

Aby uzyskać dostęp do większej liczby kanałów bez rozbijania banku, Philo to doskonały wybór dla treści telewizyjnych na żywo. Ta usługa oferuje ponad 50 kanałów, a wszystko to za jedyne 20 USD miesięcznie. Obejmuje to kanały takie jak HGTV, Discovery Channel i History Channel, co oznacza, że ​​są dostępne dla każdego.

Hulu Live TV

Logo Hulu

Jeśli chcesz cieszyć się całą zawartością Hulu ma do zaoferowania podczas oglądania telewizji na żywo, jest to idealna opcja dla Ciebie. Dzięki oryginałom Hulu, popularnym programom, takim jak Grey’s Anatomy, i dostępowi do kanałów na żywo, takich jak HGTV, cena subskrypcji w wysokości 55 USD miesięcznie ma nieco większy sens.

Sling TV

Sling TV

Sling TV to kolejna tania opcja, jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy co miesiąc. Usługa przesyłania strumieniowego oferuje 50 lub więcej kanałów, w zależności od regionu, za 30 USD miesięcznie.

fuboTV

fuboTV

Inną dobrą usługą do wyboru dla potrzeb strumieniowania telewizji na żywo jest fuboTV. Począwszy od 60 USD miesięcznie, otrzymujesz dostęp do 100 lub więcej kanałów z dostępem do trzech ekranów i funkcją DVR. Oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, więc możesz upewnić się, że ma wszystkie potrzebne kanały.

Dzięki różnym usługom, które zapewnią Ci dostęp do wszystkich treści HGTV, nie będziesz musiał się martwić, że przegapisz którykolwiek ze swoich programów. Możesz zobaczyć, jak Hillary Farr próbuje przekonać rodzinę, by pokochała ich niedawno odnowiony dom, podczas gdy David Visentin próbuje znaleźć dla nich idealny nowy dom na Love It lub List It.

Niezależnie od tego, który program wywoła Twoje imię, będziesz nadal widzieć każdą chwilę dzięki jednej z tych doskonałych usług bez konieczności płacenia drogiego rachunku za kabel.