Hush to chroniony hasłem menedżer zakładek do prywatnego przeglądania [Chrome]

Hush to tajna skrytka na twoje zakładki; a dokładniej jest to rozszerzenie stworzone dla zakładek, które chcesz zapisać w trybie incognito, ponieważ pozwala chronić hasłem zapisywane linki. Zapisane łącza nie są zapisywane w domyślnym menedżerze zakładek. Rozszerzenie ma bardzo schludny i przejrzysty interfejs do przeglądania i edycji zapisanych zakładek i umożliwia ich bezpieczne importowanie lub eksportowanie. Rozszerzenie działa tylko w trybie incognito i jest to w rzeczywistości wada rozszerzenia, ponieważ jest to coś, czego użytkownik może chcieć użyć zamiast domyślnego menedżera zakładek.

Podczas pierwszej instalacji Hush będziesz musiał odwiedzić stronę rozszerzenia i zezwolić rozszerzeniu na działanie w trybie incognito. Następnie otwórz okno incognito, a na pasku adresu URL zobaczysz ikonę kłódki. Kliknij go i ustaw hasło. Wygląda na to, że nie ma sposobu, aby to później zmienić, więc upewnij się, że ustawiłeś mocny, łatwy do zapamiętania.

Aby zapisać łącze, kliknij ikonę kłódki na pasku adresu URL, wprowadź hasło, a następnie kliknij opcję Zakładka. Aby wyświetlić wszystkie zakładki, podążaj za tym, ale na końcu kliknij Wyświetl wszystko. W menedżerze zakładek możesz zapisać łącze, klikając przycisk Dodaj zakładkę, możesz zmienić kolejność zakładek, które już zapisałeś, usunąć zakładkę lub ją edytować.

Cicho

Aby zaimportować lub wyeksportować zakładki, najedź kursorem myszy na koło zębate obok pola hasła i wybierz opcję Importuj lub Eksportuj. Rozszerzenie eksportuje zabezpieczone dane i musisz znać hasło ustawione w Hush, aby móc je wyświetlić. Podobnie do Hush można importować tylko bezpieczne dane.

import Eksport

Aby edytować zakładkę, kliknij przycisk edycji obok niej i możesz edytować łącze, a także nazwę, przez którą został zapisany.

edytuj zakładkę

Ochrona hasłem i czysty menedżer zakładek sprawiają, że rozszerzenie jest świetne. Brak możliwości zmiany hasła i rozszerzenie nie działające w normalnym trybie przeglądania są tym, co odbiera jego wartość, ale mimo to jest całkiem niezłe. Ponieważ musisz podać hasło nawet po to, aby zapisać link, nikt poza tobą nie będzie mógł zapisać do niego zakładki. Do zakładek nie można również w żaden sposób uzyskać dostępu z menedżera rozszerzeń, więc jeśli ktoś, z kim dzielisz komputer, zdecyduje się obrazić twoją tajną skrytkę zakładek, najgorsze, co może zrobić, to usunąć rozszerzenie. Twoje sekrety pozostają bezpieczne bez względu na wszystko.

Zainstaluj Hush z Chrome Web Store

x