Udostępnij teraz w social media:

Narzędzia do spotkań online zwykle obejmują wszystkie główne używane platformy, tj. platformy stacjonarne (Windows, macOS i Linux) oraz platformy mobilne (iOS i Android). Zoom ma aplikacje komputerowe, aplikacje mobilne i aplikację internetową, która pozwala każdemu organizować spotkanie Zoom lub dołączyć do niego za pomocą nowoczesnej przeglądarki komputerowej.

Zoom zazwyczaj działa w oparciu o własną aplikację lub przeglądarkę, jednak istnieje jeszcze jedna metoda, której możesz użyć, aby dołączyć do spotkania Zoom; telefoniczny.

Dołącz do spotkania Zoom przez telefon

Zoom daje użytkownikom możliwość dołączenia do spotkania przez telefon. Dzięki temu mogą zrezygnować z instalacji aplikacji Zoom i po prostu zadzwonić pod numer telefonu, aby dołączyć do spotkania. Zamiast korzystać z internetu za pośrednictwem sieci WiFi lub sieci 3G lub 4G, użytkownik wykonuje połączenie sieciowe. Z metody wdzwaniania można korzystać ze smartfona, a także ze zwykłego telefonu stacjonarnego lub stacjonarnego.

Skonfiguruj numer telefonu do spotkania Zoom

Zoom nie przypisuje automatycznie numeru telefonu do wszystkich spotkań. Musi być skonfigurowany przed rozpoczęciem spotkania i musi być udostępniony uczestnikom. Aby ustawić numer telefonu na spotkanie Zoom, gospodarz musi;

Sprawdź -   Jak uzyskać program Microsoft Excel do obliczania niepewności

Masz konto pro Zoom
Subskrybuj dodatek Audio plan

Dołącz do spotkania Zoom przez telefon

Aby dołączyć do spotkania Zoom przez telefon, użytkownik potrzebuje tylko numeru telefonu i hasła do spotkania. Nie musi mieć planu Pro.

Wybierz numer telefonu spotkania. Powinno być w zaproszeniu lub możesz spójrz tutaj.
Upewnij się, że masz gotowy identyfikator spotkania.
Wprowadź numer ID spotkania i zakończ go symbolem Hash/Pound.
Wprowadź identyfikator uczestnika, jeśli go masz. Jeśli nie, naciśnij symbol krzyżyka/funta, aby pominąć krok.
Wprowadź hasło/hasło spotkania, jeśli zostaniesz o to poproszony, a następnie naciśnij symbol krzyżyka/funta.
Poczekaj, aż gospodarz wpuści Cię do spotkania.

Sprawdź -   Jak połączyć bezpośrednio z sekcją strony internetowej

Wniosek

Bezpłatne plany Zoom są dość ograniczone, ale uczestnicy spotkania nie potrzebują go, jeśli dzwonią. Gospodarze spotkania mogą również dołączyć do spotkania. Jedyna różnica polega na tym, że będą musieli wprowadzić dodatkowy kod, ale reszta procesu jest mniej więcej taka sama. Minusem jest to, że masz ograniczoną kontrolę, tj. możesz wyciszyć i wyłączyć wyciszenie. Inne elementy sterujące (w tym udostępnianie wideo i ekranu) nie będą dostępne.