Jak korzystać z Friendmoji w Snapchacie


Snapchat kupił Bitmoji w 2016 roku i nadal polega na tej inwestycji. Snapchat aktywnie wykorzystuje Bitmoji, aby stać się bardziej społecznościowym i zachęcić użytkowników do częstszej interakcji z nim. Soczewki to jedna z wyróżniających się funkcji Snapchata i wielokrotnie udowodniły, że pomagają zwiększyć jej popularność. Emotikona tańczącego hot doga, która królowała latem 2017 roku, jest oczywistym przykładem. Snapchat wprowadził teraz Friendmoji. To Bitmoji, ale z przyjaciółmi. Jeśli używasz soczewek na Snapchacie, wiesz, że możesz błyskawicznie dodać swój własny animowany awatar Bitmoji. Animacje, które zmieniają się codziennie, są całkiem fajne. Friendmoji w Snapchacie pozwala dodać Bitmoji, który zawiera jednego z twoich przyjaciół Snapchata.

Friendmoji w Snapchacie

Otwórz Snapchata i dotknij ikony czatu w lewym dolnym rogu. To przeniesie Cię do listy znajomych. Jeśli prowadzisz rozmowę ze znajomym, z którym chcesz korzystać z Friendmoji, dotknij go. W przeciwnym razie użyj nowej wiadomości lub funkcji wyszukiwania, aby znaleźć znajomego. Twój przyjaciel musi mieć własne konto Snapchat połączone z kontem Bitmoji, aby to zadziałało. Jeśli twój przyjaciel ma awatar Bitmoji, oznacza to, że ma Bitmoji podłączony do swojego konta Snapchat.

Na ekranie czatu stuknij przycisk aparatu / przechwytywania, aby przełączyć się na wyszukiwarkę widoku kamery. Tutaj dotknij ekranu, aby załadować soczewki. Będziesz musiał przesunąć palcem po różnych soczewkach, aby znaleźć ten, który doda Friendmoji do twojego przystawki. Na poniższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć, jak wygląda ikona obiektywu. Jest fioletowa i pokazuje dwa awatary, które najprawdopodobniej będą przedstawiać animację Bitmoji z bieżącego dnia. Dotknij go i poczekaj, aż się załaduje. Z jakiegoś powodu ten obiektyw kilkakrotnie próbował się załadować, a żądanie przekroczyło limit czasu co najmniej cztery razy.

Gdy pojawi się obiektyw, możesz dotknąć przycisku przechwytywania i wysłać przystawkę do znajomego. Masz również możliwość przesuwania Friendmoji i zmiany ich rozmiaru, tak jak w przypadku zwykłego Bitmoji. Podobnie jak zwykłe animacje Bitmoji, codziennie otrzymasz nową.

Twój znajomy może również szybko dodać to samo Friendmoji. Friendmoji może zawierać tylko dwie osoby, dlatego nie możesz go używać z głównego ekranu Snapchata. Będziesz musiał przełączyć się na listę znajomych i wybrać kogoś, aby korzystać z Friendmoji w Snapchacie.