iOS

Jak naprawić alarm, który nie dzwoni na iOS 11

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli to czytasz, możliwe, że spóźniłeś się na coś ważnego. iOS 11 ma błąd alarmowy. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale wiele osób na wielu forach narzeka na pominięte alarmy. Zwykle możesz przypisać pominięty alarm zaspaniu, ale jeśli zdarzy się to o jeden zbyt wiele razy, zaczniesz się zastanawiać, czy to Ty, czy Twój budzik, czyli Twój iPhone. Błąd braku dzwonienia alarmu został zgłoszony na urządzeniach z systemem iOS 11 – iOS 11.1. Oto kilka poprawek.

Napraw alarm nie dzwoni

Wypróbuj wszystkie te poprawki, zamiast po prostu wypróbowywać jedną i oczekiwać, że rozwiąże problem.

  Jak zdobyć aplikację iOS Notes na Windows 10

Zaktualizuj iOS do 11.2

iOS 11.2 został wydany i ma sporo poprawek. Alarm nie dzwoni w iOS 11 nie jest wymieniony, ale możliwe, że przy wszystkich innych błędach iOS 11 Apple po prostu nie chciał o tym wspominać i naprawił go pod maską. Oznacza to, że aktualizacja może rozwiązać problem lub nie. Niezależnie od tego zaktualizuj mimo to, a następnie postępuj zgodnie z innymi rozwiązaniami poniżej.

Uruchom ponownie iPhone’a

Zwykle nigdy nie uruchamiamy ponownie naszych urządzeń, ale wydaje się, że jest to jedna z rzeczy, które wydają się rozwiązać problem według użytkowników, którzy go doświadczają. Wyłącz telefon i włącz go ponownie.

Usuń alarm i dodaj nowy

Zajmie to trochę czasu, ale usuń wszystkie alarmy ustawione na iPhonie i dodaj je ponownie. Aby usunąć alarm, otwórz aplikację Zegar i przejdź do karty Alarmy. Stuknij edytuj w lewym górnym rogu, a następnie stuknij przycisk minus obok każdego alarmu, aby go usunąć. Stuknij przycisk plus w prawym górnym rogu, aby dodać nowy alarm.

  Jak wyeksportować hasła z Chrome na iOS

Zmień dźwięk alarmu

Zmień dźwięk alarmu na inny. Jeśli faktycznie śpisz przez alarm, powinno to również naprawić. Co ważniejsze, jeśli określony plik dźwiękowy jest uszkodzony lub system operacyjny nie „widzi” go, może to rozwiązać problem. Nie brzmi to wiarygodnie, ale iOS ma takie błędy. Jednym z niesławnych, wciąż nieuznanych błędów jest błąd dotyczący zdjęć, które nie pojawiają się w rolce aparatu.

Aby zmienić dźwięk alarmu, otwórz aplikację Zegar i przejdź do karty Alarm. Stuknij przycisk edycji w lewym górnym rogu, a następnie stuknij alarm, dla którego chcesz zmienić dźwięk. Na ekranie edycji alarmu dotknij dźwięku i wybierz inny dźwięk alarmu.

  Jak dodać notatkę do ekranu blokady w iOS

Usuń aplikacje alarmowe

Jeśli masz aplikacje alarmowe lub aplikacje, które twierdzą, że pomagają Ci lepiej spać, usuń je z telefonu. Jeśli są dane, których nie chcesz stracić, sprawdź, czy aplikacja ma opcję tworzenia kopii zapasowych. Jeśli aplikacja nie ma opcji tworzenia kopii zapasowych danych, odciąż ją zamiast odinstalowywać.

Alarm nie dzwoni – błąd

Ten błąd objawia się na różne sposoby. W przypadku niektórych użytkowników nie dzwonią żadne alarmy. W innych alarmy dzwonią w niektóre dni, ale nie w inne. W innych przypadkach tylko jeden lub dwa określone alarmy nie zadzwonią i robią to losowo, tj. Czasami alarm zadzwoni, a innym razem nie. To właśnie sprawia, że ​​trudno jest określić, czy to Ty śpisz przez alarm, czy alarm, który nie dzwoni.

x