Jak odblokować aplikację Nook Shopping w „Animal Crossing: New Horizons”

W Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch możesz odblokować aplikację Nook Shopping na swój telefon Nook. Dzięki aplikacji możesz uzyskać dostęp do swojego katalogu zakupów z dowolnego miejsca, co jest przydatne, jeśli jesteś zbyt zajęty, aby udać się do kiosku handlowego Resident Services.

Odblokuj aplikację Nook Shopping

Aby odblokować aplikację Nook Shopping na swoim telefonie Nook, musisz kupić 100 przedmiotów z Nook Kiosk w namiocie usług dla mieszkańców (lub budynku, w zależności od postępów w grze).

Aplikacja Nook Shopping działa tak samo jak kiosk, ale można z niej korzystać w dowolnym miejscu na wyspie i podczas Mystery Island Tours.

przejazdy dla zwierząt_nook-shopping

Aplikacja Nook Shopping działa jak kiosk, ale w przeciwieństwie do kiosku, aplikacja Nook Shopping na Twoim telefonie Nook Phone nie ma dostępu do systemu bankowego i nie nalicza dziennej premii za dostęp do Nook Miles. Możesz zamawiać tylko produkty z usługi Nook Shopping, w tym artykuły „sezonowe”, „promocyjne” i własny katalog.

Animal-Crossing_NookShopping

Możesz otworzyć aplikację, odwiedzając wyspy znajomych, ale nie możesz nic zamówić, jeśli nie jesteś na własnej wyspie. To trochę uciążliwe, ale uzyskując dostęp do katalogu Nook Shopping w telefonie, możesz łatwo wymieniać i katalogować przedmioty ze znajomymi.

Najtrudniejszym zadaniem do odblokowania aplikacji Nook Shopping jest limit pozycji, które można zamawiać dziennie w kiosku handlowym Resident Services. W kiosku Nook możesz zamówić do pięciu artykułów dziennie. Wszystkie zamówione produkty zostaną dostarczone do Twojej skrzynki pocztowej następnego dnia.

Animal-Crossing_NookShopping_Seasonal

Możesz również zamówić do dwóch przedmiotów dziennie dla każdego ze swoich znajomych, co jest miłym bonusem, jeśli próbujesz stosunkowo szybko odblokować aplikację Nook Shopping.

Śledź liczbę zakupów

Liczbę pozycji zamówionych w kiosku można sprawdzić w aplikacji Nook Miles. Poszukaj „Kup to!” Osiągnięcie Nook Miles.

Animal-Crossing_NookShoppingApp

Jako dodatkowy bonus, jeśli wysyłasz prezenty znajomym, aby przyspieszyć swoje postępy, przyczyni się to również do osiągnięcia „Popular Pen Pal” Nook Miles.

Przekształcenie całej wyspy w pięciogwiazdkowy tropikalny raj jest głównym celem gry, więc możliwość robienia zakupów w dowolnym miejscu, zwłaszcza gdy pojawia się zastrzyk inspiracji, jest bardzo wygodna. Ciesz się zakupami w locie!