Jak oglądać King’s Man

Udostępnij teraz w social media:

Kingsman: The Secret Service był z pewnością jednym z najlepszych filmów 2014 roku i gdybyście obejrzeli go teraz, byłby to świetny wieczór filmowy. Sequel, choć nie tak imponujący, nadal jest zabawnym zegarkiem. Popularny film, który ma stosunkowo popularną kontynuację, z pewnością dostanie więcej sequeli lub, w tym przypadku, prequela; Człowiek króla.

Człowiek króla

Człowiek króla to opowieść o początkach. O tym, jak agencja została stworzona na początku XX wieku i biorąc pod uwagę zwiastun z Rasputinem i ostatnim carem, możemy się domyślać, że jest to gdzieś w latach 1914 – 1916, co zbiegło się w czasie z pierwszą wojną światową. Wszystko, co może ułożyć ciekawą fabułę. Zwiastun przedstawia wojnę, więc prawdopodobnie jest to era i centralny punkt filmu.

  Jak wyłączyć autoodtwarzanie i filmy w tle w Disney +

The King’s Man trafi do kin 22 grudnia 2021 roku.

Oglądaj Człowieka króla

The King’s Man nie został jeszcze zwolniony. Gdy to się stanie, przez co najmniej 45 dni będzie dostępny wyłącznie w kinach. Po upływie 45 dni film będzie dostępny w wybranych serwisach streamingowych.

The King’s Man będzie dostępny w Disney+ po zakończeniu jego ekskluzywnej premiery kinowej. Prawdopodobnie będzie również dostępny do wynajęcia zarówno w iTunes, jak i Amazon Prime. Jest to oparte na tym, jak zostały wydane inne filmy Disneya i jak szybko były dostępne do przesyłania strumieniowego online.

The King’s Man pierwotnie miał zostać wydany we wrześniu 2020 roku, ale podobnie jak wiele filmów, jego premiera została opóźniona, ponieważ kina nie były w tym czasie otwarte. Disney zdecydował się poczekać, a nie opublikować go online, co oznacza, że ​​nie ma pośpiechu, aby opublikować go teraz online. Film pozostanie wyłącznie w kinach przez pierwsze 45 dni, po czym można się spodziewać, że będzie dostępny do streamingu w USA. Poza Stanami Zjednoczonymi zarówno premiera kinowa, jak i udostępnienie usług przesyłania strumieniowego pojawią się później.

  Jak zainstalować dzwonek wideo

The King’s Man to prequel, którego akcja rozgrywa się znacznie wcześniej niż dwa pierwsze filmy, więc nie ma powracających członków obsady z żadnego z nich. Film ma nową obsadę, ale tego samego producenta, więc możesz oczekiwać, że filmy będą miały ten sam zabawny ton.

Ponieważ film ukazuje się w okresie świątecznym, możesz spodziewać się, że znajdziesz dla niego wiele niebezpiecznych linków do przesyłania strumieniowego lub wiele nieautoryzowanych wersji filmu. Zdecydowanie radzimy ich unikać i czekać na oficjalne wydanie. W najgorszym przypadku Twoja przeglądarka może zostać zainfekowana lub przejęta, aw najlepszym przypadku oglądasz ziarnisty, słabo nakręcony, słabo oświetlony i słabo nagrany film.

  Zwiększ zasięg Wi-Fi swojego routera

x