Jak oglądać Matrix 4 na iPhonie 12

Trylogia Matrix to popularna trylogia filmowa. Pierwszy film z serii został wydany w 1999 roku, a jego dwie kontynuacje pojawiły się w 2003 roku. Film doczeka się teraz kolejnej kontynuacji: Matrix Resurrections. Matrix Resurrections będzie czwartą odsłoną serii.

Zmartwychwstania Matrix

Matrix Resurrections ukaże się 22 grudnia 2021 roku. Zawiera fabułę, w której linie czasu zdają się przecinać i scalać, a duża liczba oryginalnej obsady pojawi się ponownie i zobaczysz kilka nowych twarzy. Jeśli nigdy nie widziałeś filmów lub potrzebujesz odświeżyć kilka rzeczy, warto to zrobić. Matrix Resurrections w dużej mierze opiera się na ustalonej fabule i na niej opiera się.

Oglądaj Matrix 4 na iPhonie 12

Matrix Resurrections będzie jednym z najpopularniejszych filmów wydanych w okresie świątecznym, ale nie doczeka się ekskluzywnej premiery kinowej. Oznacza to, że w dniu premiery, 22 grudnia 2021 r., możesz udać się do lokalnego kina, aby go obejrzeć, lub cieszyć się filmem w zaciszu swojego domu.

Matrix Resurrections będzie dostępny w HBO Max tego samego dnia, w którym zostanie wprowadzony do kin. Aby go oglądać, musisz mieć zainstalowaną aplikację HBO na telefonie lub telewizorze oraz potrzebujesz abonamentu na HBO Max. W szczególności potrzebujesz planu bez reklam, który kosztuje 14,99 USD miesięcznie lub 149,99 USD za cały rok. Plan bez reklam to jedyny plan, który daje dostęp do filmów w dniu ich premiery w kinach.

HBO Max jest obecnie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, więc widzowie spoza USA będą musieli poczekać na zakończenie kinowej premiery filmu. Gdy to zrobi, będzie dostępny do przesyłania strumieniowego w innych usługach, takich jak iTunes i Amazon Prime. Jeśli film ma zostać wydany w Twoim kraju, prawdopodobnie nie będzie można go transmitować w Twoim kraju, dopóki jest nadal w kinach.

Gdy film będzie dostępny w HBO Max, możesz otworzyć aplikację na swoim iPhonie, smart TV lub możesz przesyłać go strumieniowo w przeglądarce na komputerze. Kluczem do uzyskania dostępu do filmu jest Twoja subskrypcja. Zaloguj się na swoje konto i będzie dostępne. Jeśli nie masz pewności co do zakupu subskrypcji, powinieneś wiedzieć, że wszystkie filmy Warner Bros będą dostępne w HBO Max w dniu premiery. Sprawdź, co jeszcze jest wydawane, a cena subskrypcji może być tego warta. Możesz płacić co miesiąc zamiast kupować roczną subskrypcję, jeśli tylko kilka tytułów Cię interesuje.

x