Jak osadzić czyjeś wideo z Twittera bez ich ponownego przesyłania

Udostępnianie filmu, który widziałeś na Twitterze, nie wymaga ponownego wysyłania wiadomości lub odpowiedzi z oryginalnego tweeta. Zamiast tego możesz osadzić wideo we własnym tweecie, nadal podając informację o autorze i link do osoby przesyłającej. Oto jak.

Możliwe jest udostępnianie wideo na Twitterze innej osoby za pomocą aplikacji mobilnych sieci społecznościowej i klienta internetowego. Proces jest najłatwiejszy na iPhonie, ale nadal jest możliwy na stronie internetowej Androida i Twittera.

Udostępniaj filmy z Twittera z iPhone’a

Zacznij od otwarcia Aplikacja Twitter na Twój iPhone a następnie wyszukanie tweeta zawierającego wideo. Następnie naciśnij i przytrzymaj wideo.

Stuknij i przytrzymaj wideo w tweecie

W wyskakującym menu powinno pojawić się kilka opcji. Stuknij w przycisk „Tweet Video”.

Wybierz

Następnie utwórz swój tweet, upewniając się, że adres URL oryginalnego tweeta został automatycznie dodany do pola tekstowego. Kiedy będziesz gotowy, aby udostępnić swoją wiadomość i wideo, wybierz przycisk „Tweetuj”.

Utwórz tweet, a następnie dotknij

Twój tweet został teraz udostępniony Twoim obserwatorom. Podczas oglądania pod filmem powinno być widoczne łącze „Od”, które po dotknięciu prowadzi do profilu osoby, która go przesłała, na Twitterze.

Tweetuj z osadzonym wideo z iPhone'a

Udostępniaj filmy z Twittera z Androida

Proces udostępniania wideo z Twittera na Androida jest podobny do procesu na iPhonie, ale wymaga kilku dodatkowych kroków.

Rozpocznij od otwarcia Aplikacja Twitter na urządzeniu z systemem Android i zlokalizowanie tweeta z osadzonym wideo. Następnie dotknij przycisku Udostępnij znajdującego się pod sekcjami „Podaj dalej” i „Lubię”.

Stuknij w przycisk Udostępnij Tweeta

Z menu, które przesuwa się w górę od dołu ekranu, wybierz opcję „Kopiuj łącze do tweeta”. Adres URL tweeta został zapisany w schowku Twojego urządzenia.

Wybierz

Teraz wróć do strony głównej aplikacji Twitter i dotknij przycisku Utwórz w prawym dolnym rogu.

Wróć do ekranu głównego Twittera, a następnie dotknij przycisku Tweetuj Utwórz

Utwórz wiadomość, a następnie wklej skopiowany adres URL do filmu na Twitterze, przytrzymując długo ekran i wybierając przycisk „Wklej” z menu kontekstowego, które się pojawi.

Teraz najtrudniejsza część. Dotknij ekranu, aby przenieść kursor na koniec adresu URL. Następnie wpisz i dodaj „/ video / 1” na końcu adresu URL. Możesz teraz wybrać przycisk „Tweetuj”.

Utwórz tweet, wklej adres URL, dodaj

Udostępniłeś teraz wideo wszystkim swoim obserwatorom bez konieczności ponownego przesyłania oryginalnego tweeta. Gdy przejdziesz do swojego tweeta, znajdziesz link „Od”, który wskazuje na osobę, która przesłała film.

Będziesz mieć teraz tweet z osadzonym wideo

Udostępniaj filmy z Twittera w Internecie

Dodanie filmu z Twittera do następnego tweeta za pomocą komputera jest prawie identyczne z procesem Androida.

Zacznij od odwiedzenia Witryna Twittera i znalezienie tweeta z filmem, który chcesz udostępnić. Następnie kliknij przycisk Udostępnij.

Znajdź tweet z wideo, a następnie kliknij przycisk Udostępnij

Następnie wybierz opcję „Kopiuj łącze do tweeta”, aby zapisać adres URL tweeta w schowku komputera.

Wybierz

Wróć na stronę główną Twittera, a następnie utwórz tweet, korzystając z pola u góry okna. Teraz wklej adres URL tweeta. Możesz to zrobić, klikając prawym przyciskiem myszy w polu i wybierając opcję „Wklej”, używając skrótu klawiaturowego Ctrl + P w systemie Windows lub naciskając Cmd + P na komputerze Mac.

Podobnie jak w przypadku Androida, musisz teraz dodać „/ video / 1” na końcu wklejonego adresu URL tweeta. Kiedy wszystko wygląda dobrze, kliknij przycisk „Tweetuj”.

Wróć do strony głównej Twittera, utwórz tweet u góry ekranu, wklej adres URL, dodaj

Utworzyłeś teraz tweeta z filmem na Twitterze osadzonym w Twoim tweecie. Konto oryginalnego użytkownika na Twitterze można wyświetlić i uzyskać do niego dostęp, klikając łącze znajdujące się pod filmem.

Powinieneś teraz mieć tweet z osadzonym wideo z Twittera