Jak pobierać bezpłatne eBooki za pomocą Amazon Prime

Istnieje wiele korzyści związanych z rozszerzeniem Członkostwo w Amazon Prime. Większość ludzi zna dwudniową wysyłkę i streaming Prime Video, ale to nie wszystko. Czy wiesz, że masz również dostęp do katalogu bezpłatnych e-booków?

Co to jest Prime Reading?

Darmowy program eBooków Amazon nazywa się Prime Reading. Możesz myśleć o tym jako o prywatnej bibliotece dla członków Prime. Katalog zawiera ponad 1000 obracających się książek i czasopism, a nawet kilka bezpłatnych audiobooków.

Tak jak prawdziwa biblioteka, technicznie pożyczasz książki. Masz również ograniczenie do 10 tytułów naraz. Gdy skończysz czytać książkę, jeśli spróbujesz dodać nową, gdy biblioteka jest pełna, zostanie wyświetlony monit o zwrócenie jednej.

Kolejną zaletą Prime Reading jest program Amazon First Reads. Dzięki temu członkowie Prime mogą rzucić okiem na książki niektórych autorów, zanim zostaną upublicznione. Dostajesz jeden z nich każdego miesiąca.

Gdzie znaleźć bezpłatne eBooki Amazon Prime

Możesz przeglądać katalog Prime Reading na Witryna internetowa Amazon w przeglądarce internetowej. Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Amazon Prime.

Strona główna Amazon Prime Reading.

Innym miejscem, w którym możesz odkryć Prime Reading, jest aplikacja Amazon Kindle. Jest dostępny dla iPhone’y, iPady, Android urządzenia, Komputery z systemem Windows, i Prochowiec. Jest również preinstalowany na tabletach Fire.

W aplikacji Kindle zobaczysz sekcję „Prime Reading” na stronie głównej. Kliknij „Zobacz wszystko”, aby przejrzeć pełny katalog.

Kran

Jak pobierać eBooki Amazon Prime

Jak omówiliśmy powyżej, istnieje kilka sposobów przeglądania katalogu „Prime Reading”. Gdziekolwiek szukasz, po prostu wybierz tytuł, aby zobaczyć jego stronę produktu.

Wybierz książkę na

Na stronie produktu zobaczysz eBook Kindle wymieniony jako bezpłatny dla członków Prime. Kliknij lub dotknij „Czytaj za darmo” lub „Czytaj i słuchaj za darmo”. To drugie oznacza, że ​​jest też audiobook.

Kliknij lub dotknij

EBook zostanie następnie dodany do Twojego konta Amazon i możesz go pobrać, aby czytać na swoim Kindle lub w aplikacji Amazon Kindle.

EBook w

Jeśli bezpłatny eBook zawiera audiobooka, zostanie on automatycznie dodany do Twojego konta Audible. Możesz pobrać aplikację Audible dla iPhone, iPadlub Android, ale jest preinstalowany na tabletach Fire. Możesz także sterować audiobookami za pomocą poleceń głosowych na urządzeniach Echo.

Plik

Prime Reading może nie mieć największej biblioteki ani większości funkcji, ale jest to miły mały dodatek. Jeśli chcesz mieć jeszcze więcej opcji e-booków, możesz zasubskrybować Kindle Unlimited za 9,99 USD miesięcznie.